סוויץ' יד שנייה - הגדרות ושימוש במשחקי משתמש קודם - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוויץ' יד שנייה - הגדרות ושימוש במשחקי משתמש קודם

shahar.b
 Share

Recommended Posts

שלום,
חדש בענייני ואשמח לעזרה והבהרות-
קניתי לילד סוויץ' יד 2 כולל 2 משחקים פיזיים, פתחתי חשבון שלי (תחת ארה"ב) ועשיתי לילד חשבון ילד תחתיי ב- FAMILY. אח"כ פתחתי משתמש לי ולו בסוויץ' וקישרתי אותם לחשבונות שלנו. בנוסף על הסוייץ' יש את המשתמש של מי שקניתי ממנו את הסוויץ' שעדיין לא מחקתי או הסרתי ממנו כלום.
האם בסדר או שיש דרך עדיפה אחרת? האם יש עוד משהו שעליי לעשות במכשיר יד 2 (שהיה של ילד של חבר אז אין בעיה של להסתיר ממנו משהו או לקנות על שמו משחקים נוספים- דבר שלא אעשה בכל מקרה)?

בנוסף יש על המכשיר כמה משחקים (אני מניח דיגיטליים) של מי שקניתי ממנו. ברשותכם כמה שאלות:
1. אם אשחק במשחקים אלו עם המשתמש שלי ושל הילד שלי - האם מי שקניתי ממנו יכול או עלול לבטל באיזשהו שלב את היכולת שלי לשחק או למחוק את המשחקים או ההתקדמות שלי בהם? אם כן- במידה ואקנה אותם בעצמי אח"כ מחדש- האם ההתקדמות שלי בהם תישמר כשאפתח אותם?
2. האם הוא בכלל יודע אם אני משחק במשחקים שנשארו? האם זה יכול לעשות לו בעיות כלשהם?
3. אם אסיר את המשתמש שלו - האם המשחקים הדיגיטליים שעל המכשיר יימחקו גם?
4. האם יש אפשרות רק למחוק את היוזר דאטא של המשתמש הקודם בלי למחוק את המשחקים?

תודה לעוזרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סוויץ' ולא מכיר את המכשיר, מאחר ואתה לא מקבל תשובות אני אלך לפי הגיון כללי של מנויי משחק . 

אני די בטוח שמנוי זה משהו שמשלמים עליו . אם אין לו סוויץ' אחר במקום , אין סיבה שהוא ימשיך לשלם מנוי  וזה אומר שמשחקים דיגיטליים שהוא לא רכש אלא קיבל דרך המנוי, יפסיקו לעבוד ברגע שהוא מפסיק לשלם .

ציטוט של shahar.b

אם אשחק במשחקים אלו עם המשתמש שלי ושל הילד שלי - האם מי שקניתי ממנו יכול או עלול לבטל באיזשהו שלב את היכולת שלי לשחק או למחוק את המשחקים או ההתקדמות שלי בהם?

עקרונית כן , זה תלוי משחק , זה יכול להיות משחק שקיים במכשיר אבל נרכש  דיגיטלית לתמיד ואתה יכול לחבר אליו הרבה משתמשים שונים  ואז אין בעיה וזה יכול להיות משחק שמקשר בין המנוי לבין המשתמש ולכן כן תהיה בעיה , כולל חוסר יכולת לשחזר התקדמות .

ציטוט של shahar.b

האם הוא בכלל יודע אם אני משחק במשחקים שנשארו? האם זה יכול לעשות לו בעיות כלשהם?

יכול להיות שהוא מקבל התראות ואם לא אז הוא צריך להיכנס לפרופיל שלו ושם הוא עשוי לראות התקדמות  במשחקים . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...