עזרה בהשלמת מפרט למחשב גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהשלמת מפרט למחשב גיימינג

Recommended Posts

שלום,
אני קרוב להשלמת מפרט מחשב לגיימינג ואשמח לעזרה בבחירת קירור למעבד וכונן האיחסון - https://tms.co.il/builds/419014

•  

- לגביי קירור הומלץ לי על Phantom Spirit 120SE, שאני שוקל לקנות בחו"ל כי כמעט לא נמכר משום מה בארץ, ואלו שכן במחיר מופקע, אולם אשמח לשמוע על אופציה נוספת שכן נמכרת בארץ.

- לגביי האיחסון שקלתי 980 pro 1TB אבל בTMS משום מה אין אותו ואני כן הייתי רוצה לקנות כמה שיותר חלקים מאותה החנות אז אשמח לשמוע חלופה. אני מאוד רוצה לחסוך בתקציב בחלק הזה, אז משהו best value for budget, שיהיה 1TB.

- עוד שאלה שאשמח לשמוע דעה זה האם כדאי להשקיע בלוח אם עם צ'פסט שתומך בPCI-Express 5.0 בממשק הכטיס מסך לצורך שידרוג בעתיד? או שזה כרגע לא מומלץ כי יקר מדיי\טכנולוגיה לא בשלה?

- לגביי מסך, יכול להיות שזה ידע נפוץ, אבל משום מה לא מוצא מכירה של מסכים 27 אינץ באילת 😅, מישהו יודע האם זה במכוון? קשור למע"מ שם?

כמובן שגם אם יש הצעות שיפור למפרט אשמח לשמוע גם :) (בלי לעלות בתקציב, אבל לשנע תקציב מחלק אחד לאחר)

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעבד מאוד חסכוני ויעיל ולכן כל צלע שמוגדרת כ 150 וואט תהיה טובה ,

מבחינת  TMS , יש be quiet  וגם אחרים . 

מאחר ואין הרכבה באילת ( אלא אם אתה אילתי ) אז בכל מקרה אם אתה רוצה שירכיבו לך את המחשב , אתה צריך לקחת אותו ל TMS ולשלם 150 ש"ח על ההרכבה.

אז אין בעיה להביא להם משהו כמו צ"ק מאמזון או ממקום אחר , זה זניח.

קל וחומר אם אתה מרכיב  לבד.

עניין ה pcie5 הוא שאלה שאין עליה תשובה .

עם הכרטיס הזה לא תהיה בעיה.

מה יהיה עם הכרטיס הבא שלך ? לא ידוע .

התוספת היא 400 ש"ח   למחיר המחשב כיום , אם זה בא על חשבון משהו אחר - אל תעשה את זה .

יש 990pro ויש p41 שהוא מעולה . 

החלקים לא זמינים במלאי בסניף אילת.

אתה צריך להזמין אותם והם יגיעו לשם .  רלוונטי גם למסך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...