מי ראה אתמול עובדה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה אתמול עובדה?

MoRtZkInG

Recommended Posts

אני ראיתי את התוכנית אתמול אני לא שמאלני אבל אני בנאדם שפוי!!

אותו חייל שירה והרג את הפלסטינאי רצח נקודה אין להתווקח כשהוא רדף אחריו אותו פלסטינאי לא סיכן אותו ולכן זה רצח בדם קר.

בתוכנית אתמול הראו הרבה מקרים של חיילים טובים שפשוט איבדו קצת את השפיות ואני מדגיש שוב אותם אנשים היו אנשים טובים שאחר כך הצטערו על מעשיהם.

כשחייל מרוב שיעמום מתחיל לירות על של בתים או דורס עם הנגמש שלו מכונית חונה סתם בשביל הכיף זו כבר בעיה, אותו פלסטינאי שנורה בהנחה שיש לו ילד נראה לכם שאותו ילד לא ירוץ להתאבד????, ועם הוא יצליח הוא יקח איתו עוד כמה אנשים בגלל אותו רצח שקרה.

נכון אנחנו לא אשמים במלחמה אבל אנחנו לא פותרים אותה אלה רק נותנים לה דחיפה.

העבודה שצה"ל עושה בשטחים בהחלט מדהימה אין בעולם שהיה עובר מבית לבית כדי לעצור מחבלים אבל צה"ל צריך לשמור על החיילים שלו שבגלל הסיתואציה בה הם נמצאים(מי לא היה משתעמם ב8 שעותץ של שמירה בלילה גם אני הייתי יורה קצת) ולדאוג שמקרים לא יקרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שלא ריסס עליו ברוס שלם!!!

אל תתן לתקשורת השמאלנית לשטוף לך את המוח...

אנחנו לא המצאנו את המלחמה הזאת ולא התחלנו בה...

הדרך שבה מתנהלת המלחמה הזו מכתיבה רק הרשות

הפלשתינאית והמחבלים היושבים בה ולא הצבא שלנו שנלחם

בשטחים בכדי שאתה תוכל לישון בשקט.

אנחנו לא התחלנו במלחמה הזאת הם כפו אותה עלינו אז שיתחילו להנות.. אם אתם לא הייתם שמאלנים היינו מסיימים את המלחמה ממזמן. היינו פשוט דופקים לכל מחבל כדור בראש. ואם המחבל מתחבא צה"ל לא ירדוף אחריו ויכניס חיילים לבניין בגלל שהנבלה מתחבא עם אזרחים אלא להפציץ את הבניין בלי הרבה מחשבה.

אנחנו לפחות לא הורגים חפים מפשע כמוהם למרות שאם זה היה תלוי בי כבר לא היה זכר לערבי במדינה הזאת!

אלוהים כמה שאתם מטומטמים, אתם בחיים לא תקלטו את זה!

אף פעם לא יצא לכם לחשוב על זה, שמה גורם לבן אדם לרצות להתאבד ולהרוג איתו כמה שיותר. אף פעם לא חשבתם על זה

שאם בן אדם מגיע לכזה מצב זה אומר שהוא כבר ממש מיואש ובמצב ממש רע! תמשיכו לחשוב כמו שאתם חושבים עכשיו ואולי

באמת יהיה שלום מתישהו!

ולא מה פתאום, בחיים לא הרגתם חפים מפשע, בכלל לא...

הייתי מציע לכם או לכל חוכמולוג פה שיראה פעם אחת חדשות באלג'זירה או ערוץ ערבי כלשהו אחר, תראו פעם אחת את הצד שלהם,

אולי זה בכל זאת ישנה לכם משהו בראש. אני בעצמי ראיתי איך חיילים דופקים להם את הראש בקירות כשכל הפנים שלהם בדם וקורעים אותם במכות

עם איומים בנשק מול הילדים שלהם ומשפילים אותם.

ובלי השטויות של "אנחנו לא התחלנו" אני לא יודע אבל אני חושב שאם היית גר לך בחלקת אדמה שלך, שמח עם המשפחה שלך ופתאום בא איזה מישהו

ומתנחל לך בחצר שלך ועושה בית וגר שם ובטח שכשמגרש אותך, איך תרגיש אה?! היית שונא אותו שנאת מוות אפילו אם היה מנסה לפצות אותך בשטויות שלו!

אז בלי הרבה שטויות.

