מחפש המלצה על ראוטר ונקודות גישה אלחוטיות לבית פרטי עם תשתית קווית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה על ראוטר ונקודות גישה אלחוטיות לבית פרטי עם תשתית קווית

yasha
 Share

Recommended Posts

היי,

אני מחפש מערכת תקשורת (ראוטר ונקודות גישה) מומלצת לרכישה בישראל לבית פרטי עם נקודות גישה לכיסוי מלא.

הבית על מספר קומות, מחובר לסיבים ומחווט כולו ברשת חוטית, עם זאת צריך כמובן מערכת שתספק וויפי טובה.

בקירות יש הרבה ברזל שמקשה על מעבר וויפי כך שיהיה צורך לפזר נקודות גישה אבל אפשרי שיהיו מחוברות לתשתית המחווטת ברוב המקומות (אולי בכולם). כך שאין צורך בפתרון Mesh .

אני מעוניין לייצר פנימית/אורחים/מכשירים-חכמים על הרשת האלחוטית עם הפרדה מלאה ויכולת הגדרות גישה בין (כלומר כנראה צריך תמיכה ב VLAN), ואם אפשרי גם על הרשת החוטית למרות שפחות קריטי - החוטית יכולה להיות כולה על הרשת הפנימי.

אני מעדיף שניתן  יהיה לנהל את הכל בצורה מרכזית אבל אם פערי המחיר בין ניהול מרכזי לניהול כל יחידה בנפרד גבוה אז אפשרי גם בלי.

אני לא אלוף ברשתות אבל מסוגל ללמוד להתמודד עם הגדרות מורכבות.

כשחיפשתי ראיתי שמערכת מבוססת Ubiquity SDM SE + נקודות גישה שלהם וסוויטשים שלהם כנראה הטובה ביותר אבל מאד יקרה. האם היא אכן טובב כ"כ ושווה את ההשקעה?

אילו מערכות אחרות קיימות שיכולות לענות על הדרישות ומומלצות?

הערה: הייתה לי מערכת של Netgear Orbi וכמות הצרות שהיו איתה בלתי נתפסת. זה כולל שלוש נקודות גישה שפשוט התקלקלו בלי שום סיבה לאורך הזמן ועוד תקלות רבות גם כשעבדה.

אני רוצה מערכת אמינה שפשוט תעבוד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...