כרטיס מסך לTesla K80 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לTesla K80

avivzx
 Share

Recommended Posts

אני רוצה לבנות מחשב לDeep learning - יש ברשותי 2 כרטיסי מסך K80, ספק 1000W,זיכרונות,מאוורים רק חסר לי ומעבד.

לאחר ניסיון הרכבה שלא כלכך צלח החלטתי ללכת למעבדת מחשבים להתייעצות - נאמר לי שלא ניתן לחבר את שני הכרטיסים עם כרטיס אחד שהוא נטו בשביל (Teskla K80 מגיע ללא יציאת Video)

לפי מה שנאמר לי יש שני בעיות עם הכרטיסים -

1. אין אקטיבי (אז הגישה שלי הייתה להדביק 3 מאווררים על שטח הקירור של הכרטיס או מים עם בלוק מיוחד)  

2. אין לכרטיס יציאת ולכן לא יהיה ניתן לעבוד על המחשב

ראיתי ברשת אנשים שכן הצליחו לבנות מחשב בסגנון מבוסס על הכרטיס מסך הזה לDesktop, רציתי להתייעץ בשנית ולהבין איך ניתן להשתמש בsetup שהצעתי כלומר 2 כרטיסי K80 + כרטיס קטן בשביל Video למסך 

חשוב לציין שאני רוצה להשתמש במחשב נטו לצרכי deep learning והולך להיות שם מבחינתי להשתמש בזה ממש כמו שרת.

האם ניתן לבנות את המחשב שיעבוד עם 2 הכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה הדרישה שלך לגבי מעבד.

בעקרון יש מעבדים שיש להם מעבד מובנה ואז יש יציאת מלוח האם .

החזקים של לא באים עם זה , החזקים של כן.

אם אתה חייב מעבד שאין לו כרטיס מסך מובנה  ,אפשר לרכוש לוח שיכול לקבל 3 כרטיסים ומארז שיכול להכיל את הכל .

עדיפות גדול מאוד לכרטיס שלישי קטן עם פסיבי, רצוי שהוא לא יהיה  ב PCIE הראשי מטעמי זרימות אוויר לשני הנ"ל .

K80 זה די ישן לא ? זה מבוסס קפלר? בדקת מה הביצועים שלו ביחס לדברים עדכניים יותר ?  השיפור מדור לדור בנושא DL  ו ML היה ברמת סדרי גודל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...