האם יתכן שרשימת הדרישות המינימליות עבור תוכנת מחשב מהווה אמצעי לקידום מכירות? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יתכן שרשימת הדרישות המינימליות עבור תוכנת מחשב מהווה אמצעי לקידום מכירות?

אנדי

Recommended Posts

ציטוט של urib

זכותך, אני מתאר לעצמי שאתה לא מנוי של חבילת אדובי CC 2020, כי בלי כרטיס גרפי כמעט כלום לא עובד שם, במיוחד אפטר-אפקטס ופרמייר שנשענות על GPU בשביל טיים-ליין בזמן אמת (RamPreview) על מנוע מרקורי.

ואגב 630 המובנה של אינטל קורס על ימין ושמאל כי אין לו תמיכה טובה בגרסאות 2020, לכן אני משאר שיש לך גרסה ישנה או פרוצה מלפני 2020.

תופתע לשמוע, אני מנוי בתשלום וכל התוכנות מעודכנות לגרסאות האחרונות של CC 2020.
אני מריץ כמה תוכנות במקביל של אדובי, לפעמים כמה קבצים בכל תוכנה כזו ועל זה תוסיף עמוס ועוד פה ושם דברים, והמחשב סוחב טוב, לפעמים מצויין, לפעמים רק טוב.
התוכנות הללו לא תמיד נשענות על כרטיס מסך בכלל, כמה שזה מפתיע. יותר על כוח עיבוד ועל .

יש דברים מסויימים שדורשים GPU וכאן כנראה שאני נוגע כל פעם באיזשהי תקרה, אז לכן אתה צודק פרימייר ואפטר אפקט הן מהסוג שיותר ידרוש עיבוד של GPU, ועד כה עשיתי שם דברים קלים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lishay

תופתע לשמוע, אני מנוי בתשלום וכל התוכנות מעודכנות לגרסאות האחרונות של CC 2020.
אני מריץ כמה תוכנות במקביל של אדובי, לפעמים כמה קבצים בכל תוכנה כזו ועל זה תוסיף כרום עמוס ועוד פה ושם דברים, והמחשב סוחב טוב, לפעמים מצויין, לפעמים רק טוב.
התוכנות הללו לא תמיד נשענות על כרטיס מסך בכלל, כמה שזה מפתיע. יותר על כוח עיבוד ועל זיכרון.

אתה מצפה שאני אאמין שאתה משלם כל חודש כמעט 300 ש"ח מנוי כללי על אדובי CC 2020.

ולעבוד על מחשב i7-7700 ללא כרטיס גרפי אין לך בעיה? צר לי משהו לא מסתדר לי.

אם היית כותב שאתה מעצב UI-UX דיגיטל עוד הייתי קונה את הטענה שלך... כי באמת אפשר להסתדר בלי GPU על קבצים של 72dpi.

אבל ברגע שכתבת הנ"ל מודגש, לא נראה לי שאתה אמין מספיק.

אני מאוד מקווה, שכל מי שקורא את ההודעות שלך עוד עלול לאמין שמספיק לו לעבודה מקצועית על ADOBE CC מחשב מרובע ליבות דור 7 ללא GPU ייעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

אתה מצפה שאני אאמין שאתה משלם כל חודש כמעט 300 ש"ח מנוי כללי על אדובי CC 2020.

ולעבוד על מחשב i7-7700 ללא כרטיס גרפי אין לך בעיה? צר לי משהו לא מסתדר לי.

אם היית כותב שאתה מעצב UI-UX דיגיטל עוד הייתי קונה את הטענה שלך... כי באמת אפשר להסתדר בלי GPU על קבצים של 72dpi.

אבל ברגע שכתבת הנ"ל מודגש, לא נראה לי שאתה אמין מספיק.

אני מאוד מקווה, שכל מי שקורא את ההודעות שלך עוד עלול לאמין שמספיק לו לעבודה מקצועית על ADOBE CC מחשב מרובע ליבות דור 7 ללא GPU ייעודי.

אין לי על מה לעבוד עלייך, אני מציג עובדות.
אני משלם וזה לא 300 שקל כל חודש כי יש להם כל מיני .

כן אני יותר בנישת עיצוב דיגיטל, UI-UX אבל לצורך העניין עבדתי ואני עובד על קבצים של עיצוב גרפי בכלל, לפרינט, ברזולוציות גבוהות יותר ולשם הדוגמא קבצי PSD ששוקלים גם 1GB. 
יכול להיות שיש עבודות ופעולות שבהן אני אגע בתקרה מבחינת הביצועים, זה נכון לכל מפרט. אבל אני עומד מאחורי מה שאני אומר, כי מי שקורא את ההודעות שלי יכול להאמין ולסמוך שהוא יוכל לעשות עבודות סופר מקצועיות עם מפרט כמו שלי (שהוא לא הכי חדש ולא הכי טוב, אבל הוא מפרט שנותן עבודה מעולה והשקעתי בו כסף, רק חסכתי על כ. מסך)

שכל אחד יראה מה הצרכים שלו ויתאים מפרט בהתאם, הרבה פעולות בתוכנות הללו לא דורשות כלל כוח עיבוד של GPU (או שהמובנה במעבד עושה יופי של עבודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lishay

אני עומד מאחורי מה שאני אומר, כי מי שקורא את ההודעות שלי יכול להאמין ולסמוך שהוא יוכל לעשות עבודות סופר מקצועיות עם מפרט כמו שלי (שהוא לא הכי חדש ולא הכי טוב, אבל הוא מפרט שנותן עבודה מעולה והשקעתי בו כסף, רק חסכתי על כ. מסך)

אין לי על מה לעבוד עלייך, אני מציג עובדות.
אני משלם וזה לא 300 שקל כל חודש כי יש להם כל מיני מבצעים.

