יעוץ לפני שדרוג מחשב גיימינג - עד 1000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לפני שדרוג מחשב גיימינג - עד 1000 ש"ח

smootskin
 Share

Recommended Posts

שלום,

יש לי מעבד i5 4460 שמאבד מערכו משבוע לשבוע, הכרטיס מסך שלי הוא GTX 1060 6GB.

אני משחק בעיקר Apex Legends והמשחק לא רץ כמו פעם, המעבד במאמץ של 90% - 100% והמשחק מקרטע,

שלא נדבר אם אני מנסה לעשות . (המשחק על הגדרות נמוכות)

התקציב שלי מאוד דל, לכן אני שוקל לרכוש את 3 3300X ולוח אם תואם,

מצאתי באתר הזה את המעבד במחיר מאוד נח : https://www.yahavpc.co.il/product/4837/מעבד-חברת-amd-דגם-ryzen-3-3300x-3.8ghz-4.3ghz-16mb-cache-am4-box-with-wraith-stealth

ובנוסף חשבתי לרכוש גם הלוח אם הזה: https://www.yahavpc.co.il/product/2573/לוח-אם-חברת-asrock-דגם-ab320m-hdv-am4-ddr4-vga-dvi-hdmi

האם החומרה ראויה לצרכים?

אני מתכוון לעשות עם Apex Legends כמו שכתבתי מקודם, והמשחק די כבד על המחשב כרגע.

*כנראה שארכוש גם ספק חדש חזק יותר

תודה

נערך על-ידי smootskin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם תקציבי טוב - B550M S2H, יאפשר גם שדרוג קל של רמת ביצועים בעתיד. הרבה, הרבה יותר איכותי מכל לוח A320. לחלופין, אולי B450M-DS3H אם רוצים יותר חריצי .

מעבד, מחיר של כמעט 600 שקלים עדיין כואב לי על מעבד 4C8T, פשוט כי הוא כל כך קרוב למחיר מעבדי 6C12T

זיכרון - אתה לא משתמש כרגע ב-DDR3? אני מניח שכבר יש לך DDR4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לוח אם תקציבי טוב - B550M S2H, יאפשר גם שדרוג קל של רמת ביצועים בעתיד. הרבה, הרבה יותר איכותי מכל לוח A320. לחלופין, אולי B450M-DS3H אם רוצים יותר חריצי זיכרון.

מעבד, מחיר של כמעט 600 שקלים עדיין כואב לי על מעבד 4C8T, פשוט כי הוא כל כך קרוב למחיר מעבדי 6C12T

זיכרון - אתה לא משתמש כרגע ב-DDR3? אני מניח שכבר יש לך DDR4?

DDR3 כרגע.

הבנתי שאצטרך לרכוש חדשים 😬

אני די מיושן, אה?

טוב, זה בגלל בעיות תקציב

לא הבנתי מה כתבת על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר אם כבר להשקיע, אולי כדאי לטפס לאיזשהו מינימום מומלץ, מעבד כמו 5 3600. לחלופין, אולי אפשר להתפשר על 3100 ולהרביץ קצת . זאת, במידה ויש תקציב שגם ככה צריך להשקיע בנפרד על חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני אומר אם כבר להשקיע, אולי כדאי לטפס לאיזשהו מינימום מומלץ, מעבד כמו Ryzen 5 3600. לחלופין, אולי אפשר להתפשר על Ryzen 3100 ולהרביץ קצת אוברקלוקינג. זאת, במידה ויש תקציב שגם ככה צריך להשקיע בנפרד על זיכרון חדש.

3600 שווה את ההבדל במחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...