אמונה שירדה בצורה משמעותית בתקופה המודרנית...וטוב שכך...(שבוע של סקר) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמונה שירדה בצורה משמעותית בתקופה המודרנית...וטוב שכך...(שבוע של סקר)

Bloody hell

איך אתם מבחינת אמונה?  

905 הצבעות

1. 1. איך אתם מבחינת אמונה?

• אלוהים קיים אין ספק...אני מתנחל חרדי
    • אני שומר כשרות ועושה חגים
    • אני לא שומר כשרות..אבל עושה חגים
    • אני מסורתי
    • לא שומר כשרות ולא עושה חגים (לא צם וכ"ו)
    • אה? אלוהים? מה זה? O_o
    • אני לא יהודי / מאמין בדת אחרת

Recommended Posts

אבל פשוט אי אפשר לחיות בריקנות כזו. האנשים לא מסוגלים לחיות ככה, לפחות רובם המוחלט. הבנאדם צריך משהו להאמין בו כדי לעבור את היום, כדי להמשיך לחיות.

אנשים בעליי אופי חלש תלויים באמונה כדיי לחיות...במקום זה תאמין בעצמך ולא באיזה "אלוהים" או "ספר" שאין לך שום הוכחה שהוא קיים...

ולגבי הסרט ששמת לינק אליו מאתר שופר:

LLLOOOOOOOOOOOLLLLL

נראה לי כמו עוד דרך לגייס כסף לדת... חשבתי תביא משהו שאפשר לקרוא בלי לשלם על זה כסף...ועוד כמה כסף :-\...

אם הם רוצים להפיץ אידיאולוגיה הם צריכים לשים את זה בחינם , אם הם רוצים לשכנע אותי למשהו מסויים הם צריכים להביא לי את זה לא שאני ילך ויקח את זה מהם...

או שזה עוד דרך להמשיך במדיניות של "אוכלי חינם" שלהם...

אם הם רוצים להאמין להיות בישיבה וכל הדברים האלה שיהיו...אבל מה קרה? הם לא יכולים לשרת בצבא? מה אנחנו פחות חשובים?....אם הם באמת אוהבים את המדינה אז שישרתו אותה יתרמו לה ויעזרו לטובת הכלל...ולא להסתגר באיזה ישיבה לאכול את הכסף של המדינה ולהתישב בהיתנחלויות שאחריי זה הזעם על ההיתנחלות מצד הערבים בא עלינו בפיגועים...

חוץ מזה אני חושב שהם פסיכים מוחלטים... תגידו לי אתם...

מי לעזעזל מקים משפחה במקום שבו כל יום הם נמצאים בסכנת חיים? לא אכפת להם מהילדים שלהם שיכולים לחטוף כדור מאש צלפים כל יום? הם לא יודעים להיות הורים!

אין להם מוסר ואידיאולוגיה...הם סתם אפסים שכל מה שהם עושים זה להביא פיגועים עלינו בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יא אוטיאסט זה עולה כסף אם אתה קונה קלטת לראות במשחב זה חינם חוץ מאיזה כמה אבל הרוב חינם........................

ויא שמלאני למה לא ירו בך בירושלים,תל אביב או חיפה?? ברור ששם יותר מסוכן אבל לפחות הם נלחמים על זה ולא בורחים מהערבים!

נתתי את הלינק (שהוא בחינם אם בכלל היית נכנס וקורא משו אם אתה יודע יא אנאלפבת) כדי שיהיו לך תשובות ללמה הם לא מתגייסים ואיך נוצר העולם לפי הדוסים אבל אתה רק מבקר כשיש לך את אופציה להיכנס ולשמוע אותם..........

וחוצמזה אם אתה קונה קלטת היא עולה 7 שקל...... כמה אתה חושב שעולה לייצר את הקלטות? הם מקבלים אותם חינם? 7 שקל זה עלות הייצור הם לא מרוויחים מזה כסף............

יובשת מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אוטיאסט זה עולה כסף אם אתה קונה קלטת לראות במשחב זה חינם חוץ מאיזה כמה אבל הרוב חינם........................

ויא שמלאני למה לא ירו בך בירושלים,תל אביב או חיפה?? ברור ששם יותר מסוכן אבל לפחות הם נלחמים על זה ולא בורחים מהערבים!

דבר ראשון אם תקרא לי אוטיאסט זה לא יגרום לי לשמוע יותר טוב אז תרגע קצת...

תודה שאמרת לי לא שמתי לב...אני חוזר בדבריי (לגביי האתר)..

