מחשב לגיל 10, גיימר מתחיל. תקציב עד 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיל 10, גיימר מתחיל. תקציב עד 5000 ש"ח

raamkal
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5000 ש"ח 

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משחקים הנפוצים היום (פורטנייט ודומיו) ועבודה משרדית

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? מסך כן, מקלדת ועכבר רצוי.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. צריך הכל

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? גודל ומשקל לא. אורות וכד' פחות קריטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן, וינדוס 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גרים בקריות. אין העדפה מסוימת.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? תוך שבוע וחצי לכל היותר.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: המחשב מיועד לילד בן 10 בצעדיו הראשונים בתחום הגיימינג. יחד עם זאת רוצים לרכוש לו מחשב ברמה טובה ולא משהו שתוך שנה נצטרך להחליף.

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הכי בקיא במסכים בתקציב הזה, אבל הכנתי לך מפרט מתאים למשחקים שתוכלי למצוא פה :https://www.tms.co.il/163878
מבחינת אני ממליץ לך לבקש שיתקינו ללא מפתח ולקנות מפתח באחד מעשרות האתרים שמוכרים מפתחות באינטרנט בעשירית מהמחיר בחנויות בארץ.
נשאר כ1000 ש"ח מהתקציב למסך ומקלדת ועכבר, לדעתי מסך FHD 144HZ אמור להכנס באזור ה800(יכול להיות שאני טועה) ובמאתיים שקל בהחלט אפשר למצוא עכבר ומקלדת שישרתו אותו נאמנה.
מוזמנת לשאול בפורום מסכים אם למישהו יש המלצה קונקרטית על מסך ומבחינת עכבר ומקלדת אני אישית אוהב את המקלדת הבסיסית של לוג'יטק\מיקרוסופט בכ60 שקל וגם העכברים הבסיסיים שלהם עובדים נהדר.

קטגוריה מוצרים כמות מחיר
מעבדים Intel i5 10400F / 1200 Tray 1 ₪ 689
קירור למעבדים Arctic Alpine 11 Pro Rev 2 1 ₪ 47
לוחות אם Gigabyte B460M DS3H 1 ₪ 383
זכרונות DDR4 8G / 3000 CL16 GAMMIX D10 A-DATA 2 ₪ 293
מארזים Antec Case GX202 White Led 1 ₪ 186
ספקים למחשבים נייחים Gigabyte 750W PFC Gold 80+ Modular G750H 1 ₪ 387
דיסקים SSD Addlink 512GB S68 M.2 2280 NVMe 1 ₪ 300
דיסקים קשיחים WD HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 Blue 3.5 1 ₪ 180
כרטיסי מסך Gigabyte 2060 GV-N2060D6-6GD 1 ₪ 1532
סה"כ ₪ 3997
נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...