האם נראה RTX 4000 כבר ב 2021? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נראה RTX 4000 כבר ב 2021?

huber
 Share

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של ch33

@zone glideאני אצא פה קצת nec ואגיד לך משהו ממקום של "ללמד אותך". הבעיה בחוסר החלטיות שלך נובעת מחוסר נסיון בעולם החומרה. תמיד אפשר לחכות ותמיד יש משהו מעבר לפינה.

חכה לRTX4080, תקבל לפרצוף הודעה נוספת של nec בינואר 2022 על כך שבעצם ה5080 והמוצר הבא של AMD זה הדבר האמיתי ושם תהיה קפיצה ענקית בביצועים. או שאולי רק תחכה ל3080 עם יותר VRAM כי זה נורא חשוב ובכל זאת אנחנו רוצים להחזיק במחשב שני עשורים שלמים, רק אל תשכח שעד שיהיה כרטיס כזה, כבר ממש מעבר לפינה יהיה בכלל 3080 Ti SuperDuper או כל רפרש מומצא אחר של אנוידיה אז אולי תחכה עוד קצת.

אני זוכר אותך עוד לפני שנה שואל על שדרוג המחשב הענתיקה שלך, אני מניח שבזמנו לא שדרגת כי החלטת לחכות לדור הבא, עכשיו אתה שוב שוקל לחכות לדור הבא. קנה מה שאתה צריך ותפסיק לתת לאנשים פה להכניס אותך לחרדות על מה שיגיע עוד שנתיים. לא משנה מה תבחר לקנות ומתי, תוך 6-12 חודשים יבוא משהו שיגרום לרכישה שלך להיראות מצחיקה. אני קניתי 3060 ti וקיבלתי למעשה 2080 super שמישהו אחר לפני אולי כמה חודשים שילם עליו כפול. ושנה הבאה גם הכרטיס שלי יובך בבנצ'מרקים ע"י כרטיס שעולה חצי. זה מה יש, זה עולם החומרה, אם אתה לא מסוגל לקבל את זה אל תקנה טכנולוגיה

אם הגעת עד לפה, זה השנקל שלי לגבי המצב שלך אחת ולתמיד כי באמת בחיים לא ראיתי אדם שמורח רכישה של חומרה כ"כ הרבה, ודואג כ"כ הרבה לגביה.

לא מובן על מי אתה מדבר או כותב ?

50% מהשפה שלך לא מובן 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

@zone glideאני אצא פה קצת nec ואגיד לך משהו ממקום של "ללמד אותך". הבעיה בחוסר החלטיות שלך נובעת מחוסר נסיון בעולם החומרה. תמיד אפשר לחכות ותמיד יש משהו מעבר לפינה.

חכה לRTX4080, תקבל לפרצוף הודעה נוספת של nec בינואר 2022 על כך שבעצם ה5080 והמוצר הבא של AMD זה הדבר האמיתי ושם תהיה קפיצה ענקית בביצועים. או שאולי רק תחכה ל3080 עם יותר VRAM כי זה נורא חשוב ובכל זאת אנחנו רוצים להחזיק במחשב שני עשורים שלמים, רק אל תשכח שעד שיהיה כרטיס כזה, כבר ממש מעבר לפינה יהיה בכלל 3080 Ti SuperDuper או כל רפרש מומצא אחר של אנוידיה אז אולי תחכה עוד קצת.

אני זוכר אותך עוד לפני שנה שואל על שדרוג המחשב הענתיקה שלך, אני מניח שבזמנו לא שדרגת כי החלטת לחכות לדור הבא, עכשיו אתה שוב שוקל לחכות לדור הבא. קנה מה שאתה צריך ותפסיק לתת לאנשים פה להכניס אותך לחרדות על מה שיגיע עוד שנתיים. לא משנה מה תבחר לקנות ומתי, תוך 6-12 חודשים יבוא משהו שיגרום לרכישה שלך להיראות מצחיקה. אני קניתי 3060 ti וקיבלתי למעשה 2080 super שמישהו אחר לפני אולי כמה חודשים שילם עליו כפול. ושנה הבאה גם הכרטיס שלי יובך בבנצ'מרקים ע"י כרטיס שעולה חצי. זה מה יש, זה עולם החומרה, אם אתה לא מסוגל לקבל את זה אל תקנה טכנולוגיה

אם הגעת עד לפה, זה השנקל שלי לגבי המצב שלך אחת ולתמיד כי באמת בחיים לא ראיתי אדם שמורח רכישה של חומרה כ"כ הרבה, ודואג כ"כ הרבה לגביה.

איך אומרים, תמיד התשובה הכי טובה לגבי זה שבחיים לא ראית משהו מסוים, אז התשובה שלי היא שתמיד יש פעם ראשונה. :)

ולא, זה ממש לא דבר רע...

