עשיתי Clean בטעות ל-SSD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי Clean בטעות ל-SSD

nadaviko1
 Share

Recommended Posts

שלום,

עשיתי Clean בטעות לכונן וכל הפרטישנים נעלמו.

באותו רגע ישר כיביתי ולא כתבתי שום דבר חדש לכונן אך ניסיתי כמה וכמה תוכנות שחזור פופלאריות וכולן ללא יוצא מן

הכלל מצליחות למצוא לי רק את הפרטישן היחיד שהוא לא שימושי ובגודל 100 מגה.

איך יכול להיות שאני לא מצליח לשחזר שום דבר מהכונן? יכול להיות שזה בגלל שהמידע לא נכתב פיזית כמו שנכתב בהרד דיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי ה TRIM די מקשה על שחזור מידע מ SSD  כי הוא כל הזמן מעביר מידע ממקום למקום  .

אם אתה סתם מחקת את המחיצות , הכל אמור להיות בר שחזור עם תוכנת שחזור. ממליץ על r-studio . 

אם ביצעת פעולה אחרת שהיא פעולה ניקיון יותר יסודית , יכול להיות שהתבצעה כתיבת אפסים על כל הכונן  ואז אתה בבעיה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אם אתה סתם מחקת את המחיצות , הכל אמור להיות בר שחזור עם תוכנת שחזור. ממליץ על r-studio . 

אם ביצעת פעולה אחרת שהיא פעולה ניקיון יותר יסודית , יכול להיות שהתבצעה כתיבת אפסים על כל הכונן  ואז אתה בבעיה. 

עשיתי פקודת Clean תחת Diskpart, באותו רגע שהבנתי את הטעות פשוט הפסקתי לעשות עם הכונן דברים, עשיתי בוט מכונן אחר שיש לי לווינדוס ומשם ניסיתי לשחזר את המידע.

תחילה ניסיתי תוכנת שחזור קבצים שלא מצאה כלום חוץ מקבצי SWF (כמובן לא שחזרתי).

לאחר מכן ניסיתי עם DiskDrill, MiniTool, Stellar, Active לשחזר את הפרטישן שאבד - כלום, כולם נתנו בדיוק אותן תוצאות שזה פרטישן BOOT של 100 מגה שאני זוכר שהיה לי אותו אך הוא לא היה נגיש ולא השתמשתי בו, זה סתם משהו שווינדוס כנראה יצר.

בקיצור לא הצלחתי לשחזר כלום, וב-Disk Management הכונן מפוע כ-UnInitialized, הבנתי שאם אני עושה לו Initialize זה מוחק בוודאות הכל. 

אני אנסה את התוכנה שהצעת, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אתה עלול רק להחמיר את המצב.

אם בא לך לנצל את המקרה ולהתאמן, סבבה.

אם החומר חשוב לך - כדאי לפנות לחברה.

תודה, יש שם רק חשובות אבל לא עד כדי כך שאפנה לחברה חיצונית. (מניח שיעלה כמה מאות אם לא אלפים)

אני כבר הבנתי שזה לא כמו HDD אז אני אוותר ופשוט אפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

באופן כללי ה TRIM די מקשה על שחזור מידע מ SSD  כי הוא כל הזמן מעביר מידע ממקום למקום  .

היי, כמו שרשמתי קודם לא ביצעתי משהו יסודי, רק פקודת Clean שלקח לה 3 שניות לסיים.

ניסיתי גם את התוכנה שהמלצת, אותו סיפור.

תודה נראה לי שאוותר, אי אפשר לשחזר מ- הספיציפי הזה כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אכן זה המצב.

רק בשולי הדברים -

אמנם DISKPART לא מפונפנת וויזואלית

כמו הרבה תוכנות אחרות, אבל זו תוכנה

מאוד חזקה בהיבט של יכולות וביצועים שלה.

צריך להיזהר שבעתיים כשעובדים איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...