מה אתם אומרים על המפרט הזה לקולנוע ביתי. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה לקולנוע ביתי.

TheTerminator

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם סתם מבזבזים כסף קח לוח אחרון של via epia שיש לו מקודד mpeg4 וmpeg2 און בוארד ובשביל משחקים תשתמש בו בתור thin client דרך wifi (מקס 500 ש"ח) יש לו גם כ.מסך מיועד לזה וגם הלוח פיצקי 17*17 cm ואח שלי הייתי ממליץ תבנה בעצמך את המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי בדיקות של אתרים המחשב משתמש בזמן ניגון של סרט ב xvid ב672*277 שזה רצולוציה טובה מאוד(dvd-rip) בכ20% ובניגון דיוידי פחות אני יתן קישור

הלוח המדובר:http://www.viaembedded.com/product/epia_sp_spec.jsp?motherboardId=261

כתבות:http://www.mini-itx.com/reviews/mii12000/?page=14

כמו שאתה רואה 35% בxvid

ו25% בsvcd וזה עוד עם לוח כמעט הכי טוב הלוח שמנתתי למלעה יש לו מאיץ mpeg4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה biodome אני יכנס לדיון.

דבר שני אני לא הולך ליבנות מארז לבד כי אין לי ידע בנושא.

דבר שלישי חשבתי על זה ולא ניראה לי שאני אקנה כרטיס מסך חיצוני כי לפי היגיון הכרטיס שיש על הלוח אמור לפענח את כל הפורמטים, לא ניראה לי ש MSI ייצרו לוח אם לקולנוע ביתי עם כרטיס שלא תומך בצפיה בסרטי , בכל מיקרה אני יברר לפי שאני יקנה את הכרטיס .

ואם באמת אני לא יצתרך כרטיס מסך אז אני יקנה במקום צורב דיוידי והכל יצא לי 3903 שח.

ד"א: את המחשב אני יקנה בעוד כ20 ימים -חודש מכיוון ש KSP רוצים מזומן וזה קצת בעיה אז יכול להיות שיהיו שינויים עד אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי בדיקות של אתרים המחשב משתמש בזמן ניגון של סרט ב xvid ב672*277 שזה רצולוציה טובה מאוד(dvd-rip) בכ20% ובניגון דיוידי פחות אני יתן קישור

בזמנו לפני שקניתי את ה-VIA שלי התענייתי בזה והדיווחים שקראתי היו שלבד הלוח אינו מסוגל להריץ חלק לגמרי, אלא יש צורך בכרטיס פריסה חיצוני.

חחח עדיין לא הרכבתי את המחשב הזה כי אני מתעצל לבנות מארז..

עריכה: הא אתה מדבר על הדגם החדש יותר, טוב יכול להיות שהם כבר שיפרו אותו, אבל הוא בכלל לא זמין בארץ לא?

אני את שלי באמת הזמנתי מ-mini-itx.com, ויצא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome תקרא מה שכתבתי יש שם ביקורת מאתר שמתמחה בזה

אכן אתר יקר כי זה מאנגליה מאתרים אמריקים זה עולה 75% מהמחיר באנגליה הלוח שכולל:מעבד כ.מסך מקודדים כ.קול כ.רשת לא יעלה לו מעל 2000 ש"ח

ויש שני דגמים שאני ממליץ epia mII1200 וepia sp1300 תדרים 1.2ghz ו1.3 ghz בהתמאה

והוא לא זמין בארץ אז אם מישהו יכול להביא לך מחו"ל תאמין לי שזה כדאי זה גם יכול לפעול על ספק של 100W

הנה מכירה בebay

לקניה מידיית:http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=1244&item=3490029587&rd=1&ssPageName=WDVW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome תקרא מה שכתבתי יש שם ביקורת מאתר שמתמחה בזה

אכן אתר יקר כי זה מאנגליה מאתרים אמריקים זה עולה 75% מהמחיר באנגליה הלוח שכולל:מעבד כ.מסך מקודדים כ.קול כ.רשת לא יעלה לו מעל 2000 ש"ח

ויש שני דגמים שאני ממליץ epia mII1200 וepia sp1300 תדרים 1.2ghz ו1.3 ghz בהתמאה

והוא לא זמין בארץ אז אם מישהו יכול להביא לך מחו"ל תאמין לי שזה כדאי זה גם יכול לפעול על ספק של 100W

