מה אתם אומרים על המארז הזה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המארז הזה?

noambaum

Recommended Posts

למה לא?! זה כולה קופסא....

לא נראה לי שזה בא עם ספק

ובקשר לספקים הג'נרים זה בכלל לא נכון שהם נשרפים תוך כמה חודשים, הרוב מחזיקים הרבה.

הבעיה איתם היא זה שהם מפילים את כל המחשב יחד איתם במקרה שהם כבר נשרפים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שספק כוח ג"נרי נשרף הוא שורף עוד דברים בדרך ורוב הספקים הג"נריים נשרפים אחרי כמה חודשים

הסטיגמה הזאת שאתם הדבקתם לספקים הג'נריים היא כזו לא נכונה! לפעמים אתם נתפסים על משהוא מבלי לבדוק אותו בכלל...

נכון שהסיכויים שספק לא ג'נרי יישרף הם קטנים בהרבה מאלו של אחד ג'נרי אבל להגיד שהם נשרפים אחרי כמה חודשים זו שטות אחת גמורה!

לי לא נכנס הביתה שום ספק לא ג'נרי והיו לי כבר משהוא כמו 8 מחשבים ורק 2 ספקים נשרפו וזה אחרי 5 שנות עבודה שלהם,

אז תעשו לי טובה ועזבו את הסטיגמה המטופשת הזו.

יש גם ספקים "ג'נריים" שהם לא פחות טובים מהלא ג'נריים, זה הכל תלוי בשיטת הייצור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטיגמה הזאת שאתם הדבקתם לספקים הג'נריים היא כזו לא נכונה! לפעמים אתם נתפסים על משהוא מבלי לבדוק אותו בכלל...

נכון שהסיכויים שספק לא ג'נרי יישרף הם קטנים בהרבה מאלו של אחד ג'נרי אבל להגיד שהם נשרפים אחרי כמה חודשים זו שטות אחת גמורה!

לי לא נכנס הביתה שום ספק לא ג'נרי והיו לי כבר משהוא כמו 8 מחשבים ורק 2 ספקים נשרפו וזה אחרי 5 שנות עבודה שלהם,

אז תעשו לי טובה ועזבו את הסטיגמה המטופשת הזו.

יש גם ספקים "ג'נריים" שהם לא פחות טובים מהלא ג'נריים, זה הכל תלוי בשיטת הייצור שלהם.

כמה שאתה צודק! , המון אנשים כאן עושים "אהה זה ספק ג'נרי הוא ישרף" , יש לי ספק ג'נרי עם קטודה מאווררים ועוד כמה דברים והוא מחזיק לי כמה שנים טובות כמו גדול.

אני לא אומר שספק ג'נרי זה דבר מצויין ואין סיכוי שהוא ישרף , אבל אנשים אומרים את זה בסגנון של "תקנה ואחרי דקה זה ישרף"

אני יודע שזאת לא הכוונה שלהם , אבל שיסבירו את עצמם יותר טוב ושיגידו שיש סיכויים יותר גבוהים שספק ג'נרי ישרף מאשר ספק לא ג'נרי , כי אחרת אנשים שלא מבינים כל כך חושבים שאחרי חודש הוא נשרף.

זהו הוצאתי את הכל מהלב! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הוצאתי את הכל מהלב! ;D

גם אני :) , זה פשוט יכול להרתיח לפעמים...

בכל מקרה אני חושב שזה מחיר מצויין למארז עם ספק והוא גם נראה טוב אז כן אני חושב שזה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא זול בגלל שהוא במבצע

הוא רוב הסיכויים אם ג"נרי

מתי שספק כוח ג"נרי נשרף הוא שורף עוד דברים בדרך ורוב הספקים הג"נריים נשרפים אחרי כמה חודשים

אתה די מקשקש שטויות, אתה יודע?

לספק ג'נרי אין סיבה להשרף.

ספקים ג'נרים נשרפים עקב העמסת חשמל!

זה אומר שלא כדאי לבצע אובר-קלוק רציני עם ספק ג'נרי.

לא כדאי שיהיה לך כרטיס מסך חזק.

לא כדאי להעמיס עליו חומרה מיותרת, כגון קתודות ועוד דברים שצורכים חשמל מיותר..

אני יכול להגיד לך שיש לי 3, מלפני כמה שנים טובות, עם ספק סופר ג'ינרי והמחשב הזה מחזיק מצויין כל השנים שלו!

אתה יודע מה? תסתכל ביותר מ-3/4 מהמדינה שלאנשים יש ספקים ג'נריים.

לחלק הם נשרפים, לחלקם הם מחזיקים שנים!!

דבר שני, שנשרף לא תמיד לוקח איתו את שאר החומרה, אבל מאוד הגיוני שכן.

אבל אתה ממש אומר שטות שדווקא ספק ג'נרי לוקח איתו את שאר החומרה.

גם ספק HEC או לא יודע מה, שאם הוא ישרף - הגיוני מאוד שהחומרה תלך גם!

בקיצור, נכון, ספק ג'נרי לא ממולץ. אבל אתה לא יכול להניח שכל ספק ג'נרי נשרף תוך כמה חודשים

ולוקח איתו את החומרה. יותר נכון זה גם לא רוב הספקים הג'נרים ככה..פשוט יש כאלה שמשתמשים בספקים הג'נרים

לעומס חשמל שהספקים לא יכולים לעמוד בהם.

או לקפיצות מתחים שהספקים לא עומדים טוב בזמן התגובה.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז סימבדה (לוגי'ק) מגיע עם ספק תוצרת "סאן שיין קומה" באיכות של ג'נרי..

צורת הבניה של המארז לא רעה, זרימת האוויר בסיסית

את הספק הייתי ממליץ להחליף הוא לא כל כך אמין לפי דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצ קוצ אם אתה מתכוון לקנות איזה

AMD 64 3200

GF6800U (שצריך ספק רק בשבילו)

להכניס תאורה של הקריסמס

ו OC עצבני כמו בצ'רנוביל

אז עדיף ואף מומלץ לקנות ספק איכותי אבל אם זה מחשב לסבתא שלך (שלא עושה OC כמובן) שרוצה לגלות את מסתורי האינרנט היא יכולה להסתפק בג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...