מי ראה אתמול עובדה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה אתמול עובדה?

MoRtZkInG

Recommended Posts

לזה שמעליי, אתה סתם בן אדם עקשן אתה לא יודע להבדיל בין נאצים להגנה עצמית איך אתה בכלל משווה את הנאצים ליהודים?!

העובדות מדברות בעד עצמן, מחבל מתאבד וכל משפחתו שמחים שהוא עשה את זה (כשהם נחשבים לאזרחים חפים מפשע) כולם שם שמחים כשהורגים יהודים.

וכמו שאמרו פה כבר אם הוא לא היה הורג את הילד הזה הילד היה בא שוב ושוב עד שהיה הורג חייל אז כאילו WTF IS YOUR POINT?! סתם מדבר שטויות "נאצים נאצים", תפתח את העיניים ותראה מה קורה ב"תכלס", לערבים יש מיליון מדינות לנו יש רק אחת שאנחנו חייבים להגן עליה בכל אופן שהוא ואתה הולך ומגן על הערבים, תאמין לי יש מספיק אנשים שיגנו עליהם. לאנשים כמוך ולכל השמאלנים, יש מילה אחת המתארת אתכם : בוגדים. אין מילה אחרת המתארת טוב יותר את המעשים של השמאלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תירגע, הוא בסה"כ רוצה לגרור קצת מחשבה. חלק פה באמת אומרים "יאללה, להרוג את הערבים" אז הוא מעלה את

זה שלב אחד למעלה בתיקוה שזה יאלץ אנשים לחשוב רגע אחד ולהבין שבסרט הזה כבר היינו.

אני צודקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUG תירגע אף אחד כאן לא אמר שאסור להרוג מחבלים כאשר אנשים אומרים בו נהרוג את כולם זה לא נשמע לך קצת לא טוב? בסדר משפחה של מחבל צריך ללכת ולהרוס לה את הבית ושהיא תבנה אותו שוב להרוס לה אותו עוד פעם(אלה אם הם לא ידעו יש מקרים יוצאי דופן) אבל כשאתה אומר נגיד בו נדפוק לכול הערבים כדור לראש אתה בעצם אומר כולם מחבלים צריך להרוג אותם רק תידע שיש גם ערבים נוצרים שאין להם קשר לא לאללה ולא לשום בתולה בשמיים הם לא מאמינים בזה אז גם אותם להרוג הרי הם לא מחבלים מתאבדים?

MoRtZkInG כולה רצה להראות לך שהמרחק בין קריאות כמו מוות לערבים לבין באמת לחסל את כולם הוא קטן ותגיד לי מה ההבדל בין כדור בראש לתא גז כשאתה מת אתה מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם אתם יודעים, אבל כנראה שגם לא הרבה מוסלמים יודעים, אבל הגי'האד מדבר על המלחמה הפנימית

שלו עם עצמו, ולא עם הסובבים אותו, ומטרתה כמלחמה בין היצר למצפון. לחיות לפי היצרים שלך או לחיות לפי

המצפון וכך להתקרב לקדושה. יש מעט מוסלמים שהם כך, במיוחד בפלסטין, לרוב בגלל מחסור במוח ובגלל האופי

הפונדמנטליסטי של הדת המוסלמית שלא מתייחסת לייחודיות של האדם אלא מתייחסת אליו כמשהו אוניברסלי, בדומה לקומוניזם, ולכן ההסטה הדפוקה של המופטים והשייחים תופסת כ"כ טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רחובות חברון הפשלטינאית הם לא רחובות ת"א או חיפה... יש שם חוקים קצת אחרים.

תאמין לי שאני מכיר לא מעט אנשים שעם מישהו היה מוריד להם לבנה על הראש באמצע העיר ולמזלם של המותקפים לא פוגעים... היו מקבלים מכות שספק אם היו נשארים בחיים אחרי זה.

נכון שזה מקרה מאוד קשה וקיצוני אבל לך תשים חייל טוב בכלא בגלל שהוא הרג אדם שלא מעמו שלפני כמה דקות כמעט ריסק לו את הפנים בכוונה תחילה.

אתה יכול גם להסתכל על זה במובן החיובי, המפקד יכל לדפוק לבנאדם את כל החיים ואני בספק שאותו נער היה יושב בשקט בפעמים הבאות שהיה רואה קסדות ירוקות זזות להן ברחוב ועל הגג איזה בלטה עסיסית.

