מפרט A64 ב7.5K - הערות/המלצות/שינויים.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט A64 ב7.5K - הערות/המלצות/שינויים..

Euthanasia

Recommended Posts

Amd Athlon 64 Bit 3200+ OEM 1640Nis

Thermaltake Venus 12 CPU Cooler for Opteron / Athlon-64 170Nis

Albatron K8X800 ProII 869Nis

Sapphire Radeon 9800Pro 128 MB 256 Bit 1300Nis (מצאתי באיזו חנות את הכרטיס במחיר המצחיק הזה של 1300.. Comp-il קוראים לה נדמה לי..)

Corsair CMX512 3200C2PRO(one) 1415Nis

WD 80GB 7200RPM 8M SATA 454Nis

TruePower 430 Watt 533Nis

Thermaltake Gaming Tower XaserV WinGO 7000A 789Nis

Hardcano 12 390Nis

סך הכל: 7560 NIS

הערות/הצעות לשינוי

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד 3200+ לדעתי מיותר, ההבדל בביצועים לעומת ה-3000+ ממש מגוחך, עדיף לחסוך את הכסף הזה.

אם אתה מעוניין ב-OC אז לוח מבוסס nForce3 250GB..

אם אתה לא מעוניין אז אולי יהיה עדיך מאוורר Silentboost לשמירה על השקט

תוודא שהכרטיס הוא 256ביט (היטסינק כסוף וזכרונות בצורת L).

למה זכרונות Corsair? סתם יקרנים לדעתי.. באותו מחיר אתה יכול לקחת ג"ב זיכרון, ואפילו של 500 מ"ה (למרות שעדיף תיזמונים נמוכים).

אני הייתי לוקח כונן קשיח של כי הם יותר שקטים, כמו כן הייתי מעדיף יותר נפח. 80 ג"ב לי לפחות לא מספיק.

למה ספק של ANTEC? הספקים של הרבה יותר משתלמים - במיוחד הספק 420W שלהם שעולה מתחת ל-400 ש"ח.

את המארז אני לא ממש מכיר, אבל עקרונית אני חושב שמארזי TT הם מצועצעים מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין A64 3000 ל 3200 קט מאוד קח השוואה:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/athlon64-3000.html

EPOX 8KDA3+ עולה בערך 100 שח מבוסס ציפסט הרבה יותר טוב והוא מצויין באוברקלוק לעומת האלבטרון שגרוע באוברקלוק וזה בגלל הציפסט שלו אבל לאלבטרון כרטיס קול איכותי יותר

עד כמה שאני יודע זכרונות Corsair לא ממש מתאימים ללוח הזה ובכלל במחיר של 1300-+ אפשר לקנות 1GB זכרון שזה נותן שיפור גדול בביצועים וגם משחקים כבדים ירוצו חלק בהנחה שכרטיס מסך חזק וכפי שאפשר לראות מהמפרט הוא חזק

המארז+ספק זה בזבוז ענק

Supertalent Aluminium CA-601UFbk Black

Thermaltake TT420APD 2-fan יעלו 918 ביחד בפנדה

נראה לי שהמאוררים שבאים אם המארז עושים רעש סביר

RAIDMAX SCORPIO 868+THERMALTAKE 420W PFC עולים יחד 785 ב www.pch.co.il

בא אם 3 מאוררים שקטים ומקום לעוד 2 מקדימה

יש גם את המארז הזה בפנדה אבל שם זה אם ג"נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אשמע בקולך ואקח 3000+ .. אבל מה הבעיה בקורסאיר? לא הבנתי.. אתה ממליץ עליהם או דוחה אותם? (בעתיד אני אקנה עוד סטיק של 512 וכך יהיה לי גיגה למרות שיקר..)

בקשר לכרטיס ..כן אני יודע

הרד דיסק של 80 ממש אבל ממש מספק אותי ..אני כרגע על 40 וזה יותר מידי כך ש 80 יהיה ... ולמה לא WD? עדיפה ? (חוץ מהשקט...)

