עזרה לגבי המפרט+בחירת לוח ב-4900 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי המפרט+בחירת לוח ב-4900 ש"ח

idan1836

Recommended Posts

יש חנויות בהרצליה , כפר סבא

רמת גן , תל אביב

וכל הסביבה הזאת שזה בערך חצי שעה ממך

באוטו...

תבדוק מחירים ב zap

ותראה איפה החנות נמצאת

דרך אגב

ב מרדנית נותנים לך 3 שנים אחריות על מעבד גם עם אתה מרכיב לבד.

ככה לפחות עם ה שקניתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה זה מרדנית?

עריכה:

דבירת על הכרטיס מסך הזה..

690.00 690.00 1 Sapphire 9600/256MB TVOUT/DVI Retail/Bulk+Accessories כרטיסי מסך

זה לא עם 128 מגה? ומה זה האקססוריס? (התוספות).

כי הכרטיס שאני עומד לקחת הוא  אותו דבר ואותו מחיר אבל עם 128 מגה. של איזה חברה הכרטיס שהצעת לי? (פה למעלה).

עריכה 2:

התקשרתי ל KSP והם אמרו שלא נשאר להם במלאי את המעבד 3.0 עם ה 512K. אלא רק פרסקוט.

:-\ עכשיו עשיתי הזמנה אצלהם וכנראה שלא אקנה משם את המעבד כי גם דיברתי איתם על הבעיה עם השנה וההרכבה וזה לא מצא חן בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה מרדנית?

עריכה:

דבירת על הכרטיס מסך הזה..

690.00 690.00 1 Sapphire 9600/256MB TVOUT/DVI Retail/Bulk+Accessories כרטיסי מסך

זה לא עם 128 מגה? ומה זה האקססוריס? (התוספות).

כי הכרטיס שאני עומד לקחת הוא  אותו דבר ואותו מחיר אבל עם 128 מגה. של איזה חברה הכרטיס שהצעת לי? (פה למעלה).

עריכה 2:

התקשרתי ל KSP והם אמרו שלא נשאר להם במלאי את המעבד 3.0 עם ה 512K. אלא רק פרסקוט.

:-\ עכשיו עשיתי הזמנה אצלהם וכנראה שלא אקנה משם את המעבד כי גם דיברתי איתם על הבעיה עם השנה וההרכבה וזה לא מצא חן בעיני.

1) אם אני זוכר נכון אז באינטל זה אחריות לכל החיים

2) אל תקנה משם כלום. הם ממש מעצבנים.

2) עדיף שתקח 9600PRO 128 או 256. ה 128 מספיק. הדגש הוא על ה PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן, הכרטיס שאני לוקח הוא הפרו שעולה 840 שקל.

וד"א מי מעצבן? מרדנית? או KSP?

אני קונה הכל מ KSP חוץ מהמעבד שהזמנתי היום במקום אחר עם אחריות ל3 שנים ובהרכבה של 50 שקל

ולא כמו ב KSP שעולה 190 שקל.

והכל בזכות INTEGRAL :D שמצא לי את החנות שלא הכרתי (comp-il).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש

ודרך אגב בחלק מהמקרים KSP גם מקצצים באחריות הלוח אם, שים לב

בנוסף מומלץ לקנות הרדיסק בעל 8 מגה באפר, שבא עם 3 שנות אחריות, מול רוב הדיסקים בעלי 2 מגה באפר שבאים עם שנה אחריות בלבד וההפרשי מחירים בינהם זניחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א מי מעצבן? מרדנית? או KSP?

והכל בזכות INTEGRAL  :D שמצא לי את החנות שלא הכרתי (comp-il).

KSP מעצבנים.

גם אני שומע מאנשים שבאו יום אחרי פקיעת האחריות ולא הסכימו להחליף להם, גם אני שומע שאם לא מרכיבים את המעבד אצלם אז הם נותנים רק שנה אחריות וגם על לוחות ודיסקים יש הרבה חנויות שנותנות 3 שנים אחריות. ודיסק זה רכיבים חשובים מאוד שיכולים להתקלקל ולכן חשוב מאוד לקנות אותם עם 3 שנות אחריות (על חלק מהלוחות זה שנתיים אבל לא שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...