בבקשה תגידו לי מה המחיר הכי נמוך של מארז FULLTOWER שאפשר לקנות בארץ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה תגידו לי מה המחיר הכי נמוך של מארז FULLTOWER שאפשר לקנות בארץ

blackman10

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מארז FULLTOWER. יש לי לוח אם NF7 עם מעבד 2500.

אז אני חיפשתי מארז FULL TOWER במחיר נמוך אבל לא מצאתי. כולם מאוד יקרים.

אז בבקשה תביאו לי לינק למארז FULL TOWER במחיר הכי נמוך שיש (בלי ספק). לא איכפת לי אם הוא יהיה גרוטאה, אני אעשה עליו ואני אשפר אותו. העיקר שיהיה לי פולטוואר.

אני לא אתן פה תקציב, פשוט תביאו לי לינק למארז עם המחיר הכי הכי הכי נמוך בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://pch.co.il/docs/pd-938265332.htm

היו פעם בפנדה מארזי FULLTOWER של AOPEN מאוד איכותיים ב 450 שח ללא ספק, אני עצמי קניתי אחד כזה, אבל בדקתי ופנדה כבר לא מוכרת אותם. מצאתי רק את המארז הזה שהוא הכי זול שמצאתי, אומנם הוא נמכר עם ספק, אבל תנסה לדבר עם PCH אולי הם יסדרו לך הנחה ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להתפשר על איכות בשביל גודל או שאתה ממש ממש צריך את ה6 מפרצים?

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר כסף הפול טאוור של צ'יפטק (דגמי דרגון) ממש מומלצים

אם חשוב לך גודל ומרווח עבודה אבל לא צריך 6 מפרצים אתה יכול ללכת על הסופר טאלנט אלומיניום שגם הוא באותו מחיר פחות או יותר ואיכותי באותה המידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחים שלי.

לדביי האיכות: ממש לא משנה לי האיכות. גם אם הדלתות יהיו שבירות מאוד לא איכפת לי. כי אני כנראה אחליף אותם בעוד חודש בדלתות מפרספקס או מעץ.

לגביי מקומות המפרצונים: בסך הכל יש לי במחשב אחד, צורב ופלופי כך שאני לא זקוק להרבה.

לדביי המחיר: המחיר הזה מתאים לי. אם יש משהו יותר טוב במחיר גבוהה יותר ב-30-40 ש"ח, אז בבקשה תביאו לי לינק אליו. אבל אם אין אז אני לא יכול לקנות מארז במחיר גבוהה יותר, כי התקציב לא עד כדי כך גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...