כדאי לי לקנות את הכרטיס הזה? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לי לקנות את הכרטיס הזה?

unknown

Recommended Posts

הכרטיס שייך ל-elsa ויש לו tv out.

ממש לא נראה לי שמצאת כרטיס של ELSA בכל כך זול.

ELSA נחשבת לחברה מצויינת והמחירים שלה בהתאם בדר"כ.

רוב הסיכויים שזאת טעות לפי דעתי.

הכרטיס צריך לעלות לפחות 1,500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץ מהכרטיס שהזכרתי כרגע את כל ההצעות מצאתי בחיפוש של www.zap.co.il.

boomer: הכרטיס הוא באמת של elsa, אם אתה חושב שלא יכול להיות שהוא עולה פחות מ-1500 אז אתה טועה,

ידעת שבארה"ב 3 ti-200 עולה 199$ וכרטיס 3 ti-500 עולה בערך 245-300 דולר?

עכשיו אתה יודע.

ואם אתה רוצה לראות בעצמך תיכנס ל-www.tomshardware.com, פשוט המנ****ם האלה בארץ דופקים מחירים גבוהים, ובמקרה מצאתי הצעה של מישהו שהחליט למכור את הכרטיס הזה בזול יותר, ומדובר פה בחנויות גדולות שניתן לסמוך עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon 8500 הפתיע אותי לרעה. האיכות דו מימד של ti500 טובה יותר. ולחשוב שעל כרטיס כזה ATI עבדו שנה שלמה... מי שקונה עכשיו tiXXX שייחכה לכרטיסים של ואם יש לו קצת יותר זמן שיחכה לכרטיסים של ELSA שלהם יש את הפילטרים הכי טובים אחרי הרקולס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי כמה שאתה טועה...

אין כל קשר, ולו מקרי לגמרי, בין מחירים המוצרים בחו"ל למחיריהם בארץ.

כי אצלנו יש דברים נחמדים שנקראים מסים (כגון מכס ומע"מ) וכמובן שגם תשלום ליבואן שבכלל מוכר את הכרטיסים בארץ.

אז חנות אמינה קונה ישירות מהיבואן והמחיר בהתאם.

חנות שמביאה הכל בייבוא אישי (ראה ערך KSP) שווה לתחת ולקנות שם זה הדבר האחרון שכדאי לך לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הסתכלתי וראיתי ש... הכרטיסים של ELSA כבר בארץ.

ELSA

GLADIAC-721

שזה 3 Ti200 עולה 1275 ש"ח בפלונטר. זה הכרטיס Ti200 הכי טוב שתוכל למצוא בארץ. אם יש לך את הכסף בשבילו, לך על זה.

זה בדיוק הכרטיס שהתכוונתי אליו, אבל אין לי תקציב בשבילו.

יודעים מה?

במקום שאני יבלבל לכם את המוח עם "כדאי את הכרטיס הזה או את הכרטיס הזה?" פשוט תאמרו לי מה הכרטיס הכי טוב שאפשר לי לקנות במחיר של 650-700 ש"ח(התקציב שלי)?

ואני מקווה שלרוב תהיה דעה דומה כי זה יקל על הבחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon 8500 הפתיע אותי לרעה. האיכות דו מימד של ti500 טובה יותר. ולחשוב שעל כרטיס כזה ATI עבדו שנה שלמה... מי שקונה עכשיו tiXXX שייחכה לכרטיסים של ואם יש לו קצת יותר זמן שיחכה לכרטיסים של ELSA שלהם יש את הפילטרים הכי טובים אחרי הרקולס.

מה...?!!!!!

איזה בול שיט !

באיכות התמונה ב- 2D (פילטרים) ה- Radeon 8500 עובר כל כרטיס ממוצע ומשתווה בקלות לאיכות של .

איכות התמונה ב- 3D (בתוך המשחק - רמת איכות הטקסטורות [גם במצב FSAA] וכו'...) של ה- 8500 היא הרבה יותר גבוה משל ה- GF3 (את הזיופים ב- Q3A הם העיפו מהדריבדים החדשים), תראה את הכתבה ב- AnandTech...

התמונה הזאת היא מ- Q3A ושימו לב לאיכות התמונה תחת מצב FSAA...

original.jpg

התמונות שלמטה הם הגדלה של האזור המוקף בריבוע צהוב - ניתן לראות את איכות התמונה הירודה של ה- GF3 לעומת זאת של ה- 8500.

ד"א - שלא תחשבו ש- FSAA בשיטת Quincunx מוריד מאיכות התמונה... המצב זהה (מבחנת האיכות) גם במצב FSAA X4.

לעוד פרטים אתם יכולים לקרא את הכתבה ב- AnandTech

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות שלמטה הם הגדלה של האזור המוקף בריבוע צהוב - ניתן לראות את איכות התמונה הירודה של ה- GF3 לעומת זאת של ה- Radeon 8500.

היי!

לא צריך להיות קיצוני אתה יודע

הם לא הפעילו Anisotropic filtering ככה שלא היה שיפור באיכות התמונה

תלך ל - http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/leadtek_gf3_ti500(5).htm

ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האיכות 2D כבר פורסמו כמה כתבות ברשת שמוכיחות שGF3 Ti500 מציג תמונה איכותית יותר מradeon 8500, וגם בחדשות HWzone פרסמו אותן. בקשר להבדלים האלה, הם קטנים מאוד.

לא יודע מה איתכם, אני לא קונה מחשב בתקופה הקרובה כך שעוד לא שקלתי את העיניין בכובד ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...