עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Kukishin

עם סמסונג S8+ כבר יותר משנה וחצי והסוללה כבר בקושי מחזיקה יום.

Recommended Posts

לא הוספתי זללניות, ביצעתי שלושה או יותר מחזורי פריקה מלאים.

האם כדאי להחליף או שהמכשירים האלה מתוכננים לירידה כזו משמעותית בזמן אחרי שנה וחצי שנתיים באופן שייאלץ אותך לקנות חדש?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Kukishin

לא הוספתי אפליקציות זללניות

אני הייתי בוחן יותר לעומק את ההצהרה הכלכך החלטית הזאת.

לא סביר שיש פגיעה משמעותית בחיי הסוללה אחרי שנה וחצי. כנראה שמה שהשתנה זה אופן השימוש שלך / הציפיות מהטלפון.

בסופו של דבר "בקושי מחזיק יום" זאת הגדרה מאוד סובייקטיבית, והכל עניין של אופי השימוש - אל תדליק את המסך ותן לטלפון להיות רק במצב המתנה לשיחות טלפון והוא יחזיק גם שבועיים, תשתמש בו רצוף בשימושים כבדים ועם מסך על 100% בהירות והוא יגיע בלי למצמץ ל-0% תוך שעות בודדות, ובוודאי שלא יחזיק יום שלם..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני מסוגל להיות מודע לעצמי, אין שום שינוי דפוס התנהגות ביחס למכשיר. ככה שאם אני יוצא מנקודת הנחה שאני מבין באופן סביר מה קורה איתי אני חווה זמן נמוך משמעותית.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד מניסיון אישי שלי, שלאחר שנה שימוש קיבולת הסוללה יורדת דרסתית. זה גרם לי להרים גבה ואף להחליף סוללה+לקנות כיסוי powerbank לשעת חירום

נערך על-ידי andralamusya

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Kukishin

האם החלפת הסוללה הועילה?

כמובן. אם בעבר כשהמכשיר היה חדש שרדתי יום מלא עם , וכו' ונשאר בסוף יום בסביבות 20-30 אחוז ב-7 בערב, לאחר שנה+ זה נהפך למצב שכבר ב-4-5 הסוללה נגמרת..
וכל זה לאחר השתדלות לא לחשוף אותו לקור\חום\לחות\רטיבות\מטען לא מקורי או מחזורי טעינה קצרים.

אם אתה מחליף , לפעמים יש חאפרים בשוק ששמים מזוייפות סטייל גולד ונקראים "רפליקה", לכן תזהר מנוכלים.

נערך על-ידי andralamusya

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ביום בלי עומס תמלא עד 80 אחוז

אם יש לך טעינה מהירה אז עוד יותר טוב תמלא כל פעם עד 80 אחוז

זה מגדיל את המחזורים של הבטרייה משמעותית

אני עם איפון 6 פלוס 4 שנים עדיין לא החלפתי בטרייה

נערך על-ידי aviv00

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close