למי שקנה דרמל, תקנו גם משקפי מגן וכפפות. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שקנה דרמל, תקנו גם משקפי מגן וכפפות.

yambtz

Recommended Posts

או בלדיקו או בהום סנטר. 50 ש"ח לחבילה של 5. כל אחת מספיקה להמון זמן אם חותכים נכון. הן לא נשברות, רק נשחקות.

אחי, זה לא יקר 5 דיסקיות ב-50???????

וה-5 דיסקיות האלה יספיקו לעשות חיתןך שלם של חלון במארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עם אותה דיסקית חתכתי 3 , וזה אחרי שהיא הייתה בשימוש כבר כמה שנים טובות והיא עוד לא נסדקה.

לצערי הרב אני לא יודע למיין לפי מספרים, אם למישהו יש אתר לזה אז תביאו בקשה, אני נקבל לפי מה שנראה לי מאבא שלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני רושם הודעה אחרי הודעה, אבל אני לא מצליח לערוך את ההודעה הקודמת שלי (באה לי הודעת שגיאה).

בקיצור: Anatoli, דבר איתי בבקשה באי סי קיו- 334426289. אני רוצה לשאול אותך משהו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ד"א: לגביי הפגיעה של הדיסקיות בידיים כשהם נשברות, אני לא חושב שצריכים ממש לדואג לגביי זה. כי התפוצצה לי כבר דיסקית שפגעה ביד שלי ולא קרה ליד שלי כלום (חוץ משריטה ממש קלה, שלא מרגישים בה אפילו והסימן שלה עובר תוך חצי שעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא אמרתי שלא צריכים לדאוג לגביי פגיעת הדיסקית בעייניים,, אמרתי שלא ממש צריכים לדאוג לגביי פגיעת הדיסקית בידיים אחי.

בקשר לעייניים: אני קניתי משקפי מגן לעייניים וכמו שאמרתי בהתחלה של ההודעה, אם לא הייתי קונה את המגן יכול להיות שהיה נגרם לי נזק בלתי הפיך לעין בגלל שדיסקית פגעה בדיוק במרכז של משקפי המגן (מול העין שלי בדיוק הכוונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...