איזה מבצעים בדיוק...?עדיין זה לא זול...קיבלתי 1260 ש"ח לשנה.

קשה לי לאמין שאתה כעצמאי מוציא סכומים כאלו ומשקיע בחומרה שמתאימת לילד שמשחק פרוטנייט.

מקצוען משקיע בחומרה לא רק בתוכנה.

ציטוט:

"אני עומד מאחורי מה שאני אומר, כי מי שקורא את ההודעות שלי יכול להאמין ולסמוך שהוא יוכל לעשות עבודות סופר מקצועיות עם מפרט כמו שלי (שהוא לא הכי חדש ולא הכי טוב, אבל הוא מפרט שנותן עבודה מעולה והשקעתי בו כסף, רק חסכתי על כ. מסך)"

אתה יכול לעשות עבודה סופר מיקצועית גם עם מעבד כפולה, השאלה כמה זמן תבזבז על קריסות תוכנה, יציבות ואמינות הכלי עבודה שלך, דד ליין של לקוח.

לא תעמוד בכל הדברים שכתבתי הנ"ל עם חומרה חלשה וללא כרטיס גרפי ייעודי, ADOBE CC 2020 היא חבילת תובענית! וחסרת רחמים לחומרה חלשה.

מי שמאמין לך שאפשר להסתדר טוב מאוד ללא GPU ייעודי, יחטוף הודעות שגיאה ללא רחמים כדוגמה שצירפתי.

Capture.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

איזה מבצעים בדיוק...? לפי מה שכתבת אתה עובד לפחות על 4 רשיונות, קיבלתי 1260 ש"ח לשנה.

אני לא עצמאי, אני מעצב שכיר, הייתה תקופה שהייתי על סטודנטים, הייתה תקופה שלא שילמתי ולא השתמשתי בתוכנות וכרגע אני משלם כל חודש 70 ש"ח בעקבות טוב (יחסית כן) שהם הוציאו לא מזמן. שזה 840 לשנה. זה לא זול, אבל כרגע אני צריך את זה.
בוא נסגור את נושא התשלומים או האם יש לי תוכנות חוקיות או האם אני משתמש בהן. כן, הנה, כרגע הן פתוחות.

image.png.2d56f6756d83fac2e955286e23167d49.png

בכל אופן, אתה צודק אפשר לעבוד על תוכנות גם עם תפוח אדמה, אבל זה יקרוס. אז אני אומר מה שאני חווה - התוכנות לא קורסות לי כלל, למעט מקרים קיצוניים שאני באמת מעמיס בלי סוף ואני מביא את זה על עצמי. או שיש מצבים קיצוניים שאני מפעיל אופציות של על אלמנטים מורכבים שיש עליהם אפקטים על אפקטים ולוקח שניה או כמה שניות עד שתתקבל תוצאה.

אבל הבעיות לא קורות הרבה,  וביחס ל "חומרה שמתאמיה לילד שמשחק פורטנייט" - זה וואו!

עכשיו בוא, קניתי את המחשב הזה, נראה לי לפני 3 שנים, בדרך הוספתי זיכרון כי הייתי צריך, שדרגתי , כי הייתי צריך.

אם אדם מחפש כרגע מפרט כדי להריץ תוכנות של ADOBE CC, הוא יכול להביא מחשב מפלצת שיתבסס על כוח עיבוד GPU מובנה במעבד (כי כל השאר מפלצת) והוא יהיה המאושר באדם. אבל, תלוי מה השימושים הספציפיים שלו, מה האינטנסיביות - יכול להיות שהוא יצטרך להשקיע בכרטיס מסך טוב, יכול להיות שהוא יצטרך להשקיע קודם כל בכרטיס מסך! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשיון סטודנט לא מיועד למסחרי, לא קשור למבצע. מבחינת אדובי אסור לך להשתמש בתוכנות לצורך מסחרי! לפרנסה היית משלם בהרבה יותר.

בקיצור... אתה מעצב UI-UX ב-72dpi לכן מפרט כמו שלך לא אמור להפריע לך. אבל... לצלם שעובד עם מסכות וריטושים יחד עם SmartObject,

תיקוני צבע מדוייקים ב-10ביט, עורך וקומפוזיצייה על AE/PR לא ישרוד יום אחד עם מפרט כמו שלך! אז בבקשה אל תטעה סתם אנשים שרוצים לעבוד ביעילות ומהירות, הבעיה שאתה לא מבין שלא מדובר רק ב-GPU המעבד שלך כבר מיושן לצרכים של ADOBE CC2020 למעט UI-UX.

לגבי פרוטנייט... תתפלא גם להם כבר ממליצים על מעבד 6 ליבות ומעלה, אז על אחת כמה וכמה לא נמליץ פה לפוטושופ מרובע ליבות.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" איזה הוא עשיר ? השמח בחלקו " 

טוב, לא בדיוק נהנתי לקרוא, אבל קראתי.

שניכם מדברים על אותו הדבר מזווית שונה,

ועמכם הסליחה, משרבבים דברים לא בהכרח לעניין.

אז יאללה, הבננו !

שום דבר לא חדש !

כל אופן ואופי השימוש והחומרה שלא !

חג שמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...