הם לא נלחמים! הם חוטפים כדורים ומי שנלחם זה צה"ל! צה"ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אנחנו שמיתגיסים מתים שם בישביל שהם יאכלו חינם.. אבל מה שבטוח זה שהם לא נלחמים אלא אנחנו! צה"ל זה זה שנלחם! ולמה אני אומר אנחנו \ צה"ל? זה כי הם לא בצה"ל! הם רק יודעים לשבת שם ולגרום למותם של עשרות חילים....אז תגיד לי אתה! מי פה הטרוריסטים הערבים או הם? לי נראה ששניהם! רוצחים של המדינה! כל הכסף הולך לשם במקום שיבוא לאנשים נזקקים...כל הכסף הולך לבטחון! בישביל שנוכל להגן על הטרוריסטים (מתנחלים) האלה.....ומה הם עושים? מתים שם ובוכים למדינה שתגן אליהם... אז זובי! אם אתם סובלים שם אז צאו משם! אף אחד לא צריך למות בישבילכם!.... ולעזעזל! תראה מה הם עושים שמנסים לפנות אותם! הם מרביצים ופוצעים את החילים שלנו!

הם פוגעים בגורם שנמצא שם כדיי להגן עליהם...אז אני עוד יותר חושב שלא צריך לעזור להם...צריך לשים גדר ליפני המתנחלים ולהשאיר את המתנחלים לערבים שהם ישברו את הראש איתם לא שצה"ל ימות בישבילם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת זה דבר מפגר...סליחה אם אני פוגע במישהו מאמין...אם נשארו בכלל..

Bloody hell אתה חי במציאות נפרדת...

אני לא יודע אם אתה יודע אבל יותר ממחצית האוכלוסייה במדינה הזאת מאמינים באלוהים.

כשאני אומר את זה אני לא מתכוון לזה שיותר ממחצית האוכלוסייה במדינה שומרת מצוות, אלא עצם האמונה עצמה.

אתה אומר שהדת לא תרמה כלום?

ואני חושב שהאמונה בדת זה בעצם מה שמחזיק אותנו בחיים... אני חושב שלפעמים לבן אדם יותר קל להאשים מישהוא/משהוא אחר כאשר

קורה לו דבר רע, או לחלופין דבר טוב.

האמונה תורמת לחברה ואתה תשים לב לזה אם תמדוד את כמות הפשע שנמצאת בקרב האוכלוסייה החרדתי והחילונית.

לאנשים שמאמינים באלוהים יש גבולות רבים, כאשר רוב הגבולות הללו הם בעצם מוסריים- לכן אם תעשה לזה סטטיסטיקה אתה תראה שרמת הפשע

אצל אנשים שאינם מאמינים באלוהים היא גבוהה בהרבה מרמת הפשע אצל אנשים שמאמינים באלוהים.

בכל קרה אני בן אדם שמאמין ללא כפייה משום צד, אני שומר מצוות משתדל ללכת לבית כנסת בערבי שישי ובבקרי שבת, משתדל להניח תפילין כל בוקר

ואת כל שאר המצוות, וכמובן שאינני מערבב חלב ובשר ואף שומר 3 שעות בין בשר עוף לחלב ו6 שעות בין בשר בקר לחלב.

האמונה לא עשתה כלום חוץ מלתרום לחיים שלי, ואני שלם איתה בכל ליבי.

עכשיו בקשר להסברים שאתה אמרת על היווצרות כל מיני דברים, אז מה תגיד אם אני יגיד לך

שגרמניה עשו מחקר לגבי מדידת הזמן המדוייק שיש ביממה ובחודשים והם הגיעו למאית אחת + - למה שרשום בתורה.

בכל מקרה בספר התורה יש גם המון נבואות שתוכל לקרוא לגבם, כאלה שקרו וכאלה שעוד לא קרו ויקרו או שפשוט לא הבחנו בהם.

בכל מקרה אולי אחרי ההסבר הארוך שלי יעלה לך הרעיון המפורסם של האנשים שמכחישים את אלוהים בצורה מוחלטת- "בראשית בא האדם את אלוהים".

אז זו אמרה יפה והכל אבל עדיין אני מבטיח לך שאם אתה תילך לרבנים אתה תקבל את רוב התשובות לשאלות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסדר נרגעתי וסליחה על האוטיסט פשוט עיצבנת אותי וגם יש לי מחר מתכונת אז אין לי עצבים :-\

רק שתדע שיש ישובים שהם "התנחלות" כמו פסגת זאב, מעלה אדומים, קרית ארבע שיש שם רוב חילוניי (בעצם קרית ארבע לאדע אם יש רוב חילוני אבל יש הרבה מאוד חילוניים).......

גם יש עוד חלק מדתיים המתנחלים שהם מפדלניקים/כיפות סרוגות שהם גם עובדים וגם לומדים תורה........ הדוסים הרציניים של ש"ס לא מתנחלים כל כך ורובם גרים בבני-ברק או ירושלים (אני מקווה מאוד שלא תגיד שזה גם התנחלות)..........

