מעיפים אותי מהצבא!!! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיפים אותי מהצבא!!!

Merrymoon

Recommended Posts

הגיוני ביותר.......

אם מגיבים בכללי או אקטואליה זה לא נחשב תגובה כי זה לא על מחשבים.............................

וכן יש לך בעיה רצינית של כעס................................... תנסה לתעל אותו למשהו חיובי כמו לצפות טלאטביז..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי טאזוק צודק בכללי

והירח השמח פשוט עצלנית.

זה רק מוכיח שאתה סתם רוצה להחזיר לי על הת'רד עם הרובים או משהו, כי טון הדיבור שלך נשמע כאילו יש לך משהו אישי נגדי. אז זהו, שבנאדם עצלן לא הולך ומתנדב לעבוד בעבודה פיזית בזמנו החופשי, או לעבוד במטבח בשבתות ושישי ולעשות ארוחות ערב/לילה או לעזור לחברות במחסן להרים ציוד כבד (ואני מדברת על חלקי מנועים וכאלו). לפעמים הייתי עורכת את רשימות העודפים שצבא ארה"ב היה שולח אלינו בימי שישי-שבת (במקום לחכות ליום ראשון) כדי שאם מישהו שאחראי לציוד כזה או אחר נמצא בבסיס בסופ"ש (מפקד תורן או משהו), אז הוא יוכל לחתום ולאשר הזמנה לפני שמישהו אחר יעשה זאת והייתי רצה אחרי אנשים ככה. אין פה הרבה חיילים שהיו מסכימים לעשות חצי ממה שאני עושה. אם יש לך בעיות כעס אז תתכונן לקחת הרבה ריגעון כי לאף אחד בצבא לא יהיה איכפת מהכעס שלך וגם אם תגביה טיפה את הטון במקרה של חוסר שביעות רצון (עזוב חוסר שביעות רצון, אי צדק), אז פשוט ידפקו לך תלונה כמו איזה כלב. יש פה אנשים נפלאים, ויש פה אנשים זבלים שרק מחפשים להראות את הסמכות שלהם, ואלו שעושים זאת, אין להם מצפון או בייצים להודות שהם טועים. יש

כאלו שמחפשים את העיקר, כדי שהעבודה תיעשה ועל הצד הטוב ביותר בעוד שאחרים רק עסוקים בלהתעסק עם הכללים היבשים ומאיטים את הכל (לחיילים שלהם אולי גליון התנהגות נקי אבל בתכלס' המדור שלהם לא עושה כלום כל היום). יש גם כאלו שמזלזלים ותאמין לי שאני לא אחת מהם כי אם הייתי כ"כ מזלזלת, לא נראה לי שהייתי יוצאת להיות חנט"רית מצטיינת ולא היו מציעים לי ללכת להדרכה (בנאדם כמוני להדרכה? טוב עכשיו אתה בטח יודע שהם דפוקים...). ואל תקרא לי עריקה כי זאת הוצאת דיבה - אף פעם לא ערקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב!

עכשיו לכל מי שטוען שהיא עצלנית וכו':

אני סיימתי שירות צבאי מלא ואני באמת בעד זה שכולם ילכו (אני אפילו עושה מילואים מתי שצריך אני רוצה לדעת כמה ממכם שאומרים כמה זה חשוב יעשו את זה...)

אבל אני מסוגל להבין שיש אנשים שזה לא בשבילם ושפשוט אין להם ולצבא שום סיבה להמשיך את זה כי זה לא תורם לאף-אחד מהצדדים

ואני מבטיח לכל אחד ואחד מאלה שיורדים עליה כל כך קשה שכשתהיו בצבא אתם עוד תחשבו לפחות לרגע קטן על לצאת 21 או סתם להוציא גימלים לתקופה ארוכה כי ישבר לכם הז*ן ולא תוכלו יותר לראות את המקום הזה ואז כשזה יקרה תחשבו אחורה ותזכרו כמה הייתם מטומטמים ולא הבנתם מה זה

עובדה אין אף-אחד כאן שהיה בצבא שאומר עליה משהו רע ואנחנו דווקא אמורים להיות אלה שאכפת להם ממשתמטים

פשוט אנחנו מכירים את הקטעים האלה של "דיי לא יכול יותר" ואנחנו מבינים במיוחד כשזאת מישהי עם בעיות בבית וכאלה

נ.ב. בתור רוסי ציוני שאוהב את המדינה הזאת ותיכף (עוד חודש וחצי) הולך לשטחים בפעם השלישית מאז השחרור שלי אני נורא לא סולח על ההערה על "רוסיה מפגרת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאובר קלוקר הזה שאמר לטאזוס הזה את זה:

למה מי אתה בכלל אתה בן 17 אז תפסיק להיות כזה חנפן מסריח שמנסה ללקק לכולם פה ושתוק.

לדעתי טאזוק צודק בכללי

והירח השמח פשוט עצלנית.

אהה כן ושלושה פסיכולוגים והיסטוריה של בעיות פסיכולוגיות במשפחה קבעו שיש לי בעיות כעס אז סלחו לי בבקשה.

[אני היחידי ששם לב שלעריקה יש כבר 40 שנה 34 הודעות ליד השם שלה?

לא הגיוני]

אני הוא הOverclocker ! ואתה סתם ילד קטן עם בעיות שמחפש תשומת לב (שהאמת הייתי שמח לתת אותה..)

לתקוף אותך זאת בכלל לא הייתה המטרה שלי פשוט אתמול היה לי ממש ערב מגעיל אולי זה יצא ככה ::)

לא, זה לא מצדיק כלום. ואם כל הכבוד אתה עדיין לא בצבא אז אתה לא יכול להתחיל להגיב על דברים

שאתה לא יודע. אני שומע קורא רואה ומרגיש, ואני גיבשתי דיעה, אתה לעומת זאת תפסיק להתבכיין כי פה\ובצבא לאף-אחד לא אכפת

מבעיות ה"כעס" שלך (אהההה...) תחפש תשומת לב במקום אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) ילדים, עופו מפה.

