שאלה כללית לגבי מהירות תעבורה של ראוטר - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית לגבי מהירות תעבורה של ראוטר

iveco
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Lavi 1

אם אתה משתמש ב IDM אתה יכול להגביל את מהירות (ל 150 נגיד) ההורדה ולפתור את הבעיה.

הורדתי את התוכנה הזאת. הרצתי על 1000 ק"ב/לשניה וכמעט ולא היו לאגים.

אחרי זה הרצתי עם מגבלה של 100,000 ק"ב/לשניה ואז כן היו לאגים.

אז זה כנראה קשור למהירות ההורדה. למישהו כאן יצא להוריד קבצים במהירות של 250-300 mbps ויכול לומר אם זה גם קורה אצלו בוואי פיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אם תכוון לייזר ישר לעין זה עשוי להיות מסוכן .

הטכנאי שמרכיב את הנתב מחבר את הסיב האופטי לנתב ואתה לא אמור לגעת בזה. מרגע שהוא מחובר , אין שום "בריחת אור"  זה סגור.

צריך להיות מאוד חסר קורדינציה או עם מגבלות פיזית\מוחית  מהותית על מנת להגיע למצב בו הסיב האופטי מכוון ישירות לעין .

יש גם אור לייזר איפה שהסיב מתחבר לא רק בכבל עצמו , הבעיה שאם אני ארצה לעשות שינוי בתשתית ולהפוך את הנתב של פרטנר לברידג' אני אצטרך להתעסק עם הכבל , כרגע האופציה של לא רלוונטית וחבל כי הראוטר עולה אלפים יש לפלאפון ראוטר גי'ני דור 5 עולה 700 שקל אבל הוא נעול רק לשירות שלהם , דיברה איתי היום נציגה של פרטנר והיא אמרה לי שהם P2P בניגוד לבזק שאצלם עד הארון זה אופטי ומהארון זה כבל נחושת זה משמעותי ? הכבל נחושת מוריד מהביצועים ? עדיף ללכת על אורנג ? יש אפשרות גם על מה אתם ממליצים ?

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...