ובקשר לאלה שגורמים לחיילים למות..... קודם כל אני גם בעד פינוי מאחזים דפוקים של 3 קרוונים שצריך פלוגה בשביל להגן על זה...... אבל ישובים מבוססים כמו אלי-סיני או קרית ארבע הם לא התנחלות.......... (אבל גוש קטיף ואלה בתוך רצועת עזה הם כן כי יש רוב של ערבים ואין לנו שום דבר שם בעצם)......

ורגע מה אתה רוצה? שנפנה את כל הגדה ואת עזה ונחזור לגבולות 67?......... טוב אז זה סתם הזמנה לעוד פיגועים...... ברגע שניכנע ונחזור לגבולות 67 אז הערבים יבינו שרק ככה הם ינצחו... הם לא יפסיקו עד שלא נטבע בים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוצמזה אם אתה קונה קלטת היא עולה 7 שקל...... כמה אתה חושב שעולה לייצר את הקלטות? הם מקבלים אותם חינם? 7 שקל זה עלות הייצור הם לא מרוויחים מזה כסף............

יובשת מספיק?

הייתי אומר שאתה פה האנלפבת אבל אני לא ירד לרמה שלך...

בלינק הראשון שנתת הקלטת לא עולה 7 שקל אלא 25 שקל דרך האתר ו30 שקל מחיר רגיל...ונכון 7 שקל זה עלות היצור..מכן נובע>>>הם מרוויחים כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קלטת מחיר שונה............ אהה וווווווואלה 7 שקל עלות יצור? ומה עם מצלמות? השכרת האולם? רוב הקלטות זה צילום של הרצאה.......

אני יכול להגיד לך שעולה לפחות 30 שקל ייצור הקלטת......... והשכרת האולם..........

וגם בהרצאות הם מחלקים ציציות בחינם שכל ציצית עולה 25 שקל............ 25*20 ציציות = 500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קלטת מחיר שונה............ אהה וווווווואלה 7 שקל עלות יצור? ומה עם מצלמות? השכרת האולם? רוב הקלטות זה צילום של הרצאה.......

אני יכול להגיד לך שעולה לפחות 30 שקל ייצור הקלטת......... והשכרת האולם..........

ואם עכשיו הייתי אומר 200 שקל היתה מוסיף עוד דברים ;D

ההתנצלות התקבלה...זה פשוט נחמד יותר אם נדבר בצורה נורמאלית...כמו עכשיו

לגביי חזרה לגבולות 67.... מאיפה אתה יודע שזה יביא פיגועים? ניסית?.. אני חושב שאז כשנצא מהשטחים שלהם הם יעזבו אותנו בשקט...

הם רוצים מדינה? שיקחו מדינה ויסתמו את הפה! למה אנחנו עושים כזה סיפור מלתת להם מדינה?

אז אוליי יהיה אפשר לדבר איתם ולסחור איתם ולהיות איתם כמו מדינה שכנה...

חוץ מזה. מה אתה דואג?..אם הינו חוזרים לגבולות 67 רק כדיי לבדוק אם הם יפסיקו והם נניח לא מפסיקים תמיד אפשר למחוץ אותם בחזרה לחור שממנו באו...הצבא שלנו יכול להתמודד עם כל גורם ערבי \ מדינה ערבית... אני אישית ימות בישביל הזכות שלי לחיות פה! אני ימות בישביל המדינה שלי! (לא כמתאבד אלא כלוחם, ורק אם זה מה שהמצב ידרוש [מלחמה] )...ויש עוד רבים כמוני! אז אל תדאג...לים הם לא יזרקו אותנו...ואם צריך אנחנו נדחוק אותם אחורה כל כך חזק שאנחנו נעיף אותם לאוקינוס השקט דרך סין בצד השני של העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממם ככה...................................

לאדע אם שווה הסיכון של לתת להם מדינה............................ הם ידרשו עוד שטחים עזה אני מוכן לתת אבל את כל הגדה?

גם תחשוב איפה אתה שם עכשיו כמעט מיליון יהודים?

אתה יודע כמה יעלה לשלם פיצויים ולתת להם בית? אל תגיד שהם אוכלי חינם ושלא צריך לתת פיצויים כי גם אתה היית רוצה פיצויים אם היית גר במעלה אדומים או פסגת זאב שהן שכונות של ירושלים ובין השכונות הגי גדולות בישראל............. והן לא התנחלות!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממם ככה...................................

לאדע אם שווה הסיכון של לתת להם מדינה............................ הם ידרשו עוד שטחים עזה אני מוכן לתת אבל את כל הגדה?

גם תחשוב איפה אתה שם עכשיו כמעט מיליון יהודים?

