מבקש המלצה למקלדת + עכבר בנפרד או משולב למשחקים ומשרד (תקציב 400) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למקלדת + עכבר בנפרד או משולב למשחקים ומשרד (תקציב 400)

nadaviko1
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין במקלדת שקטה, ארגונומית ומוארת (לא חייב בצבעים) ועכבר איכותיים למשחקים ועבודה.

עד כה השתמשתי רק במקלדות רגילות ואני מסתדר איתן גם במשחקים, אני לא יודע עד כמה ערך מוסף המכנית תיתן לי (אני לא תחרותי)

במקור חשבתי על מקלדת ועכבר משולבים אך לא איכפת לי שיהיה בנפרד.

מה דעתכם על סט המקלדת ועכבר של לוגיטק MK850 ?

תודה מראש.

נערך על-ידי nadaviko1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת מכאנית זה עולם אחר. המחיר גבוה בהתאם.

לוגיטק MK850 זה סט לעבודה משרדית ופחות למשחקים.

אני ממליץ על העכבר הגיימינג האלחוטי הזה:

Cooler Master MM712 Wireless Gaming Mouse

ומקלדת גיימינג שגם טובה לעבודה משרדית:

Logitech G PRO KDA GX Brown Tactile

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של nadaviko1

שלום,

אני מעוניין במקלדת שקטה, ארגונומית ומוארת (לא חייב בצבעים) ועכבר איכותיים למשחקים ועבודה.

עד כה השתמשתי רק במקלדות רגילות ואני מסתדר איתן גם במשחקים, אני לא יודע עד כמה ערך מוסף המכנית תיתן לי (אני לא גיימר תחרותי)

במקור חשבתי על מקלדת ועכבר משולבים אך לא איכפת לי שיהיה בנפרד.

מה דעתכם על סט המקלדת ועכבר של לוגיטק MK850 ?

תודה מראש.

אני אציע לך לקנות את הסט שציינת, אבל להשתמש רק במקלדת, וזה רק אם אתה צריך לראות את המקשים, אם אתה מקליד בחושך. אחרת, גם מקלדת מקרוסופט ב50 שקל תתאים. 
מקלדת מכנית זאת השקעה של כסף וזמן, במיוחד אם אין לך ניסיון בהן. תצטרך לקחת בחשבון, שמקלדות איכותיות קשה למצוא בארץ, והאלטרנטיבה הטובה ביותר היא להזמין מחו"ל. מקלדות של ducky לדוגמה. 

זה ישאיר לך כ200 שקל בתקציב לעכבר, וכאן זה עניין יותר אישי שלך. עכברים מגיעים בגדלים שונים ומותאמים לצורת אחיזה שונה. עכבר קטן מדי או גדול מדי יגרום לך לכאבים בשימוש ממושך. לכן אני מציע שתתאים את הגודל העכבר החדש לגודל העכבר שאתה משתמש בו עכשיו, אלא אם יש לך בעיות איתו, ואתה רוצה לשנות גודל.
מכיוון שאתה רוצה למשחקים, אתה צריך להיות מדויק במה שאתה צריך בעכבר, כמו לאיזה משחקים, כמה לחצנים, חוטי או אל חוטי וכולי.. אני רק אזהיר של G102 (עכבר קטן שרוב משתמשי הlaptop רגילים אליו) יש חיים של שנה עם שימוש ממושך. הלחצנים שלו נהרסים מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...