הגיע הזמן להיפרד מה-STH10 - מארז חדש... - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

הגיע הזמן להיפרד מה-STH10 - מארז חדש...

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובות פופולריות

זה מצחיק איך אתה גורם למארז מאד גדול להראות קטן עם ה"מארז" הישן שלך.

רק רציתי להגיד שאם תוסיף קישור הוא יופיע בצורה מגניבה, להלן:       

הממ... אולי שווה לבדוק. אבל קודם להשיג פאקינג כרטיס

תמונות מצורפות

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בגדול הכל כבר מורכב ומחובר למעט כרטיס המסך שעדיין בדרך.

הצינור הלבן הוא זמני עד שיהיה בלוק לכרטיס המסך ואז יוחלף בצינורות PETG כמו אלה שמתחברים ללוח/מעבד.

IMG_20201022_191244.jpg

RGB זה סיוט. מכל מאורר יוצא כבל RGB שהולך ל-hub של שמתחבר בעצמו ל-commander של . מה-distribution plate יש כבל RGB שלא תואם לחיבורים של . ה-strimmer plus של lian li מתחברים ל-hub משלהם והחיבור ממנו גם לא תואם לחיבורים של . פשוט זוועה.

כל אחד מה-hubs האלה (סה״כ 4) גם צריך חיבור SATA POWER...

יחסית לכל הכמות הזו נראה לי שהחלק האחורי נראה סביר (הרוב מוצנע מאחורי הפלטה באמצע)

IMG_20201022_191305.jpg

אה כן. כמעט שכחתי... בהנחה שכרטיס המסך יגיע לפני המעבד החדש, אצטרך לפרק הכל כדי להחליף מעבד 🤯

נערך על-ידי captaincaveman
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

הוא לא גדול (בטח לא יחסית לקודם שלי), אבל מתוכנן טוב ואפשר לדחוף בתוכו לא מעט ציוד. בדיעבד הייתי הולך על גרסת ה-xl שהיתה מאפשרת לי לשים את כרטיס המסך על vertical mount בלי לוותר על רדיאטור בתחתית.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

מחסל המערכות החדש? Cyberpunk 2077 מעדכן דרישות לתמיכה בעקיבת קרניים

אנחנו נמצאים בישורת האחרונה בהחלט בדרך להשקה של משחק הפעולה והתפקידים המלהיב מבית CD Project RED - והרשת מוצפת בסרטונים ופרטים מעודכנים, כולל חומרות נדרשות על מנת לחוות את האפקטים המתקדמים ביותר (עבור כרטיסי NVIDIA בלבד בשלב הראשון)

חדש באתר