אתה יודע כמה יעלה לשלם פיצויים ולתת להם בית? אל תגיד שהם אוכלי חינם ושלא צריך לתת פיצויים כי גם אתה היית רוצה פיצויים אם היית גר במעלה אדומים או פסגת זאב שהן שכונות של ירושלים ובין השכונות הגי גדולות בישראל............. והן לא התנחלות!!!!

הם יקבלו מדינה לפי התנאים שלנו אם אתה שואל אותי... ואם הם לא רוצים אז זובי שיקפצו לי ושימשיכו למות

ושאני אומר התנאים שלנו אני מתכוון עזה לא את כל הגדה...

ולגביי מיליון יהודים? לא חסר מקום...תמיד אפשר להקים עוד ישובים...תסתכל על המפה 60% מהארץ הזאת היא מדבר נטוש...אפשר לשים אותם שם :P

נ.ב

אני תמיד בעל חוות דעת נוספת ולכן אני מוריד את הסרטים שבלינקים...תמיד טוב לשמוע עוד דעה...אני יגיב עליהם אחריי שאני יראה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בעליי אופי חלש תלויים באמונה כדיי לחיות...במקום זה תאמין בעצמך ולא באיזה "אלוהים" או "ספר" שאין לך שום הוכחה שהוא קיים...

תאמין או לא, רוב האנשים הם כאלו, אין לזה שום קשר לאופי. ככה פשוט נולדנו, או לחילופין, החברה הפכה אותנו לכאלה (ובמקרה הזה, יהיה קשה מאוד להתנער מכל האמונות ה"מלאכותיות" האלו).

להאמין בעצמך ? נשמע טוב על הנייר, אבל כל אלו הם רק מילים יפות. במישור המעשי, קשה מאוד לחיות ללא מטרה או משמעות לחיים, לחיות לשם הישרדות (פיזית, מנטלית או כל אחרת) בלבד. קשה מאוד. לכן זה מאוד לא פשוט להפוך אדם שחונך להיות חרדי מילדותו אל תוך אתאיסט מושבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין או לא, רוב האנשים הם כאלו, אין לזה שום קשר לאופי. ככה פשוט נולדנו, או לחילופין, החברה הפכה אותנו לכאלה (ובמקרה הזה, יהיה קשה מאוד להתנער מכל האמונות ה"מלאכותיות" האלו).

להאמין בעצמך ? נשמע טוב על הנייר, אבל כל אלו הם רק מילים יפות. במישור המעשי, קשה מאוד לחיות ללא מטרה או משמעות לחיים, לחיות לשם הישרדות (פיזית, מנטלית או כל אחרת) בלבד. קשה מאוד. לכן זה מאוד לא פשוט להפוך אדם שחונך להיות חרדי מילדותו אל תוך אתאיסט מושבע.

אני מבין שזה קשה להפוך מחרדי לאטאיסט ..

וזה לא קשה לחיות ללא מטרה או משמעות לחיים (כל עוד המשמעות או הסיבה היא דתית)... אני פשוט חיי כדיי לחיות.. אני יתקיים יתרום לחברה בדרך שלי..שאני ימות אני ימות וזהו... שום גן עדן או גהנום פשוט הכל יגמר אני לא יתקיים בידיוק כמו שהיה ליפני שנולדתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה לי הפוך.... יותר קל להפוך לאתאיסט מאשר לחרדי........

כמה שזה נשמע מבאס-

נראה לי יותר קל לבן אדם (עריכה: סתם בן אדם פשוט סטדנטרטי שלא קרה לו נס) לעזוב את כל מה שהוא מאמין מאשר ממש לדעת ולהאמין מכל הלב שיש אלוהים.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה באמת נשמע מוזר לכם, אבל אחרי כמה חודשים שבהם תחייו ככה, פשוט לא תוכלו להמשיך. אני לא יכולתי, זה כל מה שאני יודע. זה פשוט הופך אותך לבנאדם מאוד דכאוני ומסוגר עם הזמן.

זה לא חייב להיות אלוהים. אפשר אפילו פשוט להאמין במדינת ולשרת אותה (צבאית, פוליטית, כל דבר, תרומה כלשהי) למשך כל חייך. אפשר להקדיש את האמון שלך לכל דבר שיעלה על הדעת, אני רק אומר שאי אפשר לא להקדיש אותו לכלום. או להקדיש אותו רק לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות אלוהים. אפשר אפילו פשוט להאמין במדינת ולשרת אותה (צבאית, פוליטית, כל דבר, תרומה כלשהי) למשך כל חייך. אפשר להקדיש את האמון שלך לכל דבר שיעלה על הדעת, אני רק אומר שאי אפשר לא להקדיש אותו לכלום. או להקדיש אותו רק לעצמך.

זה נקרה ציונות

ומה רק בלהאמין בעצמך ? הרבה יותר טוב מלהאמין שהכל כתוב "בגורל" ובה' ושאין לך שליטה למעשה על החיים שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...