ציר של מחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציר של מחשב נייד

law89
 Share

Recommended Posts

היי חברה

המחשב שלי חזר מהמעבדה ומרגיש לי שהמסך נוטה מעט בזווית. הסתכלתי על הצירים וזה נראה כאילו הציר הימני התעקם.

1. האם ציר עקום יכול לגרום למסך להיות קצת בזווית? (מצרף תמונה).

2. האם ניתן לתקן את זה בבית על ידי נותני האחריות? אין לי שום עניין שיקחו את המחשב למעבדה ויהרסו לי אותו עוד יותר.

עריכה: עוד משהו קטן. הם הדביקו לי מדבקות ליד המקלדת היכן שאני מניח את היד וזה מפריע לי להקליד + שתי מדבקות מאחורי המחשב ואמרו לי שהחוק מחייב אותם לעשות את זה. מישהו מכיר דבר כזה? האם זה בכלל חוקי שהם מדביקים מדבקות ללא אישורי (רשמתי להם מפורשות לא להדביק מדבקות ולהסיר את המדבקות שכבר הדביקו, אבל במקום להסיר הוסיפו עוד אחת. אני לא מדבר על מדבקות שמגיעות עם הנייד, אלא על כאלה שהמעבדה הדביקה).

נייד.jpg

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• law89 changed the title to ציר של מחשב נייד

תצלם את המדבקות . לא ברור על מה אתה מדבר. מדבקה שהמעבדה שמה אפשר להעיף. 

בשביל לדעת אם יש בעיה עם יושרו של הציר , צריך לראות מזווית אחרת אם יש בעיה.

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

תצלם את המדבקות . לא ברור על מה אתה מדבר. מדבקה שהמעבדה שמה אפשר להעיף. 

בשביל לדעת אם יש בעיה עם יושרו של הציר , צריך לראות מזווית אחרת אם יש בעיה.

היי יעקב, תודה על המענה.

מאיזו זווית אתה רוצה לראות בנוגע לציר? גם כשמעבירים אצבע על הציר הימני, מרגישים שהצד השמאלי שלו בולט החוצה בעוד הציר השמאלי לא בולט החוצה (זה לא קורה בציר הימני).

בנוגע למדבקות. מצרף (מאחורה הם הדביקו עוד מדבקה).

אני יכול להוציא אותן, אבל כנראה ישארו חתיכות של מדבקה או דבק. חיפשתי סרטונים ביוטיוב וראיתי שיש אופציה לחמם את האזור ואחרי זה להוציא את המדבקה ולשים איזה כימיקל כדי שהדבק יצא. מצד שני אין לי מושג אם החימום והכימיקל הזה יכולים לגרום לנזקים למחשב (הכימיקלים האלה מתנדפים? אגדיש שאני לא מבין בכל החומרי ניקוי האלה. האם יכול להיות מסוכן אם אני נוגע באזור הזה ואחר כך הולך לאכול בלי לשטוף ידיים לפני?)

1.thumb.jpg.eebf49885de6504f376ef2dbb3a52540.jpg

2.jpg

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אלו אמורות להיות מדבקות שיורדות בקלות בלי חימום ובלי כלום .

תודה. לא ישאר דבק (במיוחד במדבקה שליד המקלדת, כי אני מניח את היד בדיוק באזור שהיא נמצאת) או שהמדבקה תתפרק אם אנסה להוציא?

מה בנוגע לציר, באיזו זווית תרצה שאצלם? בהנחה שהציר קיבל מכה והתעקם קצת, ניתן לסדר את זה או שזה ידרוש החלפה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שתקדים להוריד כך יקטן סיכוי השארות דבק וזה דבק שיורד בקלות , אפשר לשפשף בעדינות עם נייר סופג יבש וזה ידבק אליו וירד.

אצלי זה ירד בלי שום שארית .

אמרתי שתצלם כי לא הבנתי מה הבעיה.

אם הבעיה זה שהוא עקום  וזה מפריע לך . אז אין מה לצלם .

השאלה אם זה משפיע על פתיחת המסך  .

זה לא בהכרח הציר , יכול להיות שמה שעקום זה רק כיסוי הציר. אי אפשר לדעת בלי להכיר את המחשב מבפנים .

בכל מקרה , אם החליפו לך במחשב משהו ברמת המסך ( ולמעשה זה רלוונטי גם אם פירקו משהו אחר  ) אז יותר הגיוני שזה לא הודק כהלכה בצורה מאוזנת מאשר שזה קיבל מכה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...