בג"ץ התיר מכירת בשר חיזר בשכונות עם רוב שמסכים לכך. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"ץ התיר מכירת בשר חיזר בשכונות עם רוב שמסכים לכך.

Bah_gots_pIII_450

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שאני חושבת, אין דיי אנשים שאכפת להם ממכירת חזיר בשכונה שלהם. זה לא שמישהו מכריח אותם לקנות, אף אחד לא דוחף להם את זה, אז למה שגם יהיה להם אכפת? נראה שהמתנגדים הולכים להתאכזב ובגדול ורק להוכיח לכולם שהם לא דמוקרטיים בכך שהם רוצים לכפות את אי מכירת החזיר.

ואני חשבתי שלפי היהדות אלוהים נתן לאדם בחירה בין הטוב לרע (לאכול חזיר זה רע? זה סתם לא כשר)

ולא נתן את השיקול הזה לגבי כל אדם ואדם בידיי המפלגות הדתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל

פעם קראתם את מגילת העצמאות?

אם עם רוצה לשמור את מדינתו לעצמו הוא חייב לייחד את עצמו ולהיפרד

במובנים מסויימים מהעמים האחרים.

חוק החזיר הזה אומר עוד דברים, אם הוא יצא זו יכולה להיות ההתחלה של אובדן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמותר למכור חזיר במידה ואין יותר מ33% שמתנגדים........................

אם יש רוב מכריע מאוד שבעד אז בסדר אבל אם זה 101 מול 100......... אז 100 אנשים יפגעו מזה?

וגם אני ממש לא אוהב את הצורת דיבור על החרדים........... אם הייתי פותח דיון ומתחיל בזה שערבים הם חיות וחראות הרבה מאוד היו מתנפלים עליי.....

אפשר לשמור על דיון נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגעים כאלו מעלים בנו את השאלה: מה אנחנו לפני הכל? מדינה יהודית או מדינה דמוקרטית? אני חושבת שבמגילת העצמאות היה אזכור לגבי חופש ושוויון ללא קשר לדת, גזע ומין. הייתכן שזה היה סתם משהו שכותבים בכל מסמך כמו זה או שהיה במובן הזה מן הרצינות. חופש משמע גם חופש הבחירה לאכול חזיר. אף אחד לא מכריח אותך, אל תאכל אבל מה זה ההרגל המגונה הזה של להסתכל לאנשים אחרים בצלחת? אוקיי, היום זה חזיר מחר לובסטרים / קלמארי / אויסטרים / שרימפס? למה דווקא לגבי חזיר ישנה מחאה ולגבי השרצים הללו לא (או שמה הייתי צריכה לנצור את לשוני ולא להזכיר לכל המתנגדים לדבר)? בינינו, אני אוהבת שרצים, אני לא בוררת בחזיר, ואני גם לא מכריחה איש לאכול את זה - להיפך! אל תאכלו! המחירים של זה ירדו ולי ישאר יותר! מוהההההה! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק החזיר הזה אומר עוד דברים, אם הוא יצא זו יכולה להיות ההתחלה של אובדן!

תגיד לי מה עובר עליך?

עוד שניה אני רץ למקלטים........

אני חושב שלעם היהודי יש דרכים קצת יותר טובות לייצג את עצמו (אם זאת בכלל המטרה) מאשר אוכל.

חוצמזה, אני באמת לא מבין מה בדיוק חידשו בהחלטה הזו?

כבר שנים שיש מקומות שמוכרים חזיר ומקומות לא כשרים. מה נשתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהמדינה מאפשרת את

לא יעבור עוד הרבה זמן עד שהמדינה הזו תלך לעזזל

ואני חשבתי שזאת השחיטות, הגישה, האלימות וחוסר הלב שיביאו אותנו לשם, לא חזרזיר ורוד ותמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה פעם "בייב"? ;)

בכל אופן לפי דעתי זה דבר דמוקרטי לחלוטין וטוב שבג"ץ אפשר את זה, אבל הם היו צריכים לאפשר למכור חזיר. נקודה. בלי תנאים של אזרחים בכל עיר ועיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...