תגידו הטאוור טוב....זה נראה ממש מגושם... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו הטאוור טוב....זה נראה ממש מגושם...

C--L

Recommended Posts

הוא מדבר על ה סיילנט טאוור של טרמלטק, בסך הכל הוא שואל אם שווה לקנות אותו

אם הוא בטוח לשימוש וגם טוב

קצת לחשוב לא היה מזיק לכם אנשים..

ולעניינינו, הוא סינק טוב נותן אחלה קירור

אבל לא היתי מגדיר אותו בטוח לשימוש, הוא לא נוח לא קומפקטי מאוד גבוה

אתה צריך לעשות את החשבון עם עצמך אם אתה רוצה עזריאלי כזה באמצע המארז או לא

מבחינת הוא אחלה וגם מבחינה כספית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לפותח התרד לדעתי לא שווה לך להקשיב לאף אחת מהתגובות  כמו, רוצה מגדל במארז אז קנה אותו וכול מיני  שטויות אחרות לאף אחד כאן באתר אין ניסיון עם גוף הקירור הזה וכולם משמיצים אותו על הגודל של אבל אני לא מבין מה הם רוצים הגוף הוא מתוצרת טרמלטק חברה וותיקה בתחום שלא תוציא איזה מוצר שיהרוס לה את המוניטין והמוצר עושה את התפקיד של גוף בצורה הכי טובה, מעלות מצויינות, אני לא מבין מה הבעיה עם הגודל אני בטוח שאם היה רשוםפ איזה טרמלרייט על הגוף כולם היו אומרים "איזה גוף תותח...".

השאלה אם אתה צריך כזה גוף אתה מתכנן OC כי אם לא זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד. אם היה רשום על זה טרמלרייט הייתי רץ לקנות אותו, למה?

כי לטרמלרייט יש ניסיון וותק ענק בתחום הסינקים

לטרמלטק לא.. שמענו על לא מעט מקרים שלחץ גדול מידי סדק את הליבה בסינקים קודמים שלה..

כמו שאמרתי כבר בתארדים חדשים יותר... זה לא שאני לא סומך עליהם, בסך הכל אני לא חושב שיגרם נזק אם ישתמשו נכון בסינק הזה

הוא פשוט מסורבל ולא נראה נוח לשימוש.. אם הקונה יודע את כל הפרטים על הסינק ובכל זאת מעוניין בו שיבורך ושיהנה

אבל הוא צריך לדעת את כל הצדדים ולא לקבל הפתעה שזה יגיע אליו לדלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני חושב ש3 שנים ואפילו יותר זה לא מעט ניסיון.

הסינקים האחרונים של TT היו סינקים מצויינים ומתוכננים בצורה טובה מאוד הסניק הזה נראה לי אומנם גדול אבל אני לא חושב שאם תרים את המארז ישבר לך הלוח נכון שלא כדאי ללכת איתו למכולת אבל למשתמש שהמחשב לא יוצא מהבית נראה לי בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה צודק.. יש להם המון שנים בתחום אבל זה לא נותן להם שום יתרון בתחלס, הם דווקא כן התקדמו

קח לדוגמא את סאן שיין קומה.. מייצרים ספקים המון זמן ועדיין הם נחשבים לספקים איומים...

בכל מקרה הענין הוא כזה.. הסינק מקרר טוב

אבל הוא ענק ולא כל כך נוח לשימוש.. אם אתה מתעסק הרבה עם המחשב אני לא יודע אם יהיה לך נוח לעבוד סביבו

אם אתה בן אדם שלוקח בחופשים את המחשב לדודים בתא מטען של האוטו, גם לא יודע אם כל כך מומלץ לך הסינק הזה

אם אתה מחפש חזק, המחשב שלך לא זז, ואתה בקושי מתעסק עם חומרה

תתחדש! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כול היום מתעסק עם המחשב אבל אני לא פותח אותו כול דקה מה יש בו כבר ששווה להציץ פנימה איזו בחורה יפה יושבת לי על הרדאון??

אני חושב שאם המחשב לא יוצא מהבית זה אחלה סינק אם אתה טיפוס של מסיבות וחולה על היופי הפנימי של המחשב שלך אז תשכח מהסינק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא...

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/

זה כל מה שאתה צריך לדעת..

עכשיו לדעתי..

זה נראה ענק אך היטסינק כזה נראה לי מקרר די טוב השאלה היא האם אתה רוצה לעשות OC

לאיזה מהירות אתה רוצה להגיע ומבחינת תקציב זה ממש סבבה

לדוג אם אני הייתי קונה אותו אז הייתי מביא עוד מאוור וזה על DUAL = יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...