מחשב all in one vs Desktop - לעבודה משרדית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב all in one vs Desktop - לעבודה משרדית

michmich99
 Share

Recommended Posts

היי,

יש לי כמה שאלות

אני בדיוק חושב לרכוש מחשב נוסף לעבודה משרדית בלבד Uהייתי רוצה שהמחשב יעבוד מהר מאוד ללא שום בעיה.

אני לא יודע אם עדיף לי ללכת על מחשב שולחני או ALL IN ONE (בכדי לחסוך מקום, אבל לא קריטי).

האם המחירים של ה-AIO יקרים יותר ממחשבים שולחניים? (אני מעריך שכן אבל רק כדי לוודא)

האם באותו מחיר שארכוש את ה-AIO אקבל מחשב שולחני חזק יותר?

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם מפרט גם למחשב שולחני מומלץ וגם למחשב נייח (זהים מבחינת יכולות) כך שלבסוף אוכל להחליט מה יתאים.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

2500 (אם זה לא מספיק אני מעדיף לשלם יותר כדי שהמחשב יעבוד מהר יותר)

כן.

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

אופיס, כרום, 10 ותמיכה גם ל-11.

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ומסך)?

לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

במידה ומומלץ לי לרכוש NVME אני מעדיף לרכוש דרך בגלל המחיר.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

מאוד חשוב.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא.

גם אין צורך באורות.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

OC - לא.

הייתי מעדיף שיהיה TYPE C. 

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם \ מסך כזה או אחר)

-

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אין.

תודה מראש לכל העוזרים. 3>

נערך על-ידי michmich99
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באותו מחיר בו תרכוש מחשב AIO אתה יכול לקבל מחשב שולחני חזק יותר, אבל ה AIO כולל מסך שבד"כ שווה לא מעט בעצמו - אז שיקול מרכזי זה אם אתה צריך את המסך. 

החומרה של מחשבי AIO מוגבלת ודומה יותר לזו של (גרסאות חלשות יותר של למשל), זה המחיר של הקומפקטיות.

למחשב משרדי הייתי מסתכל על תחנות עבודה משרדיות של מותגים מוכרים, אם אתה רוצה כמה שיותר ביצועים למחיר באריזה קטנה ו C קדמי.

למשל:
https://ksp.co.il/web/item/212282
https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DeskMini-X300-5600G-16-1N&cart=1658906480143230692

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של rubus

אם כבר הייתי קונה את זה

https://ksp.co.il/web/item/194617

שייתן ביצועים עדיפים משמעותית (בפרט מהמחשב הראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...