לקחת את הThermaltake Xaser Silent PurePower 480W 2-fan לא..? (ספק כח..)

ועל איזה מארז אתה ממליץ ? בעל חלון כמובן ... תודה רבה לך!

ועוד שאלה קטנה.. :) איך "מדביקים" היטסינקים קטנים לזכרונות? תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין A64 3000 ל 3200 קט מאוד קח השוואה:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/athlon64-3000.html

EPOX 8KDA3+ עולה בערך 100 שח מבוסס ציפסט הרבה יותר טוב והוא מצויין באוברקלוק לעומת האלבטרון שגרוע באוברקלוק וזה בגלל הציפסט שלו אבל לאלבטרון כרטיס קול איכותי יותר

עד כמה שאני יודע זכרונות Corsair לא ממש מתאימים ללוח הזה ובכלל במחיר של 1300-+ אפשר לקנות 1GB זכרון שזה נותן שיפור גדול בביצועים וגם משחקים כבדים ירוצו חלק בהנחה שכרטיס מסך חזק וכפי שאפשר לראות מהמפרט הוא חזק

המארז+ספק זה בזבוז ענק

Supertalent Aluminium CA-601UFbk Black

Thermaltake TT420APD 2-fan יעלו 918 ביחד בפנדה

נראה לי שהמאוררים שבאים אם המארז עושים רעש סביר

RAIDMAX SCORPIO 868+THERMALTAKE 420W PFC עולים יחד 785 ב www.pch.co.il

בא אם 3 מאוררים שקטים ומקום לעוד 2 מקדימה

יש גם את המארז הזה בפנדה אבל שם זה אם ג"נרי

שכחתי לומר כי אני לא מעוניין בOC

ואתה יכול לומר לי במדויק על איזה זיכרונות ללכת של 1GB? בטווח של 1500 שח'...תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני בערך חודש היא תראד בפורום מעבדים לוחות וזכרונות אני מניח שתמצא אם תחרוש כמה עמודים קדימה

בקצרה מישו קנה אלבטרון פרו 2 וזכרונות ולא עבדו אם הלוח הזה

מארזים כבר המלצתי ולשניהם חלון

איך - משחה טרמית

עריכה : בקשר לזכרונות שתי סטיקים OCZ 512MB PC3200 400mhz Premier Series

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא:

CPU :  Athlon 64 3000+ CPU Tray [ ¤ 1400.51 ]  1

Motherboards for :  Albatron K8X800 Pro-II VIA K8T800 Motherboard (AMD64,FSB800, SATA-R,1394, 7.1 Sound,3Com G-LAN,USB2) [ ¤ 916.24 ]  1

Memory :  Twinmos DDR-RAM 512MB 3200 Memory [ ¤ 652.32 ]  2

CPU Cooling :  Thermaltake Volcano SilentBoost K8 CPU Cooler for Opteron / -64 [ ¤ 160.41 ]  1

Hard Disks :  Samsung 120GB 7200 rpm Serial ATA HDD [ ¤ 592.12 ]  1

Video Cards :  Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro 128MB DVI Bulk Video Card [ ¤ 1564.18 ]  1

Cases :  Raidmax Scorpio 868 Midi Tower Gaming Case ( P/S not included ) [ ¤ 411.82 ]  1

Cooling / Modding :  Coolermaster Aerogate II Fan Control Panel [ ¤ 227.51 ]  1

Power Supplies :  Thermaltake Xaser Silent PurePower 480W 2-fan APFC Power Supply [ ¤ 513.3 ]  1

Subtotal : ¤ 7090.73

Payment Mode : CASH

Discount : ¤ -141.81

Total Price ¤ 6948.91

הערות: ל-PCH אין את הלוח של אפוקס, הכרטיס מסך קצת יקר, ואולי עדיף זכרונות אחרים כמו קינגסטון או רגילים אם OC לא מעניין אותך).

באשר להדבקה של גופי לזכרונות - יש כאלו שמגיעים כבר עם פד דבק טרמי בתחתית שלהם, ויש כאלו שלא..