אין לי אף אחד שיכול להביא לי מחול, וגם ללוח שהבאתה אין הרדיסק וגם ממש אהבתי את ה הוא ניראה יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאין לו hardisk און בוארד כי לא קיים דבר כזה וגם אם תעשה משלוח זה לא יעלה לך לבסוף מעל 400$=2000+ ומה שיש לך להשקיע 2000 ש"ח בdvd-rw וhd

אה שכחתי תוכל אפילו לקנות כ.טלווזיה כדי להקליט את התוכניות מהtv עם שילוב של media center edition שאתה "תקנה" (או תקנה) יצא לך אחלה מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הצטת בי את הרצון שוב פעם לעשות עם זה משהו, יש לי ספק DC 120W שמתלבש בדיוק על הלוח שהזמנתי מ-.. עכשיו לאחר הדיון הזה מצאתי אתר עם מתאם AC-DC תואם ושלחתי להם מייל כמה יעלה משלוח לארץ.

חוץ מזה יש לי של עם מתאם ל-IDE רגיל, וכרטיס FX5200 עם פסיבי של Gainward, עם כרטיס PCI RISER שמטה אותו למטה (ככה שאפשר לעשות מחשב ממש דק, ושקט).

הלוח אגב הוא ה-EPIA M-10000..

בעצם המאוורר היחידי שיהיה במחשב הזה הוא ה-40 מ"מ מעל המעבד..

מעניין אם אפשר לעשות אותו פסיבי לחלוטין.. או להתאים מאוורר גדול ושקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה עכשיו בנושא אלחותית.

אם אני רוצה רק להעביר קבצים בין המחשב שלי למחשב הזה מספיק לי רק לינקנות כרטיס רשת לכל מחשב וזהו?

אני צריך בקשה שתיגידו לי כמה יעלה כל הציוד (שזה כולל גם למחשב שיש לי עכשיו) כדי שאני יוכל להעביר מידע בין במחשבים ללא חוטים וללא צריבות ומה תיהיה מהירות העברה.

אם ה זה יהיה עד 400-500 יש מצב שאני יעשה את זה.

חשוב לציין: אני רוצה רק להעביר קבצים לא שיתוף של אינטרנט!

זהו הציוד רשתות שיש על הלוח  של

. LAN: RTL8201BL(10/100Mb)

. Modem: 56K MDC module

. WLAN: Mini-PCI WLAN Card

רשום כאן משהו אל אז אולי זה יעזור, יש לציין שבחשב שלי יש כרטיס רגיל.

**שאלתי בנושא הזה על הרבה רכיבים למחשב, ברור שאני לא יקנה את כולם אני רק רוצה לבדוק את האופציות שיש לי כדי להרכיב את המחשב הכי טוב  לדרישות שלי ביחס לתקציב.

עריכה: זה החיבור מאחורה( מס' 3)

mega180_back.jpg

1. Power Jack

2. Mouse 

3. LAN Port 

4. Parallel Port 

5. AGP Slot 

6. PCI Slot 

7. Radio Antenna Jack 

8. Phone Jack 

9. Mic in 

10. Line-in

11. Speaker-out

12. SPDIF-out

13. S-Video out 

14.

15. Keyboard

16. VGA1

17. VGA2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו חיבור רגיל..

לפי המפרט ב-KSP הוא מגיע עם Wireless 802.11B.. זה לא חיבור, אלא איזשהו כרטיס שיושב בתוך המחשב נדמה לי.

כל מה שאתה צריך כדי שעוד מחשב יתחבר אליו בצורה אלחוטית זה שלמחשב השני גם כן יהיה כרטיס תומך פורמט 802.11B..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי מה שראיתי כרטיסי רשת אלחוטים הם לא כל-כך יקרים (250+-) אז יכול להיות שאני יקנה.

עכשיו אני רק צריך לדעת מהי מהירות העברת הנתונים בין המחשבים?

עריכה: מצאתי את הכרטיס ההזה

http://www.giga-byte.com/Communication/Products/Products_Wireless_GN-WBZB-M.htm

הוא ניראה די טוב ובמחיר טוב - 215.

באתר היצרן ראיתי שהמהירות שלו היא up to 30M (100ft.) @11.0Mbps דרך חדרים, זה אחלה מהירות בישוילי כי המחרק בין במחשבים הוא 20-23 מטר(בערך).

השאלה שלי היא האם גם הכרטיס שיש הלוח הוא בכזאת מהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...