זה נכון שיש תמיד חומרה חדשה מעבר לפינה, אבל היו גם מצבים כאלה שאנשים היו מרחק של חודשים בודדים מיציאה של דור חדש, שהבטיח שיפור גדול ומורגש מאוד ממה שהם תיכננו לרכוש, אז באמת היה עדיף להם לחכות כי השיפור שהובא להם הוא באמת גדול.

כאן לגבי ה-4000 מדובר בהיבט די עצום, 70% מעל 3090 זה משהו שלא עושים אפילו תוך שנתיים אני חושב..

אז... לא מדובר כאן במשהו פשוט חזק יותר, אלא במשהו חזק הרבה יותר..

ובגדול המחשב לא דחוף לי לכאן ועכשיו, למרות שאני כן רוצה אותו כי כבר חיכיתי לא מעט אבל זה לא סופר קריטי..

מובן לי שתמיד יוצא משהו חדש, אבל בכל זאת יותר מאשמח אם תצא מהעניינים שלי ותתרכז בשלך. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אני לא אמרתי שזה דבר רע. נתתי לך פרספקטיבה במטרה לעזור כי אני רואה שאתה מופיע בהרבה שרשורים ושואל אנשים שונים שאלות דומות.

אם זו התגובה, אז באמת אפסיק לנסות לעזור.

ברור לי שזה מה שניסית להביא, אבל זה טיפה מוגזם לומר שזה הבנאדם היחיד שראית שנמרח כזה הרבה וקצת מגזים בתגובה שלך.. בגלל זה אני מעדיף שלא תכנס לעניינים שלי.. תנסה לענות לגופה של כל שאלה ספציפית ולא להתחיל להכנס לעניינים של אנשים אחרים.. 

גם אולי יש תכנון לעבור למסך .. ואם הקפיצה תהיה כזאת משמעותית בביצועים.. אולי באמת יהיה ניתן לשחק על 144 הרץ יציב כמו שצריך לאורך זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חזרה לדיון.....

אתם חושבים שהנושא הזה (השקת דור 4000 מוקדם מהצפוי) משפיע באופן ישיר על המלאי של דור 3000?

כלומר, יכול להיות שנווידיה פשוט אמרו fuck it בואו נתרכז בדור הבא במקום להגביר יצור של דור 3000?

גילוי נאות: כותב שורות אלו עדיין מחכה (מההשקה) לאופציה לקנות 3080 במחיר שפוי (4000 שקל זה לא מחיר שפוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם יעשו דבר כזה? כרגע יש להם מחלבת כסף. כל מלאי של הכרטיסים החדשים, מכל הסדרות, זולים ויקרים, נגמרים בתוך ימים ספורים. כסף שיש להם ביד עכשיו (כנראה באחוזי רווח יפים), זה כסף שווה הרבה יותר מאשר כסף שאולי יהיה להם ביד בעתיד. אנחנו מדסקסים פה על כל מני דברים תיאורטיים, אבל נווידיה היא חברה, המטרה שלה היא להרוויח כסף עבור בעלי החברה (בעלי המניות במקרה הזה), וכרגע היא במצב מעולה מבחינה זו.

באופן טבעי, ברור שברגע שמתכננים דור חדש, צריך לחשוב על פסי ייצור שייצרו אותו (הן , והן את הכרטיס). המשאבים הם תמיד מוגבלים, ואם לא היה דור חדש באופק, אז המשאבים האלו היו הולכים לכיוונים אחרים - אולי הגברת יכולת הייצור הנוכחית. אבל זה משהו כללי, והוא נכון תמיד. בעולם הזה, תמיד יש דור כלשהו באופק. אז זה כן, ולא.

לי הדיבורים על שיפור של 70% בביצועים בתוך שנה נשמעים מופרכים. זה לא הגיוני, לא בתוך אותה מעטפת הספק + מחיר. אז מי שב"ענייניו האישים" רוצה לחכות לדור האולטרה אולטימטיבי שיציע את הקפיצה האדירה ביותר שקיימת בביצועים, במחיר סופר משתלם, לבריאות. עברתי כבר משהו כמו 8 מחשבים שהרכבתי (ואולי גם יותר, ואלו רק לעצמי, ויש עוד את אלו למשפחה וחברים). התשובה לשאלה הזו לא תנתן בפורום הזה, וגם לא בעולם הזה, ושיהיה בהצלחה עם זה.

כל השוק הזה נמצא כרגע במצב הזוי. קיבלנו כרטיסים מעולים, אבל באיזה מחיר? לשלם 3 - 4 אלף שח בשביל כרטיס מסך? זה הזיה. 