לאלה משתמשים בסוג של דבק טרמי (כן גם ל-Artic Silver יש כזה), אבל זה לא משחה טרמית רגילה אלא עירבוב של שתי משחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחה טרמית תחזיק את ההיטסינקים?! ואיזו ארטיק סילבר?

לפעמים סינקים שקונים מגיעים עם דבק תרמי עליהם, שזה בעצם סלוטייפ דו צדדי שאמור (הם אומרים) להוליך חום ברמה סבירה.

משחה תרמית רגילה לא תחזיק, צריך משחה שהיא גם דבק. ArcticSilver עושים אחת טובה מאוד, גם חזקה מאוד, תסתכל באתר שלהם בשביל פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אך מעדיף ז\כרונות איכותיים של מושקין/OCZ/קורסאיר..

לגבי ההרד דיסק.. אם אתה אומר שעדיף ומשתלם אז סבבה..

לגבי הHSF אני חושב שאוותר על הסיילנט ואקח לי את ה12..

כמו כן אני אשא עם החלטתי לגבי המאז של TT כי סך הכל הוא גם יפה וגם המאוררים מסודרים טוב ונכון יותר מזה אני לא צריך ואת הסקורפיון לא רוצה (עזבו זה לא חשוב..)

ספק אני אקח את הTT

ולגבי הקולר מאסטר אני אשר עם ההרד קנו 12 שיתים למארז וגם יותר אסטטי ובעל יותר פונקציות (גם כן לא חשוב ולא בוער לי..)

איך קוראים למשחה שגם מדביקה וגם מוליכה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים סינקים שקונים מגיעים עם דבק תרמי עליהם, שזה בעצם סלוטייפ דו צדדי שאמור (הם אומרים) להוליך חום ברמה סבירה.

משחה תרמית רגילה לא תחזיק, צריך משחה שהיא גם דבק. ArcticSilver עושים אחת טובה מאוד, גם חזקה מאוד, תסתכל באתר שלהם בשביל פרטים.

היכן בארץ אני יכול לקנות את המשחה הזו?

האם זאתי טובה להדבקה?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_349&products_id=1185

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן בארץ אני יכול לקנות את המשחה הזו?

האם זאתי טובה להדבקה?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_349&products_id=1185

לצער לי, זאת המשחה הרגילה שהיא לא דבק, מה שאתה מחפש זה זה:

http://www.arcticsilver.com/arctic_silver_thermal_adhesive.htm

Arctic Silver Thermal Adhesive.

אני חושב שראיתי פעם את זה בפנדה אבל עכשיו אני רואה שלא.

דבר ראשון המשחה די מייקרת את הקירור של הזיכרון אז הנה מה שאני מציע לך לעשות:

לוותר על הקירור. אם אתה לא מעוניין באוברקלוק אז באמת אין לך מה לחפש בזה, אם כן, עדיין הסבירות היא גבוהה מאוד שזה לא יעזור לך, אתה צריך לעשות מחקר על הצ'יפים שמהם מורכב הסטיק שלך ולגלות אם גם עוזר להגיע למהירות יותר גבוהה או שרק העלאת מתח. אם זה חשוב לך, יש פתרונות אחרים, כמו למשל צלעות שמוצמדות עם קליפס כזה, ראיתי אפילו כאלה עם אקטיבי... עדיין, כל אלה לא עוזרים בדכ.

תשאל בOCForums.com, הם בטוח ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש לציין שאפילו אם הייתי מעוניין ב-OC לזכרונות הוא בד"כ מיותר..

אני מניח שהתכוונת להדביק על הזכרונות של הכרטיס מסך? כי הזכרונות שהייתי מעוניין בהם בהתחלה כבר מגיעים עם צלעות (וכן רוב הזכרונות הסבירים בשוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אני רציתי לכרטיס מסך. ועוד שאלה קטנה לגבי מעבדים... הFX 53 של AMD (http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=6710) צריך בשבילו לוח תואם ל939 או 940? כי לא ראיתי לוחות ל940.. ולמה הוא מיועד המעבד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...