למי שקנה דרמל, תקנו גם משקפי מגן וכפפות. - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שקנה דרמל, תקנו גם משקפי מגן וכפפות.

yambtz

Recommended Posts

זה מפתה להחזיק ביד אחת, כי הדרמל קטן ביותר (שים לב לתמונה שהבאתי בדיון שלי ), אבל צריך להחזיק בשתי ידיים, אלא אם כן זה רק שיוף.

בוא נקרא לבובה הזו "פנזו". (לכל אלו שראו אתמול משפחת סימפסון..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי שלוש מדריכים ובכולם ממליצים שלא לחזיק את הדרמל ביד אחת בעת שימוש כי אז הוא יחליק בקלותתתת.

ואני ניסיתי גם ביד אחת להחזיק אותו בהתחלה, אבל ישר הפסקתי והתחלתי עם שתי ידיים להחזיק אותו כי עם יד אחת זה בכלל לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי זה פשוט קשה מדיי עם 2 ידיים. בגלל ששני הידיים תפוסות, וקשה יותר לדייק.

אני עם יד אחת חרטתי וחתכתי, לא החליק לי, ויצא פשוט מעולה, מי שרוצה תמונה, שיבר איתי באייסי אני יסדר לו, המספר זה 123472891.

בכל אופן, יותר מדיי זהירים אי אפשר להיות אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי זה פשוט קשה מדיי עם 2 ידיים. בגלל ששני הידיים תפוסות, וקשה יותר לדייק.

אני עם יד אחת חרטתי וחתכתי, לא החליק לי, ויצא פשוט מעולה, מי שרוצה תמונה, שיבר איתי באייסי אני יסדר לו, המספר זה 123472891.

בכל אופן, יותר מדיי זהירים אי אפשר להיות אף פעם.

עד שלא נילבש חליפת עשויה מפלדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תראו לי איזה דיסקיות אתם משתמשים לחיתוך!

ביררתי עם אבא שלי, הדיסקית שהוא נתן לי לחתוך איתה הוא רנה ברוסיה לפני 14 שנים!! הוא אמר שבארץ קשה להשיג אותן והיחידות שהוא ראה עלו בסביבות ה-100 שקל לדיסקית אחת, הן ממתכת מחוזקת כלשהי, והן מצופות בכמה מילימטרים האחרונים בשבבי יהלום לחיתוך מהיר יותר ומדויק יותר. עכשיו אני מבין איך זה לא נשבר לי.

הוא גם אמר לי שהוא בשביל לחתוך מתכות כמו המארז משתמש בראשים לא ממתכת אלא מאבן כי הן גסות יותר וחוסכות הרבה יותר בקלות מאשר דיסקית מתכת רגילה.

אבל תראו לי בקשה עם איזה דיסקית בדיוק אתם חותכים, זה מאוד חשוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה : משקפי מגן טובות !!!!!!!!!!!!!!!! ומסכת אף ופה ומשהו טוב תקנו ואל תיקחו מהאבא שהוא רופא שיניים מסכות כמו שלו כי הן לא אטומות כ"כ .....

ומכנסיים ארוכיםחובה!! וחולצה לא חובה ארוכה אחרת אתה תתבשל בקיץ ואסור שתזיע הרבה כי אז תהיה עצבן ומסרוח וזה ממש לא טוב לעצמו או למי שעומד לידך ....

לדעתי כפפות זה אחד הדברים שפחות צריך כי עם כפפות יש לך אחיזה פחות טובה בכלי ולא מומלץ שהוא יקפץ לך ביד אם אתם מתעקשים אז כמו של המנתחים..

אוזניות רעש/אטמי אוזניים מומלץ מאוד למי שחורט כי זה יכול לקחת קצת הרבה זמן !! (מי שמשקיע יכול לשים את שניהם אבל שיזהר כי הוא לא ישמע כלום ובייחוד כשאמא באה מאחורה עם משוה לשתות ומקפיצה אותך זה מסוכן ...)

אני ממליץ מידי פעם לקחת מנוחה קטנה לך ולכלי זה מאוד עוזר כי אתה מתוח הרבה מאוד זמן !!!

תמיד תשבו בצורה נוחה ותדאגו שהמשטח שאתה חותכים יהיה מחוזק כמו שצריך ותנסו לחתוך איך שנוח לכם ואל תתייחסו כ"כ למדריכים שאומרים לכם איך לחתוך ,תחשבו בעצמכם קצת לעזאזל !!

אל תתקמצנו ותקנו את הראשי חיתוך המחוזקים !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה : משקפי מגן טובות !!!!!!!!!!!!!!!! ומסכת אף ופה ומשהו טוב תקנו ואל תיקחו מהאבא שהוא רופא שיניים מסכות כמו שלו כי הן לא אטומות כ"כ .....

ומכנסיים ארוכיםחובה!! וחולצה לא חובה ארוכה אחרת אתה תתבשל בקיץ ואסור שתזיע הרבה כי אז תהיה עצבן ומסרוח וזה ממש לא טוב לעצמו או למי שעומד לידך ....

לדעתי כפפות זה אחד הדברים שפחות צריך כי עם כפפות יש לך אחיזה פחות טובה בכלי ולא מומלץ שהוא יקפץ לך ביד אם אתם מתעקשים אז כמו של המנתחים..

אוזניות רעש/אטמי אוזניים מומלץ מאוד למי שחורט כי זה יכול לקחת קצת הרבה זמן !! (מי שמשקיע יכול לשים את שניהם אבל שיזהר כי הוא לא ישמע כלום ובייחוד כשאמא באה מאחורה עם משוה לשתות ומקפיצה אותך זה מסוכן ...)

אני ממליץ מידי פעם לקחת מנוחה קטנה לך ולכלי זה מאוד עוזר כי אתה מתוח הרבה מאוד זמן !!!

תמיד תשבו בצורה נוחה ותדאגו שהמשטח שאתה חותכים יהיה מחוזק כמו שצריך ותנסו לחתוך איך שנוח לכם ואל תתייחסו כ"כ למדריכים שאומרים לכם איך לחתוך ,תחשבו בעצמכם קצת לעזאזל !!

אל תתקמצנו ותקנו את הראשי חיתוך המחוזקים !!!!

מסכים איתך ב-100% !!

למרות שאני עדיין חושב שכדאי לקנות כפפות.. לא כפפות של מנתחים אלא כפפות של גננות (העבות והרחבות). זה נותן לך אחיזה יותר טובה, אין סיכוי להחלקה (מזיעה) וגם אם הכלי מתחמם - לא מרגישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך ב-100% !!

למרות שאני עדיין חושב שכדאי לקנות כפפות.. לא כפפות של מנתחים אלא כפפות של גננות (העבות והרחבות). זה נותן לך אחיזה יותר טובה, אין סיכוי להחלקה (מזיעה) וגם אם הכלי מתחמם - לא מרגישים.

אם הוא יתחמם הוא ישרף באיזה מצב כול שהוא וככה אתה מאבד את היכולת לדעת מתי הכלי מגיע לקצה שלו ואז הוא ימות - בקיצר - חיתוך נטול כפפות וזהו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוא אמר, כפפות גננות הן אחלה. אני לדוגמא מחזיק את הדרמל ביד ימין ואת הקורבן ( ;D ) ביד שמאל. הכפפות של רופאים חסרות תועלת לגמריי ומזיעים בהן רצח. הן לא מגנות, רק מפריעות. את בעיית ההתחממות אצל מי שיש לו דרמל לא מקורי אני די בטוח שאפשר לפתור ע"י בדיקה כל כמה דקות.

לי אישית אין אותה, דרמל מקורי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...