נערך על-ידי Ido.G
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

למה שהם יעשו דבר כזה? כרגע יש להם מחלבת כסף. כל מלאי של הכרטיסים החדשים, מכל הסדרות, זולים ויקרים, נגמרים בתוך ימים ספורים. כסף שיש להם ביד עכשיו (כנראה באחוזי רווח יפים), זה כסף שווה הרבה יותר מאשר כסף שאולי יהיה להם ביד בעתיד. אנחנו מדסקסים פה על כל מני דברים תיאורטיים, אבל נווידיה היא חברה, המטרה שלה היא להרוויח כסף עבור בעלי החברה (בעלי המניות במקרה הזה), וכרגע היא במצב מעולה מבחינה זו.

באופן טבעי, ברור שברגע שמתכננים דור חדש, צריך לחשוב על פסי ייצור שייצרו אותו (הן שבב, והן את הכרטיס). המשאבים הם תמיד מוגבלים, ואם לא היה דור חדש באופק, אז המשאבים האלו היו הולכים לכיוונים אחרים - אולי הגברת יכולת הייצור הנוכחית. אבל זה משהו כללי, והוא נכון תמיד. בעולם הזה, תמיד יש דור כלשהו באופק. אז זה כן, ולא.

לי הדיבורים על שיפור של 70% בביצועים בתוך שנה נשמעים מופרכים. זה לא הגיוני, לא בתוך אותה מעטפת הספק + מחיר. אז מי שב"ענייניו האישים" רוצה לחכות לדור האולטרה אולטימטיבי שיציע את הקפיצה האדירה ביותר שקיימת בביצועים, במחיר סופר משתלם, לבריאות. עברתי כבר משהו כמו 8 מחשבים שהרכבתי (ואולי גם יותר, ואלו רק לעצמי, ויש עוד את אלו למשפחה וחברים). התשובה לשאלה הזו לא תנתן בפורום הזה, וגם לא בעולם הזה, ושיהיה בהצלחה עם זה.

כל השוק הזה נמצא כרגע במצב הזוי. קיבלנו כרטיסים מעולים, אבל באיזה מחיר? לשלם 3 - 4 אלף שח בשביל כרטיס מסך? זה הזיה. 

בגדול אתה צודק לגמרי. ותחת נסיבות אחרות, לא היה צורך בדור נוסף בשלב כל כך מוקדם כי הדור הנוכחי סופר מצליח ונחטף תוך שניות מכל המדים הוירטואלים.

אבל צריך להכניס פה למשוואה את הנושא של התחרות מול . ברגע שAMD הכריזה (בפומבי) שבסוף 21 הם יציגו את שאמור להציג עוד קפיצת ביצועים מטורפת (כמובן ש"אמור" היא מילת המפתח - זה הכל שמועות בשלב הזה), אחרי שהקפיצה מRDNA1 לRDNA2 היתה מאוד גדולה, והגיעה עד כדי מרחק "נגיעה" מנווידיה והם כבר חזרו להיות השוואה ראויה לדגמי הדגל של נווידיה.

במילים אחרות נווידיה רואה את נושפת בעורפה בסגמנט של ספינות הדגל. זה אומר שנווידיה תרצה להציע פתרון לפני שAMD מניחתים את המוצר הבא שלהם שככל הנראה יישר קו (ואף יותר) עם ביצועי הRT שכרגע היו נקודת התורפה של בהשוואה מול נוידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפיצה מRDNA 1 לRDNA 2 הייתה כזו גדולה? על סמך מה? אין לנו בסיס להשוואה. עם RDNA1 הם לא ייצרו גדול כמו שיש להם היום בRDNA 2. לא היה לRDNA 1 בכלל כרטיס high end, הם לא ניסו להתחרות שם, הכי גבוה היה ה5700XT בשוק הביניים. כשיהיה 6700XT נוכל להשוות את הקפיצה בארכיטקטורה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שבRDNA1 הם בכלל לא היו ברי השוואה מול נווידיה בסגמנט הגבוה. 
זה בדיוק מה שאתה אומר, לא היה להם כרטיס חזק מספיק כדי להתחרות כי (כנראה) שהשבבים לא היו מספיק חזקים.
עכשיו עם RDNA2 הם פתאום הפכו רלוונטים בסגמנט הזה ומתחילים לאיים על נווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

והגיעה עד כדי מרחק "נגיעה" מנווידיה

הממ.....🤔

מהבדיקות שלנו הם כבר עברו את נוידיאה, בכל אחד ואחד מן המשחקים שבדקנו. גם ב 1440P ובמיוחד ב- .

ואפילו לא היה לנו 6900XT ביד אלא רק 6800XT... 

כשיגיע ה- 6900XT נראה עד לכמה הפער גדל

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מעניין, לא מצאתי שרשור אחר שבא לי לדחוף את זה, וגם לא רוצה לפתוח חדש:
ניתן לראות שאפילו על כרטיס ביניים 3060ti כן, אפילו ברזלוציה גבוהה מאד 1440P,

ישנם כותרים מסוימים שבהם מתקבל צוואר בקבוק בפלטפורמת ריזן 3600 היוצאת, לעומת ריזן 5600X:

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...