מחשב נייח לגיימינג ולעבודה בתור מתכנת עד 10000₪ (כולל מסך) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לגיימינג ולעבודה בתור מתכנת עד 10000₪ (כולל מסך)

zhaov
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם, 

אני רוצה להתחדש במחשב נייח בסביבות 10000 (גמיש), חשוב לי שהמחשב יריץ משחקים כמו COD, red dead redemption, GTA, , counter strike 2, God of war וכו׳ על ההגדרות הכי טובות.

בנוסף, אני עובד בתור מתכנת וחשוב לי שהוא יהיה מהיר ואיכותי בשביל תוכנות כמו vscode ודוקרים, אני מניח שזה שהוא יהיה מותאם לגיימינג אומר שגם יתאים לתכנות אבל אני לא בטוח ולכן אני מציין את זה.

בניתי עם חבר שמבין מפרט לדוגמה, אם אפשר חוות דעת עליו אשמח:

מעבד - 
Intel i7-12700K 12C/20T 12th Gen CPU - 3.6 GHz - Max Turbo Frequency 5.0 GHz - Intel® UHD Graphics 770 - Socket - 10nm - 25MB cache - 125-190W TDP - Tray - (Alder Lake Series)

לוח אם -
Z690 - LGA1700 12th Gen Intel with WiFi6 (AX) - 4x up to 5200 MHz - 3x PCIe x16 slots - , DP - 4 X M.2 slots - 6 X SATA 6GB/s - Type C - 7.1-Channel audio - Gigabit LAN - ATX

זכרונות - 

KF436C16RBAK4-32 - Kingston 32GB (4x8GB) 3600MHz CL16 1.35v - FURY Renegade Black Series - KF436C16RBAK4/32

דיסק קשיח - 

KC3000D-2048G - - 2048GB (2TB) SSD PCIe NVMe™ Gen4x4 M.2 2280 - 3D TLC - E18 - 7000/7000MB/s - KC3000 Series - SKC3000D/2048G

מארז - 

BGW43 - be quiet - PURE BASE 500 FX - Window - Black - - NPS - 500FX

ספק כח - 

CP-9020249-EU - - 850W RMe Series RM850e - 80 PLUS Gold Fully Modular ATX (EU)

קירור - 

BK022 - be quiet - DARK ROCK PRO 4 - 250W TDP - Height: 163mm

----------------------------------------------------------------------

בנוסף לאלה אני מתכנן להזמין את המסך הזה: LG UltraGear QHD 27-Inch Gaming Monitor 27GL83A-B - IPS 1ms (GtG), with HDR 10 Compatibility, NVIDIA G-SYNC, and , 144Hz, Black שהמחיר שלו 1600 שקלים

ואת כרטיס המסך הזה: MSI GeForce RTX 4070 Ti X TRIO 12GB GDDR6X 3xDP שהמחיר שלו 4000 שקלים

המחיר הכולל של הדברים שרשמתי כאן ביחד הוא 10250

עכשיו אפרט בשאלון מה אני מחפש:

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

תקציב 10000 מתאפשרת חריגה

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקים לדוגמה: COD, red dead redemption, GTA, , counter strike 2, God of war ותכנות לדוגמה vscode והרצת dockers

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

עכבר, מקלדת, .

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

אני מתכנן להזמין את מסך וכרטיס מסך בנפרד אבל אם יש המלצות במקומם אשמח לשמוע. (כתבתי למעלה את המסך וכרטיס המסך המתוכננים)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

חשוב, לא מאוד

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

אין הגבלה אבל עדיף שלא יהיה גדול מדי...

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

פלונטר.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

מיידי.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

אין.

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

אין.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אין.

תודה רבה וחג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

היי,נשמח לסייע בתיקון המפרט (ויש בהחלט מה לתקן במה שהצגת)
-מה התקציב הסופי לרכישה כולל המסך וכו'?

-יש לך גם אופציה לרכישה באילת?

היי קיריל, תודה על המענה :)

התקציב הסופי כולל מסך הוא 10000 אבל כמו שכתבתי אני מוכן לחרוג כדי לקבל את מה שהכי מתאים.

יש לי אופציית רכישה באילת, שם תכננתי לרכוש את כרטיס המסך, את המסך אני מתכנן להזמין מחו״ל מחירו 1500 ש״ח כולל משלוח).

נערך על-ידי zhaov
מוכן לחרוג.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...