הזמנת מחשב מNEWEGG - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת מחשב מNEWEGG

dovja
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז רציתי לשאול אם למישהו היה ניסיון בקניית מחשב מאתר . לרוב אני קונה את המחשבים שלי דרך KSP אבל חסר להם הרבה רכיבים שאני רוצה (וגם המחיר לא הכי להיט) אבל מה שכן הם דיי קרובים לי להגעה וכמובן אני סומך עליהם בבניית המחשב. הסתכלתי בNEWEGG ולא רק שיש להם מבחר גדול יותר הם גם יותר זולים (גם אחרי מיסים ומשלוח). השאלה האם כשאני קונה שם מחשב בהרכבה אישית האם הוא מגיע מורכב? אם כן, האם איכות ההרכבה טובה? האם ישנה אפשרות שהמחשב יהרס במשלוח?

חשוב לי לציין כי מדובר במחשב של כ 14000 ולכן חשוב לי לבדוק האם כדאי לבצע הזמנה שכזאת. חנויות בארץ לרוב (מבחינתי) יותר אמינות כי יש למי לפנות והמשלוח הוא עצמאי מהמעבדה בה הורכב המחשב כך שאין בעיה במשלוח (מעדיף לקחת אותו בעצמי). בנוסף אני מעדיף שהמחשב כן יורכב כי אני לא ממש טוב בהרכבות (יותר איש של תוכנה)

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ארי מילר

לא יודע כמה זה שווה את החיסכון, וכמה חיסכון כבר יש בזה...

שמע עזרת המון, חבל על הזמן, והפירוט שלך משהו לא מן העולם הזה. אני רוצה שתייעץ לי בכל נושא בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dovja

שמע עזרת המון, חבל על הזמן, והפירוט שלך משהו לא מן העולם הזה. אני רוצה שתייעץ לי בכל נושא בחיים

בכיף :)

ועכשיו ברצינות, מחשב, בפרט בתקציב של 14,000 ש''ח לא מומלץ כלל לקנות בחו''ל, יש מספיק אפשרויות טובות בארץ, ובכלל במחשב בתקציב כזה לא יקרה כלום אם תזמין חלק בחנות אחת וחלק בחנות אחרת ותשלם לטכנאי מקצועי להרכיב, זה מה שאני הייתי עושה במקומך, זה שווה את האחריות על המוצרים, וזה שווה את זה שיש לך טכנאי לפנות אליו אם יש בעיות בהרכבה. יש חלקים שגם אני הייתי קונה בחו''ל כמו ואחסון למשל. אבל ללכת ולקנות בחו''ל מעבד,  כרטיס מסך, , וכו', פשוט לא שווה את הכאב ראש.

שאלת אם כדאי, עניתי שלא. זו דעתי האישית אם ציפית רק לאישור שיגידו לך כן, כן, רוץ לקנות בNEWEGG... אז מתנצל אם התאכזבת מהתשובה.

יהיו אולי כאלה שיחלקו עלי, בכל אופן זו דעתי, מהניסיון שאני צברתי מרכישות בארץ ובחו''ל.

נ.ב. ממליץ לך למלאות שאלון על מפרט לצרכים שלך, ולראות קודם כל מה אתה יכול להשיג בארץ מחנות אמינה ומקצועית בתקציב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ארי מילר

שאלת אם כדאי, עניתי שלא. זו דעתי האישית אם ציפית רק לאישור שיגידו לך כן, כן, רוץ לקנות בNEWEGG... אז מתנצל אם התאכזבת מהתשובה.

יהיו אולי כאלה שיחלקו עלי, בכל אופן זו דעתי, מהניסיון שאני צברתי מרכישות בארץ ובחו''ל.

קודם כל תודה שהגבת הפעם באופן מפורט יותר ובאמת הבאת נקודות מעניינות. הבעיה שלי נטו מהתגובה הראשונה שלך היא שהייתה לא מובנת. המילים הראשונות שם היו "לא יודע", לא דבר טוב להגיד לפני עצה. לא אכפת לי שאמרת לא וזו באמת תשובה לכל דבר. בכל אופן תודה על התשובה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרכיב מחשב נייח זה לא כזה מסובך. שאלה אם יש לך רצון וזמן לקרוא את המדריכים. מצד שני זה ידעה שנשאר איתך ותוכל להשתמש בו גם בהרכבת מחשב הבא. יתרון בקניה מחו"ל זה בעיקר המבחר, פחות מחיר. לא פעם ראיתי בארץ מחירים (כולל) לא פחות טובים מחו"ל ולפעמים אפילו יותר טובים. עוד אופציה זה להזמין חלקים גם בחו"ל וגם בארץ ולשלם לטכנאי על הרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים באילת בהחלט מתחרים במחירים ב newegg ו , אם יש אופציה להביא משם הייתי הולך על זה.

לגבי אחריות וכו שאמרו כאן, ל ksp יש שירות לקוחות נוראי, הייתי מעדיף להזמין מ לדוגמה ולהתעסק איתם באחריות במידה וקורה משהו ולא עם ksp.

אם אתה לא יודע להרכיב מחשב, או שאין לך כוח להתעסק עם זה הייתי מזמין את החלקים העיקריים בארץ (לוח אם, מעבד, ספק כוח, מארז) ושירכיבו בחנות. את כל שאר הדברים שממש פשוט לחבר (זכרונות, , וכו) הייתי מזמין מחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...