Bitlocker הופעל ואינו מאפשר עליית מערכת ההפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bitlocker הופעל ואינו מאפשר עליית מערכת ההפעלה

Dror Roth

Recommended Posts

שלום,

החל מלפני כמה ימים, בהדלקת המחשב מתקבלת ההודעה "Automatic repair couldn't repair your PC" (על מסך כחול) ומערכת ההפעלה לא עולה.

בבדיקה נראה שכונן C ננעל על ידי ביטלוקר (לא ברור איך).

למיטב הבנתי, המפתח נמצא ב-TPM ולכן לא ברור לי למה הנעילה לא משתחררת באופן אוטומטי. אין לי סיסמא או מפתח שיחזור.

אודה מאד לכל לעזרה.

Windows 10 Pro

Dell Latitude

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מכובד מהמחשבים החדשים של מגיעים כאשר הביטלוקר "חצי" מופעל .

סיכוי סביר שאם הכונן יחובר למחשב אחר המידע יהיה נגיש אלא אם הגדרת בעצמך את הפעלת הביטלוקר ( אז אמורה להיות לך הסיסמא ).

פתרונות לבעיה צריך לחפש במקביל  להצלת מידע  ואולי בכיוון אחר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה, לא שאלתי טוב - 

מה זה אומר שניידים של באים עם ביטלוקר "חצי" מופעל ?

ובינתיים, לפותח הדיון - 

https://www.dell.com/community/Windows-10/BitLocker-need-a-key-but-I-never-installed-it/td-p/6019486

https://www.dell.com/support/article/il/en/ilbsdt1/how12395/how-to-troubleshoot-and-resolve-common-issues-with-tpm-and-bitlocker?lang=en#TPM_failure

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

ומניין לך שזה ביטלוקר ?

כשאני מנסה לעבור מכונן X ל-C בשורת הפקודה (שהיא חלק מהאפשרויות במסך הכחול), אני מקבל הודעה:

This drive is locked by BitLocker Drive Encryption. You must unlock this drive from control panel 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dror Roth

כשאני מנסה לעבור מכונן X ל-C בשורת הפקודה (שהיא חלק מהאפשרויות במסך הכחול), אני מקבל הודעה:

This drive is locked by BitLocker Drive Encryption. You must unlock this drive from control panel 

או קיי, מספיק משכנע ....

אז תנסה מה שיואבקה הציע, ואם  זה לא הולך,

אז אתה בבעיה, לפחות לפי הקישורים שנתתי.  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

חלק מכובד מהמחשבים החדשים של מגיעים כאשר הביטלוקר "חצי" מופעל .

סיכוי סביר שאם הכונן יחובר למחשב אחר המידע יהיה נגיש אלא אם הגדרת בעצמך את הפעלת הביטלוקר ( אז אמורה להיות לך הסיסמא ).

פתרונות לבעיה צריך לחפש במקביל  להצלת מידע  ואולי בכיוון אחר. 

לא בטוח שהבנתי. זה כונן פנימי של המחשב, אתה מציע לפרק אותו ולהעביר למחשב אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...