עזרה בבחירת קירור למעבד - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת קירור למעבד

GamePad

Recommended Posts

כל עוד לספק אין מאורר תחתון שמכניס אליו אוויר, אל תחשיב אותו מוציא אוויר

כי מהחריצים של הספק בקושי נמשך אוויר והוא לא תורם בגרוש לסירקולציה במארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

38 מעלות באיידל!!! אחרי כמה שעות של קידוחים וחיתוכים הוספתי 5 מאוורריים (2*80 מאחורה, 120 למעלה, ו2*80 על הדלת) הוצאתי את הספק החוצה לדלת בצד של הלוח והתקנת הטאוור על המעבד סוף סוף המחשב קריר.. לא יצא לי לבדוק אותו במאמץ אבל אני מאמין שהוא יחזיק מעמד.

תודה רבה לכל העוזרים על התמיכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי ממש לבדוק אותו כי המחשב לא שלי אבל אני חושב שהתוצאות מדברות בעד עצמן.. חוץ מזה שהוא ענק וומעצבן להרכיב אותו (צריך לפרק את כל הלוח) אבל קראתי ביקורת מעניינת עליו

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/

שדי שכנעה אותי לקנות, אם יש שאלות יותר ספציפיות אז בכיף אני אשמח לענות על מה שאני יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את הביקורת ויודע שצריך לפרק את הלוח אבל אתה לאומתי התעסקת עם מארז פתוח שהסינק היה מורכב

עד כמה הוא מפריע לעבודה רגילה.. אם אתה צריך לחבר משהו ללוח או בכללי להתעסק עם הלוח הוא עד כדי כך מציק או שזה לא קריטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שבאמת פחדתי שיקרה משהו ללוח, השארתי את החיבור שלו לסוף כדי לטלטל אותו כמה שפחות. מעבר לזה הוא לא ממש מפריע, הוא לא מסתיר שום דבר ולא חוסם את הגישה לשום רכיב בד"כ. לי הייתה בעיה בגלל שהזזתי את הספק אז הוא עמד לי בדיוק באמצע הדרך והייתי צריך להילחם עם החיבור חשמל של הלוח כי החוט בקושי הגיע. בסופו של דבר נאלצתי למתוח את הכבלים ככה שהם נגעו בהיטפייפס, אני רק מקווה שהם לא ימסו....

לסיכום, הוא קצת מפריע כי הוא גדול ולא רצוי להזיז אותו יותר מידי (לא יודע מה העמידות של הלוח ולא ניסיתי), עדיף כמובן לעבוד איתו כשהמארז שוכב, אבל פרט לכל זה הוא לא ממש מפריע, וכמובן שהביצועים שווים את הטרחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...