ככה תשמרו על החיים שלכם... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ככה תשמרו על החיים שלכם...

waizman

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא בעניין הזה נועם אמר כבר שהוא תומך בעמדה של דארק מן ושאם אתה רוצה לחדש משהו אתה פותח תראד חדש עם לינק לתראד הקודם

למה אסור להקפיץ דיונים ישנים? (ממש ישנים... לא בשביל סתם לשאול אותו דבר, אלא להוסיף משהו לדיון, או לשאול שאלה רלוונטית לדיון)

זה מציק מבחינת המשתמש הקורא.

אם תקפיץ דיון ישן, הסיכויים הם שרוב המשתמשים לא קראו אותו בעבר כשהוא התקיים. לכן, כשתקפיץ את הדיון, משתמשים פתאום יראו מול העיניים דיון חדש ובד"כ גם לא ישימו לב שהוא בכלל דיון ישן. וזה יכול להיות דיון של 30 עמודים שצץ משום-מקום. ומכיוון שלא תמיד שמים לב לתאריך, סביר מאוד להניח שאנשים יתחילו לקרוא את הדיון מתחילתו בלי לדעת שרובו כבר בטח לא רלוונטי לזמן הנוכחי.

בקיצור, הרבה יותר נוח ואסתטי לרשום בתחילת ההודעה שלך "בהמשך לדיון X:" (רצוי גם להוסיף קישור) וכך יהיה ברור כשמש שאתה פשוט ממשיך דיון מהעבר. המשכת את הדיון הישן, לא הקפצת, לא בילבלת משתמשים, ונתת להם את הבחירה אם לקרוא את כל הדיון הישן לפני שהם ניגשים להודעה שלך או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על לעצור אותך אבל בייחוד בגלל שאתה מודר מצופה ממך לשמש דוגמא ולהיות בקי בחוקים

לא תולים פה אף אחד כמו שאתה בטח יודע והאמת לא ממש איכפת לי אם תפתח תראד חדש או תמשיך את זה

העירו לך שטעית..

אומרים סליחה ונגמר הסיפור(אף אחד לא דרש יותר מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור נתתי קצת יותר מדי גז, הרמתי קלאץ', והאוטו פשוט חרק במקום איזה 3 שניות ברעש מטורף וטסנו משם. מסתבר שהמכונית מאחורי הייתה חבר שלי שזיהה אותנו וזה למה הוא נצמד ;D היה גדול.

החוויה הזאת לא כללה ניחוח גומי שרוף? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הייתי חייב להקפיץ את זה!!

תוסיפו גם את רחובות לרשימה השחורה!!

עברתי היום טסט(ראשון, אחרי 30 שיעורים, פנימי ראשון ותיאוריה ראשונה כמובן).

בעצם תוסיפו גם את שאר המדינה למה יש לי דלקן ופסקל לכביש 6... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטודה, שטודה... אכן יום גדול, אשר גורלו נחרץ בפחות מ 10 דקות של נהיגה קלילה ברחבי הדר ג'וסף (פנחס רוזן שולט!).  :cool2:

רק חבל שלא יכלתי להגיע עדיין עם ליחידה באותו יום, מיום שלישי בערב נאלצתי לסגור את כל החג (כולל שבת) ולצאת רק היום בשעות הערב, לא נורא, הבוקר של מחר ייראה שונה לחלוטין.  ;D

קצת רקע למי שלא מבין במה מדובר -> http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=31581.0 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...