עצה בחירת מחשב נייד LENOVO או HP מפרטים בהודעה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה בחירת מחשב נייד LENOVO או HP מפרטים בהודעה

tood24
 Share

Recommended Posts

היי

כותרת,אם יש אותם נתונים בחברה אחרת טובה יותר ,פתוח להצעות 

HP Omen 15-DC1003NJ / 6WD86EA 

או

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY006GIV 

מפרט/אותו מפרט בשני הניידים

מחשב נייד מבית Lenovo/HP OMEN בעל מסך 15.6 אינטש IPS ברזולוציית FHD, מעבד Intel® Core™ i7-9750H 2.60GHz - 4.50GHz, זיכרון פנימי בנפח 16GB, כונן SSD בנפח 256GB, מאיץ גרפי NVIDIA GTX 1650 4GB וכולל מערכת הפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט ב KSP

ללנובו אין מעבר ל SSD  . 

ב המקלדת היא ( אם זה מהותי לך )

בלנובו הזכרון הוא dual channel אבל יהיה יותר יקר אם אי פעם תרצה להרחיב , קשה לי להגיד מה עדיף במשחקים כרטיס המסך לנצח יגביל אותך ליישומים כבדים אחרים עדיף זוג .

אין לי היכרות אישית עם מי מהם, אם המחיר זהה אז הייתי הולך על ה .

אבל  אם הייתי מרכיב מפרט של שולחני, כרטיס מסך בסיסי כמו 1650 היה משודך למעבד בסיסי , 4 ליבות עם HT או 6 ליבות פיזיות  .

בהתאמה , לכרטיס כזה בנייד שמהותו גיימינג ( כמובן שאם אתה צריך מעבד חזק לצרכים נוספים זה עניין אחר )  אני חושב שהמעבד המתאים הוא 9300h/10300h   שניהם i5  .

נראה שכרגע ההיצע בשוק הוא רק לדגמים פשוטים יותר .

בתוספת של כ 800 ש"ח אתה יכול לקחת g3 15 3590 של , הוא כבר מגיע עם 1660ti שזה ליגה שלמה מעל ה1650 . 

במחיר הזה הוא מגיע עם של 512  או 256+1TB  ועם i7 . 

אם הייתי במקומך אז הייתי לוקח את ה fa506 של אסוס, מעבד 7-4800h וכרטיס מסך 1650ti ומסך  144הרץ עם של 512 זמינים בפלונטר ושניידר . אחרי הרחבת אחריות ל 3 שנים , (חובה להרחיב אחריות למחשב כזה !!! )  המחיר יוצא דומה ( 5100 ) אבל הרווחת כרטיס מסך יותר חזק ומסך עם רענון יותר טוב . ועושה רושם שהמעבד גם עדיף. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אם הייתי במקומך אז הייתי לוקח את ה fa506 של אסוס, מעבד ryzen 7-4800h וכרטיס מסך 1650ti ומסך  144הרץ עם SSD של 512 זמינים בפלונטר ושניידר . אחרי הרחבת אחריות ל 3 שנים , (חובה להרחיב אחריות למחשב כזה !!! )  המחיר יוצא דומה ( 5100 ) אבל הרווחת כרטיס מסך יותר חזק ומסך עם רענון יותר טוב . ועושה רושם שהמעבד גם עדיף. 

מה יקרה אם מסתפקים באחריות לשנה ? 🤔

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...