רוצה להרחיב את הRAM,איזה מומלץ לקנות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להרחיב את הRAM,איזה מומלץ לקנות?

CaTaLuNy

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד g750j. יש לו 16ראם כרגע. פתחתי אותו לניקוי וגיליתי יש לו עוד שני מקומות לכרטיסי של 8g.
 מצורפת תמונה עם מה שיש כרגע במחשב. 

א. מה שיש לי כגרע זהddr3? 
ב. איזה עוד שני כרטיסים כדאי לקנות? כדי לשדרג קצת את המחשב. 
תודה רבה מראש. 

20191228_135138.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו 2 של 8GB כ"א - לא נראה לי שבמחשב עם המפרט שלו שכבר אמור להיות כבן 5 לפחות - יותר ל 16GBישנה לו משהו הוא עדיין ישאר בערך אותו הדבר כמעט בכל דבר (כמובן שתלוי מה המשימות העיקריות שלו ואיפה אתה חושב שהוא חלש) ..

* בעקרון כל DDR3L-1600 SODIMM אמור להתאים אבל כדאי לבדוק בוודאות התאמה ללוח ולזכרונות הקיימים (תזמונים וולטים וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של CaTaLuNy

פתחתי אותו לניקוי וגיליתי יש לו עוד שני מקומות לכרטיסי RAM של 8g

וואללה !  תמיד יש הפתעות !

נייד עם 4 סלוטים של !

עבורי זה חידוש , נו, סוג של ....

טוב

יש הרבה מן האמת בדבריו של מאיה, במובן של האם זה אכן ישנה

מהותית משהו בביצועי .

בכל מקרה, והיה ותרצה בכל זאת, אז הנה מי נגד מי וכו' -

הנייד יכול לעבוד עם 32 גיגה DDR3L.

https://www.crucial.com/usa/en/compatible-upgrade-for/ASUS/rog-g750jx

בהצלחה !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוג נראה לי מיותר.

הוספת תעשה את המחשב יותר מהיר רק כאשר כמעט כל הזיכרון בשימוש, ואז המחשב יכול להשתמש בזיכרון הדיסק (שהוא הרבה הרבה יותר איטי) כתוספת - מה שנקרא Page File. אני בספק אם אתה בכלל מגיע למצב כזה בשימוש "רגיל", וכנראה שזה לא קורה לעתים תכופות. גם אם אתה משתמש בתוכנות תובעניות וזוללות , כנראה שהמעבד וכרטיס המסך יהיו צוואר בקבוק.

אגב תאורטית בשימוש ב-4 סטיקים במקום 2 סטיקים בדואל צ'אנל הזיכרון יהיה טיפטיפה יותר איטי כי ה-Command Rate יהיה 2T במקום 1T. באופן במעשי זה מאוד זניח ולא תרגיש בזה.

גם נדמה לי שתאבד עוד 16GB מהדיסק עליו יושבת מערכת ההפעלה, כי היא מקצה מראש את הזיכרון למצב שינה. במצב שינה הזיכרון מועבר לדיסק ואז המחשב מכבה בין היתר את שניהם, וכשהמחשב מתעורר הוא מעביר בחזרה את התוכן מהדיסק לזיכרון.

מה שכן יכול לשפר בצורה דרמטית את הביצועים במחשב שלך, זה להוסיף אם לא עשית כבר את זה עד עכשיו... 

לפי מה שאני מבין המחשב תומך ב-2 HDD, ככה שאתה יכול להשתמש בישן לאחסון נוסף וב- למערכת ההפעלה ולתוכנות.

https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-G750JW/specifications/

כתוב שם Dual HDD Support

מן הסתם אתה צריך בחיבור SATA כי מדובר במחשב ישן יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...