מעיפים אותי מהצבא!!! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיפים אותי מהצבא!!!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שזה הרבה יותר מבעיות משמעת כי כנראה את כל כך ילדותית שאפילו לא הבנת שצבא זה לא בית ספר ולא עושים מה שרוצים ואין דבר כזה בעיות משמעת...

אתה לא הולכת לשום מקום בלי רשות לא פיצה ולא נעליים אף אחד לא מעניין אותו שחזרת בזמן את לא עושה מה שבא לך... יש לך מנטליות של [סלחי לי על המילה ויסלחו לי כל הרוסים] של רוסיה מפגרת שלא מבינה את החשיבות של השירות או לפחות של משמעת ופקודה ולא מבינה שצה"ל זה לא הבית שלך.

יש לך האטימות מפגרת שאומרת "אני לא רוצה לחיות פה אני רוצה לגור בחו"ל" אני אומר עם אנשים כמוך אני מקווה שתעזבי לחול וכמה שיותר מהר

אתה חוצפן.

אל תדבר ככה אל מישהו שאתה לא מכיר.

מהיכרות אישית עם דריה, הלוואי והיו לנו עוד חיילים כמוהה.. אולי אז היה לנו נורמלי, ולא מכונה אטומה ולא מתפקדת.

החיילים האלה שמשקיעים מעבר למה שצריך, שבאמת עושים את העבודה ותורמים, אלו שמגדילים ראש - זה מה שאנחנו צריכים בצבא.

הירידה שלך על הרוסים בכלל לא מקובלת ולא נסבול כאן התנהגות שכזו.

תאמין לי שלא חסרים צברים שמביישים את הצבא הזה עם ההתנהגות הסוציומטית שלהם.

אתה חושב שבצבא אין בעיות משמעת?? חחחחח - ברוך הבא לגן חובה מס' 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוצפן.

אל תדבר ככה אל מישהו שאתה לא מכיר.

מהיכרות אישית עם דריה, הלוואי והיו לנו עוד חיילים כמוהה.. אולי אז היה לנו נורמלי, ולא מכונה אטומה ולא מתפקדת.

החיילים האלה שמשקיעים מעבר למה שצריך, שבאמת עושים את העבודה ותורמים, אלו שמגדילים ראש - זה מה שאנחנו צריכים בצבא.

הירידה שלך על הרוסים בכלל לא מקובלת ולא נסבול כאן התנהגות שכזו.

תאמין לי שלא חסרים צברים שמביישים את הצבא הזה עם ההתנהגות הסוציומטית שלהם.

אתה חושב שבצבא אין בעיות משמעת?? חחחחח - ברוך הבא לגן חובה מס' 2.

אני לא חוצפן כל העניין של העפה מהצבא זה דבר שצריך לבייש ולא להתגאות.

הירידה אולי לא הייתה במקום אבל זה מבטא איזה אטימות מפגרת שהעיפו אותה בגלל שהיא יצאה מהבסיס בלי להגיד כלום..

אני יודע שיש מספיק צברים חראות הספיק לי ללכת לאורטופד המומחה של תל השומר כדי לראות את כל החרטטנים שמה..

למה נראה לך שאני חושב שאין בעיות משמעת בצבא אבל אני בטוח שזה לא על שטויות כאלה...

ואני גם בטוח שמסדרים את ה"בעיות" משמעת מהר מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו אמורים לגייס אותי בגלל בעיות ת"ש ובעיות נפשיות. ברגע שהם נתקלו בבעיות הנפשיות הם רק חיפשו סיבה להטיס אותי והם התלבשו על היציאה הזאת מהבסיס. אני לא אתן פרטים מלאים של מה קרה אבל בוא נגיד שאני נקייה מאשמה. אתה רוצה לדבר על זה - לא בפורום הזה (תרתי משמע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הסיפור מאוד מעניין.

בקשר להשוואה לרוסים אז בצבא הרוסי זה בכלל לא גנון כמו פה בארץ, שם אתה נכנס לצבא ואחרי שלושה שנים יוצא הביתה (כן במשך שלושה שנים אתה נמצא בצבא ולא רואה אף אחד, אלא אם באים אליך לבקר). כך שההשוואה לרוסים פה בכלל לא במקום .

בכל הסיפור לא הבנתי מה זה לעזעזל ת"ש . ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להשוואה לרוסים אז בצבא הרוסי זה בכלל לא גנון כמו פה בארץ, שם אתה נכנס לצבא ואחרי שלושה שנים יוצא הביתה (כן במשך שלושה שנים אתה נמצא בצבא ולא רואה אף אחד, אלא אם באים אליך לבקר). כך שההשוואה לרוסים פה בכלל לא במקום .

בכל הסיפור לא הבנתי מה זה לעזעזל ת"ש .  ???