תשמע כמה שזה עצוב ואתה מנסה לחשוב על נער כזה כמו איזה חבר שלך בן 17 שכל החיים עוד לפניו, בכל מקום בעולם כמעט אם אתה רוצח מישהו בדם קר (ואין פה איזו סוג של הגנה עצמית כי נערים הם לא מטרה) אז אתה צריך לקחת אחריות על זה, אם זה כלא להמון המון זמן או לפעמים עונש מוות.

זה שהוא אמר לאיזה אחד לשיר בנחל קרנבל... זה מצחיק, זה התעללות... נכון אבל זה עדיין מצחיק אותי.

השפלה ? כן.

החייל צודק ? לא.

ביג דיל ? לא.

אני לא חושב שהחיילים באים מאיזה סוג של שמאלניות קיצונית אלא הם יותר באים לספר את מה שקרה כמו שהיה בלי קשר לצדק או לפוליטיקה... כמו שם התוכנית - עובדה, גם אין להם הרבה על מה להצטדק כי על הרבה מהדברים שם האחריות נופלת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה צריך לתת כדור בגב מה שהיה צריך לעשת זה לתפוס את הטרוריסט ולחתוך לו את הראש לתפוס לו את הראש ולצלם הכל במצלמה.

את הקלטת לשדר בערוץ הפלשתיני לעיני כל העם הקניבלי ואז ניראה אים יש משהו שיעז לעשות משהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" לכו.........כולכם להזדיין יא שמאלנים בני זונות לערבים מגיע למות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כל אחד ואחד מהם צריך למות במוות הכי איטי שאפשר לחשוב עליו........ תאמינו לי לכל ערבי ושמאלני יגיע יומו

כי גם לכם שמאלנים מסריחים מגיע למות.....אתם עוד תיראו ......... הערבים הורגים את החיילים שלנו את האנשים

שלנו צוחקים עלינו מסיתים את כל העולם נגדנו ואתם מצדיקים את זה.... אתם כולכם תמותו בסופו של דבר כל אחד ממכ ם וגם לחברים הכל כך טובים שלכם .............................

לכל אחד ממכם ערבים ושמאלנים אוהבי ערבים יגיע בסופו של דבר כדור לראש!..............................................!!!!! "

אני ממש מתבייש בך, אני באמת מתבייש. מעניין, שמתם לב שכמעט ולא רואים שמאלני שצועק לימני שהוא ימני דפוק או משהו כזה, אבל מצד שני ראיתי המון

ימניים שאומרים את זה לשמאלניים או כשמישהו אומר משהו שקשור לזכויות ערבים או משהו כזה אז אומרים לו הימניים "מה אתה שמאלני יא אנטי יששראלי" או דברים בסגנון...

FARKASH

"Gnome מצטער אם נעלבת, אני מסכים שלערבים מגיע שוויון זכויות ואיכות חיים יותר טובה בשביל זה צריכים להקים להם מדינה ושישבו בה בשקט עם שלום איתנו או בלי העיקר שלא יהרסו לנו את החיים."

קודם כל בכלל לא פגעת בי ולא נעלבתי, זכותך לחשוב כל מה שאתה רוצה ולפעמים גם להגיד, אין לי בעיה עם זה.

בכל מקרה אני ממש שמח לראות שאתה מתחיל לחשוב יותר בהגיון ולדבר יותר לעניין, באמת יפה ראיתי את זה גם בהודעות האחרונות שלך

ואני שמח שיש לך יותר שכל.

BUG2000:

"אתה מדבר שטויות אתה יודע?! אם בן אדם מגיע למצב כזה הוא לא שפוי וצריך להרוג אותו. כי אין שום סיבה שבעולם שתצדיק רצח המוני שכזה!! כשאתה

אומר את הדברים האלה אתה בעצם מזדהה עם המחבל אתה מזדהה עם הרצח שהוא עשה לאחים שלך בדם ליהודים כמוך!! אתה מצדיק את זה שבגלל

שחרא לו הוא רצח אנשים תמימים כמוך רק בגלל שחרא לו! חרא לו שילך להרוג את עצמו... ובכלל אתה ערבי במצב כזה שאתה יודע באיזה מצב הם

נמצאים!? מה אתה מדבר שטויות! בכלל לא חרא להם עושים להם שטיפת מוח והם עושים את זה על רקע אידיאולוגי דתי או בגלל שהם רוצים לעשות את זה.

