חיבור רדיאטור 360MM למארז Corsair 570X - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור רדיאטור 360MM למארז Corsair 570X

No-One
 Share

Recommended Posts

שלום חברים

מדובר במארז 570X

(התמונה לא שלי אלא רק להמחשה)

הרדיאטור אמור לשבת באותה הקונפיגורציה כמו זה שבתמונה רק שהוא 360MM.

בגדול הברגים אמורים להכנס דרך פלטת מתכת שיושבת בחצים האדומים, דרך המאווררים לתוך הרדיאטור. 

570X.png.46135d73e460eb70404720cbc73725b8.png

הבעיה היא שהבגרים שלי קצרים מידי ולא מגיעים לרדיאטור בגלל תוספת ה2-3MM של הפלטה.

אז התחלתי לחשוב על דרך לחבר\לחבוק את הרדיאטור ע"ג המאוורים עד לפלטה שמחזיקה את המאווררים שנראית כך:

(בחצים האדומים יושבים הברגים של המאוררים, הכחולים פנויים)

chrome_2Q8Tw8PXI4.png.e817964b17c40a9e0d626ac32948a1e2.png

הבעיה היא שהרדיאטור ברוחב המאוררים בדיוק ולא בולט עד לחצים הכחולים, מה שמקשה לחבוק אותו יחד.

אם למישהו יש רעיון כיצד כדאי לחבר את הרדיאטור אשמח, אזיקונים נשמע לי לא פרקטי כי הם לא מספיק אלסטים ואני חרד שהם יעקמו את הרדיאטור.

חוט ברזל נשמע מעפן וג'אנקי מידי.

כמובן שירוצו שם מים בלחץ אז צריך פתרון עמיד.

אשמח לכל הברקה, במיוחד מה - Modders שכאן.

:)  

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@etal תודה.

לא האמנתי שאמצא, אבל עוררת בי השראה, מדדתי את הברגים עם קליבר וחיטטתי בערך שעה עד שמצאתי כמה שמתאימים באלי אסקפרס, אזמין 2 גדלים כדי להיות בטוח שיתאים, מקסימום אקצר אותם עם דרמל.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הנכונות לעזור   :)

חיפשתי גם באזורי, בטמבוריות יש רק ברגים קודחים\גבס\פרגולות וכו' ולא מהסוג שמשתמשים באלקטרוניקה.

בחנויות ציוד אלקטרוניקה מוכרים מלחמים, כל מיני כלים לבדוק חשמל ויוצ"ב, לא ברגים.

חשבתי אולי לקדוח עם דרמל את ההבגרה ולהגדיל אותה, ואז לסגור עם אומים בפנים, הבעיה היא שאין אפילו מקום להכניס שפיצ-פלייר כדי להחזיק שם אום, אולי לרופא שיניים יש פלייירים מוזרים ועקומים כאלה...

תמונה של ההברגות ברדיאטור להמחשה:

1.png.bb4047f8f1a50b4f3839bff1c187faa0.png

יש לי ציוד הלחמה לרדיאטורים (של רכבים) אבל הרדיאטור הזה נראה כזה עדין, שאם אנסה לפרק את המסגרת שלו עם ברנר, ברגע שאגע בוא הוא יתפורר.

ע"פ קליבר יצא שזה M2.5 (כמעט, הברגים המקוריים ממש מעפנים אז אני מקווה שהם מיוצרים ע"פ מידה סטנדרטית)

(שהוא 2.5 מ"מ קוטר\רוחב הבורג עצמו, לא הראש)

אורך המקורי הוא 28 מ"מ (לא כולל הראש) והוא מגיע בדיוק לקצה המאוורר, אז אני מאמין ש35 מ"מ יספיק, מקס' אקצר אותו עם דרמל.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...