חס ושלום לא התכוונתי לצבא הרוסי שהצבא שלנו זה גן עדן לידו... התכוונתי לגישה שלא אכפת לי אני רק רוצה לעוף מהארץ ובכלל לא מבינה את החשיבות של הצבא [קצת לימודי היסטוריה]

דריה זה שאת חולת נפש זה כבר משהו אחר וזה עוד יותר עצוב שאת אומרת את זה כאילו זה נורמלי ובסדר... לכי קבלתי טיפול או משהו כי אם עזבת את הבית והעיפו אותך מהצבא את לא ממש בסדר אני מצטער להגיד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הסיפור לא הבנתי מה זה לעזעזל ת"ש .  ???

אמממ... לא. אפשר לפעמים, אם אתה חייל ממש טוב לקבל חופשה הבייתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס ושלום לא התכוונתי לצבא הרוסי שהצבא שלנו זה גן עדן לידו... התכוונתי לגישה שלא אכפת לי אני רק רוצה לעוף מהארץ ובכלל לא מבינה את החשיבות של הצבא [קצת לימודי היסטוריה]

דריה זה שאת חולת נפש זה כבר משהו אחר וזה עוד יותר עצוב שאת אומרת את זה כאילו זה נורמלי ובסדר... לכי קבלתי טיפול או משהו כי אם עזבת את הבית והעיפו אותך מהצבא את לא ממש בסדר אני מצטער להגיד לך

היא לא חולת נפש......... פשוט בשביל הצבא מי שנראה פריק קצת הוא חולה נפש.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה יפה מאד את החשיבות של הצבא אבל אני בנאדם רגיש, מה לעשות? ואני לא מגיבה טוב להתעללויות (כן, עברתי כאלו בצבא), זילזול ואפאטיות. זה הצבא שלעיטים לא מבין את החשיבות של עצמו כאשר אינו יודע מה לעשות עם כל כוח האדם הזה. בנות ברובן לא יכולות להיות לוחמות ,האמת היא שגם אלו שיש להן פרופיל מתאים, רק 2% מהן מתנדבות לקרבי. מובן שיש עוד תפקידים מאד מאד חשובים שמבוצעים בעיקר ע"י בנות (בקריות שליטה ימית למשל, אלו שצופות כל היום במכ"ם לגלות כלי שייט זרים והתואמות שלהן בחי"ר ובחה"א). אתם יודעים אולי שיש תפקיד כזה מש"ק פינג-פונג??? כן, מש"ק לשולחן פינג-פונג! יש להם עודף כוח אדם אבל הם חמדנים מדיי והם לא מוכנים לשחרר כי הם יכולים לגרום לאנשים האלו לעשות מה שבא להם תמורת פחות ממינימום תשלום ועוד על חשבון המדינה.

כשאתם חושבים , אתם חושבים על הלוחמים ששומרים עלינו, לא המערכת המנוונת מאחוריהם.

לא Tazok, אני לא חולת-נפש, מי מת ועשה אותך למאבחן? אני קצת מופנמת ורגישה, לפעמים מעופפת ולא הכי אוהבת להיות מוקפת בהרבה אנשים, במיוחד כאלו שמתייחסים אליי בצורה מזלזלת (אני שונאת דיסטאנס פיקודי, זה פלצנות) ואוכל שעושה לי תהפוכות בקיבה. נסה אתה להיות נתון תחת הלחצים שאני נתונה, אם זה מהבית, מהצבא או מהפן הרגשי או החברתי, הכל ביחד עם נפש דיי שברירית, אני מבטיחה לך - גם אתה לא תרצה לראות את עצמך חיי אז אל תשחק אותה גיבור, קודם נסה אתה להיות בצבא ועוד ליפול על הקוצים שאני נפלתי עליהם, אח"כ תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת"ש זה תנאי שירות...

אנשים עם בעיות ת"ש זה אנשים שיש להם בעיות עם המיקום של השרות הצבאי שלהם בעיקר, אבל לא רק...

בעיות ת"ש בגדול זה בעיות בשרות הצבאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Merrymoon - אני לא איש רכש במקצועי, אבל יצא לי לעשות רכש של מחשבים וציוד מחשוב, ויותר מאוחר כראש- צוות גם תכננתי את הרכש שלנו... אז ראיתי את כל השחיתות המכוערת ואיך מתייחסים לתקציבים.

ו- Tazok, עם כל הכבוד (ויש כבוד, בלי ציניות), תרסן את עצמך קצת. התגובות שלך חריפות וקיצוניות מדי, וגם אם זה מה שאתה חושב, יש דרכים יותר עדינות מאלה שאתה משתמש בהן כדי לנסח את הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[אני היחידי ששם לב שלעריקה יש כבר 40 שנה 34 הודעות ליד השם שלה?

לא הגיוני]

אולי כי היא מגיבה רק בפורום אקטואליה וכללי ושם אין מונה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...