לדוגמא תקח גנב שמצבו חרא אין לו כסף הוא הולך לגנוב מביאים לו לשבת בכלא, לפי מה שאתה אומר צריך לשחרר אותו כי הוא עשה את זה לא בגלל שהוא

רצה אלא בגלל שמצבו היה קשה, אתה פטטי אם אתה חושב ככה!!! יש בעולם חוקים שצריך לחיות לפיהם אם אתה עובר עליהם או לא עומד בהם מסיבה

כלשהי תאנש בהתאם וזה מה שערבים מקבלים עכשיו ובצדק.

בקיצור עד שלא יעיפו מפה את כל הערבים לא יהיה פה שקט ובשביל להעיף את כל הערבים צריך להעיף את השמאלנים, שמאלנים הם גם מן מחבלים מתאבדים מעודדים רצח של העם שלהם. נבלות."

טוב קודם כל אני רואה שלא קראת את ההודעה השניה שלי בעמוד השלישי של הדיון. אז תקרא אותה ומהר.

2. כמו שאמרתי קודם לכן אני לא יהודי אלא דרוזי, ואני לא מצדיק שום רצח שקרה ואף פגוע חס וחלילה ועובדה אם אתה לא מאמין לי, אז הנה משהו בשבילך, בת דודה

שלי, שגדלתי איתה וביליתי איתה את רוב זמן ילדותי, נהרגה בפיגוע שהיה בחיפה אז בבקשה אל תספר לי שאני או מישהו פה מעודד פיגועים ורצח עם בגלל שיש לו טיפת מצפון כלפי האחרים.

והדוגמא שלך בקשר לאותו גנב שאין לו כסף, בלי לפגוע בך אך זו אחת הדוגמאות הגרועות ביותר ששמעתי אי פעם. אם אותו בן אדם היה עני אז אסור

לו בשום פנים ואופן לגנוב. אבל העם הפלסטיני הוא כמו אותו אדם עני. העם הפלסטני לא סתם לבד הגי למצב שרע לו ותנאי החיים שלו מחרובנים

אלא מישהו גרם לזה, ואם אתה רוצה לדעת יותר טוב אז בבקשה תקרא את ההודעה השניה שלי שנמצאת בעמוד בעמוד השלישי של הת'רד הזה...

עוד משהו לשאר האנשים פה ששואלים למה שחייל יכנס לכלא אם הוא הרג מחבל או למה אסור להרוג מחבלים, טוב אז התשובה שלי היא שמותר בהחלט

להרוג מחבל! אם אותו מחבל מגיע לאיזה מסעדה ברחוב עם הרבה אנשים אז כמובן שעדיך שהוא ימות מאשר שיהרוג עשרות אנשים (ולא משנה מין דת או

גזע) חפים מפשע! ואותו חייל שהרג מחבל לא צריך להיכנס לכלא!

אבל אם שמתם לב, לא היה מדובר במקרים האלה במחבל אלא באנשים שלא היה בידם חם אלא אבנים ובאותו רגע החייל לא היה בסכנת חיים. ועל כן,

לא ניתן להשוות את זה למחבל שמסכן חיי עשרות אנשים!

עוד דבר אחרון ל KMA12, אני באמת שלא מבדיל בין מה שאתה אומר לבין מה שהנאצים עשו, בשני המקרים זהו רצח עם, רק שאתה יותר גרוע כי אתה

גם בעד להרוג בני אדם שהם גם מהעם שלך,אחים שלך, יהודים, וזאת רק בגלל הדעות שלהם, תתבייש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם הפלשיתנאי לא הגיע לבד למצב שחרא לו? אז מי עזר?! הם בעצמם עושים חרא לעצמם פעם מסתירים מחבל פעם מבריחים נשק פעם עוד משו גלל זה דופקת אותם (לא חזק מספיק לטעמי).

GNOME אתה סתם ילד קטן שלא רוצה להבין שום דבר. אתה לא מעודד פיגועים בצורה ישירה אלא בעקיפה, אתה יהודי שחי בישראל שמגן על האויבים שלך ויוצא כנגד המדינה שלך וכנגד הפוליטיקה של המדינה שלך וכנגד המדיניות שנבחרה ע"י רוב העם.

