סוג, גודל ורזולוציית מסך אוליטימטיבית לפרודוקטיביות? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוג, גודל ורזולוציית מסך אוליטימטיבית לפרודוקטיביות?

Black_Citadel
 Share

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש מסך לעבודה נטו. אני עובד על אתרים, כותב המון (ומחלק מסך כדי לראות כמה עמודים במקביל, דרך Scrivener), וכו׳.

אני עובד בעמידה, אז לא רחוק כל כך מהמסך. (המקלדת ממש סמוכה למסך, על ״מדף״ גדול שיוצא מהקיר)

בזמנו היה לי 27״ 5K iMac. הוא היה מרהיב ביופיו, אבל הטקסט היה קטן מדי - הייתי צריך לעשות scaling. זה גרם לי לתהות - אני באמת צריך רזולוציה כזו גבוהה אם אני לא משתמש בה בפועל וצריך להגדיל את הכתב?

השאלה שלי אליכם:

לאחד שעובד קרוב למסך (אין לי בעיה למקם דברים אחרת ולהתרחק אם הטקסט מספיק ברור), מה יהיה השילוב האופטימלי מבחינת סוג (wide, ultrawide וכו׳), פאנל (IPS/VA) גודל (אינצ׳ים) ורזולוציה כדי שיהיה לי שפע של מקום לפתוח הרבה במקביל, ושהכתב יהיה גדול מספיק באופן טבעי (אני כותב וקורא משהו כמו 10 שעות ביום, חשוב לי שהכתב יהיה גדול מהרגיל. אם אני צריך לעשות scaling אז מה ההגיון לשלם על רזולוציה גבוהה מדי?)

מנסה לבנות מכונת פרודוקטיביות שתעזור לי להפיק כמה שיותר עבודה פר שעה.

משחקים/סרטים לא יהיו עליו (מעדיף לא לערבב בידור ועבודה), בשביל זה יש את הסלון ;) 

יש דגם מומלץ?

תודה רבה

נערך על-ידי Black_Citadel
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...