2) בתור אחד שמשרת עכשיו, אני יודע שהאנשים שיוצאים על אי התאמה בדר"כ באמת לא מתאים להם לשרת בצבא, שתהיו במצב שלהם תבינו.

3) רק חבל לי שלא ביקשת העברה לבסיס סגור, בין אם בשטחים או סתם בבה"ד, גם אם תהיי שם "סתם פקידה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בכל התקופה הזאת לא ביקשת העברה?

תודות למפקד הבסיס שלי הועברתי ממחסן אוטומטי (עבודה לקופים, אנאלפבטים וחולי מוחין. קשה מאד פיזית ואני שוקלת 50 קילו על 170ס"מ) ושיכנעו אותי לא ללכת לקריה. לא רציתי לעבור לחיל ירוק ולחיל אויר כי עד שהתגייסתי לחיל הים כמו שרציתי מכיתה ח', אני לא מתכוונת לעזוב אותו כ"כ מהר. הבעיה היתה שהייתי צריכה יחידה סגורה והיחידה הסגורה היחידה שיש בה תנאים נורמאליים היא ש/13 ולשם אין לי סיווג לדרוך רגל. בבסיס חיפה התנאים טובים רק ללוחמים וכיו"ב. השאר גרים קרוב ויוצאים הביתה כל יום אז אין בשבילם מגורים מי יודע מה גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול לא כל אחד מתאים לצבא ולמסגרת, אבל כולם חייבים לתרום! אני יכול בהחלט להבין את הסיבות לתיסכול שלך ואת עצם העובדה שלא התאמת למסגרת-לצבא. קורה, כולנו שונים וכל אחד נותן מה שהוא יכול. הבעיה היא שאני לא מבין מדוע לא ביקשת מההתחלה לעשות משהו בסגנון אחר? שנות שרות, חיל חינוך וכו'. אני לא ממש בקיע באופציות שעומדות בפני מלשביו"ת אבל אני בטוח שהיית יכולה למצוא מסגרת מתאימה להעביר בה את השנתיים הללו.

נ.ב

אם הרצון שלך לברוח מפה(תאמיני שאני כלכך מבין אותך!!!) כלכך עז, אז למה באמת לא עזבת לפני הצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי דווקא ללכת לצבא, לפני הצבא הייתי מורעלת על עוקץ/מג"ב/חיל הים. התעניינתי גם בתפקידי מודיעין אבל לא היה לי ראש לזה כי פשוט הייתי אמורה... מי היה מאמין... להתחתן. אבל באיזו ועדת שיחרור מפגרת החליטו שזה לא מספיק והרב"ט הדפוק שישב שם (ועדה של איש אחד...) סתם עשה לי פרצופים ואמר "תתחתני אחרי הצבא!" ושלח אותי לאן שהשמש לא זורחת (לטירונות). לא הייתי גם מודעת כ"כ לזכויות שלי האמת, ואם הייתי, הייתי תובעת את התחת שלו. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי דווקא ללכת לצבא, לפני הצבא הייתי מורעלת על עוקץ/מג"ב/חיל הים. התעניינתי גם בתפקידי מודיעין אבל לא היה לי ראש לזה כי פשוט הייתי אמורה... מי היה מאמין... להתחתן. אבל באיזו ועדת שיחרור מפגרת החליטו שזה לא מספיק והרב"ט הדפוק שישב שם (ועדה של איש אחד...) סתם עשה לי פרצופים ואמר "תתחתני אחרי הצבא!" ושלח אותי לאן שהשמש לא זורחת (לטירונות). לא הייתי גם מודעת כ"כ לזכויות שלי האמת, ואם הייתי, הייתי תובעת את התחת שלו.  >:(

מצטער להגיד לך אבל הסיפור שלך נהייה יותר עצוב מרגע לרגע!!! מה להתחתן!? בגיל כזה?! ועזבת את הבית?! ויש לך בעיות נפשיות?!

תגידי לי מה נסגר איתך! איפה אתה חיה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל הסיפור שלך נהייה יותר עצוב מרגע לרגע!!! מה להתחתן!? בגיל כזה?! ועזבת את הבית?! ויש לך בעיות נפשיות?!

תגידי לי מה נסגר איתך! איפה אתה חיה?!

מה לעשות, רצה הall mighty והחיים של הבחורה עד עכשיו לא היו נסיעה קלה. אני עדיין לא הבנתי מאיפה התוקפנות שלך באה?! יש כאלה שלא הכל הולך להם לפי התוכנית.

אני לא ממש הבנתי, הופעת בפני וועדת שיחרור ואסרו עלייך בתוקף להתחתן? זה נשמע לי ממש הזוי- למרות כשאני חושב על זה אני רק עוד חצי שנה מתגייס וכבר הספקתי לטעום את הטעם המר של הביוקרטיה והגועל בצה"ל.

בתכל'ס מה קורה איתך עכשיו? משחררים אותך לאלתר לאזרחות? מצטער פשוט לא ממש עקבתי אחרי כל הת'ארדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו לא הגבתי בתראד ורק קראתי תגובות ,

אני מתכוון להעיר רק לסגנון של TaZoK לא הבנתי מה הבעיה שלך?!

מה אתה כל כך עצבני עלייה? , היא עשתה לך משהו/עיצבנה?

אמרת את מה שיש לך להגיד , ואתה חוזר על זה כל פעם מחדש... ::)

אתה לוקח אז זה אישי יותר מדי...ואתה נסחף בתגובות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...