הילד הזה רצה להרוג את החייל וזאת עובדה, החייל הזהיר אותו וניסה לעצור אותו הוא לא עצר בעיה שלו, מה גם שהחייל יכל לפספס ולפגוע בטעות בגב, לך תדע. הילד הזה לא הצליח הפעם להרוג חייל אך היה מנסה עד שהיה מצליח אבל למזלינו עצרו אותו בזמן ובצורה הכי יעילה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שחייל ייכנס לכלא אחרי שהרג מחבל שניסה להרוג אותו?

אין לך מה לזלזל כאן כי כאשר יש הצדקה לענישה, מענישים.

כמובן שלפעמים החומרה של הענישה מעט אבסורדית, אבל

אנחנו חייבים לזכור שאנחנו כרגע נמצאים במצב מלחמה

ואם חיילים ייקבלו בראש אחרי שהגנו על עצמם כל פעם...

המוטיבציה שלהם תקטן.

ולמה שחיילים יכנסו לכלא אם הם קצת השתעשעו בלקשור פלסטינאים לג'יפ ולסוע איתם קצת, או סתם לקרוע אותם מכות, או להכריח אותם לשיר שירי הלל לגדוד?

כשמתנחלים זורקים קצת אבנים, אף אחד לא יחשוב אפילו לשניה על לירות בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GNOME אתה סתם ילד קטן שלא רוצה להבין שום דבר. אתה לא מעודד פיגועים בצורה ישירה אלא בעקיפה, אתה יהודי שחי בישראל שמגן על האויבים שלך ויוצא כנגד המדינה שלך וכנגד הפוליטיקה של המדינה שלך וכנגד המדיניות שנבחרה ע"י רוב העם.

עצם העובדה שאתה קורא לי יהודי ש....אז זה אומר שאתה ללא קורא את ההודעות שלי כי אמרתי פעמיים במפורש שאני דרוזי! ואמרתי בקשר לזה שאני לא מעודד פיגועים,

כי בכלל בתו דודה שלי נהרגה באחד. תגיד אתה בכלל קורא את ההודעות שלי או שאתה סתם עסוק בלקרוא לי ילד קטן שלא רוצה להבין כשאתה לא קורא בכלל את מה שאני כותב!

כמו שאמרתי לך בודעה הקודמת שלי אבל אני מניח שלא קראת אותה אז תקרא את ההודעה שלי השניה בעומד השלישי ותבין בקשר למצב שלהם לפני זה אל תדבר בכלל

על זה שאני ילד קטן שלא רוצה להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שחיילים יכנסו לכלא אם הם קצת השתעשעו בלקשור פלסטינאים לג'יפ ולסוע איתם קצת, או סתם לקרוע אותם מכות, או להכריח אותם לשיר שירי הלל לגדוד?

כשמתנחלים זורקים קצת אבנים, אף אחד לא יחשוב אפילו לשניה על לירות בהם.

א. יורים על מתנחלים כל הזמן והרבה פיגועים נעשים כנגדם.

ב. אני אמנם לא כ"כ הרבה זמן בצבא אבל לא שמעתי על חיילים שקשרו ערבי לג'יפ וגררו אותו.

ג. גם חיילים שלנו שרים שירי הלל לגדוד וזה דווקא ממש לא התעללות...מה אם מישהו מכריח אותך לשיר שיר

שאתה לא אוהב, זאת התעללות? זה גובל על בידור הערבי ולא התעללות בו :)

ד. מרביצים למי שמגיע לו...הם אנשים מבוגרים וכאשר הם מפרים את הסדר הם חוטפים

וגם זה לעתים מאוד רחוקות. אתה מבסס דעה שלמה על צה"ל כאשר אתה מתייחס למקרים בודדים

שרק הולכים ומתמעטים עם השנים.

בעוד שאנחנו הולכים ונהיים יותר סלחניים כלפיהם ויותר אנושיים באשר יחסינו כלפיהם,

הם נהיים עוד יותר ברברים כאשר הם מפוצצים נגמש לרסיסים וגונבים חלקי גופות ומציגים

אותם לראווה בחדשות הערב שלהם, מה יותר ברברי מזה?

מתי חייל ישראלי אי פעם יעשה משהו לערבי שאפילו מתקרב בצורה מסויימת לדבר כזה?

אתה צריך לבדוק את העובדות שלך טוב טוב לפני שאתה מצייר את צה"ל באור כזה שלילי.

במיוחד כאשר אתה לא מכיר את המערכת מבפנים ובטח לא משירות קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...