סדרת Ampere גם במובייל: מחשב נייד AORUS 15P עם RTX 3070 בביקורת מקיפה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת Ampere גם במובייל: מחשב נייד AORUS 15P עם RTX 3070 בביקורת מקיפה

djelectric
 Share

Recommended Posts

סדרה חדשה של כרטיסי מסך מתקדמים במיוחד ללפטופים יוצאת רשמית אל אוויר העולם - ואנחנו קיבלנו לבחינה דגם טרי של AORUS המכיל את RTX 3070 בכדי להבין כמה כח גראפי אפשר לדחוס באריזה קומפקטית

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

מזעזע לראות שנוידיה בחרה לקרוא לזה 3070 שזה בקושי מתמודד עם 2060S.

שני דברים לגבי זה

הראשון - אני חושב שחלק מההפרש הזה מגיע מהמעבד, ויש לי תחושה שעם מעבד בעל ליבות מהירות יותר בגיימינג אפשר בכיף להרוויח עוד סכום דו ספרתי של ביצועי גיימינג כלליים.

השני - בכל זאת צריך לזכור שזאת ליבה גרפית שמוגבלת ל-115W, וב-115W לתת פלט ביצועים של 2060 , ועוד אחד בגרסת OC רצינית זה מאוד מאוד מכובד. שוב, בהתחשב בתביעת הרגל הקטנקטנה.

כן חושב שהמיתוג קצת מסוכן, ושאנשים שבאים בציפיה לקבל 3070 שולחני מינוס 10-15% עלולים להתאכזב בשל חוסר התאמת ציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצפה שזה ייתן פייט למחשב שולחני, אבל לקרוא לדבר הזה 3070 זו פשוט הטעייה קשה.
מה הבעיה להוסיף M כמו שהם עשו פעם? או maxq או כל שקר אחר שיבהיר שהכרטיס הזה הוא סירוס קשה של 3070 ולא באמת דומה לו בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...