ואיך אני אוהב את החוכמולוגים האלה, שאומרים "אם זה היה תלוי בי לא היה עכשיו אף ערבי". בן אדם עכשיו באמת, קצת מציאות, היא מדינה קטנה

שבקושי מופיעה על המפה, ומסביב לא חסר מדינות ערב שיפוצצו לה את הצורה עם כל מה שיש לה. ותאמין לי גם אם ארה"ב תתערב, אני לא חושב שזה יעזור אם תהיה כבר מכתש אחד גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gnome יש לי דבר אחד להגיד לך לך תגור במצרים מה אתה שונא מה זה עוד פעם מישהו בא אליך הביתה ומתנחל אז כולנו מתנחלים בוא נסגור את המדינה תגיד לי אתה חבר של וענונו או משהו בטח גם אותו אתה מצדיק זה לא יאומן.

אני לא יאמין לאף תחנה ערבית כי הם ברובם רמאים דיי להיות פטי.

בקשר למדינות ערביות מסביב תגיד לי מול מי נלחמנו במלחמת העצמעו?? במלחמת ששת הימים??? הכיפורים??? מול התחת שלי נלחמנו מול כול צבאות ערב!!!! אז לך תלמד קצת הסטוריה יש לנו צבאר שיכול לחסל את הצבאות שלהם שבע פעמים אחרת לא היינו כאן עכשיו במלחמת העצמאות היינו כאן בקושי 500000 איז ונלחמנו מול מיליונים שלהם רב ולנו בקושי שתי תותחים וטנק וניצחנו אז על מה אתה מדבר לעזעזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס לויכוח (אני בצד השמאלי של המפה...), אני רק רוצה להגיב לפרקש...

1. במלחמת יום כיפור לא ניצחנו. אלפי הרוגים ומדינה שעד היום בקושי החלימה זה לא ניצחון. ה"ניצחון" היחיד שלנו הוא שהצלחנו לשמור על המדינה שלנו, וגם זה מאוד בקושי.

2. המצב של מלחמת השחרור הוא בדיוק המצב שלנו היום. אנחנו עשינו טרור לבריטים וגירשנו אותם כשהיינו מעטים, והדפנו מעלינו צבאות גדולים בהרבה משלנו. הפלשתינים עושים לנו בית ספר יפה מאוד עכשיו ואנחנו צריכים להיות הראשונים בעולם שיודעים איך זה שמיעוט נלחם נגד רוב כדי להקים לעצמו מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק עם הבולשיט שלך!

להעביר לאלגיזרה וכל הערוצים האלו הם יודעים בדיוק מה להראות לפני האינטרס שלהם. אם אתה חושב לרגע אחד שהם הוגנים ומראים את שתי הצצדים אז אתה אדיוט. הם מראים רק את הצד הפלשתיאני. הם לא יראו את מוחמד מלמד את הבן שלו להכין פצצת נפץ.

אל תשכח שגם החינוך והתקשורת הם באחריות ערפאת. ואני ממליץ לך לפתוח ערוץ 10 לפעמים ולראות חלקים מהסידרה הציונים (איך חכמי ציון התכוונו להשתלט על ולהרוג את כל הערבים או משהו בסיפור הזה) או איך השירים שלהם מדברים עלינו ועל איך להשמיד אותנו או בכלל. אני גם ממליץ לך ללכת לקנות אטלס מהרשות הפלשתאנית ותקנה אטלס מחנות ספרים בת"א ירושלים או כל מדינה אחרת ותפתח בעמוד שנימצאת ותעשה מצא את ההבדלים.

לפני שבוע או שבועיים הראו בערוץ 10 תשדיר קטן של בערוץ הפלשתיאני שמראים ילדים נוסעים באוטובוס והם שרים איזה שיר של איזה חג ממש לא קלטתי את השיר אבל למטה התרגום אנחנו רוצים להרוג את כל הערבים ועוד כמה משפטים שאתה לא מבין איך בכלל הגיעו לזה.

הכל הסטה אחת גדולה נגד .

בוא נשמע את הפיתרון שלך לפיתרון הסיכסוך?

נגיד החזרנו את עזה ופנינו את כל הישובים. עכשיו נזכיר לך מה אומר ערפאת שתיהיה עיר הבירה של פלשתין שתקום. ירושלים. רגע אבל יצאנו מעזה? עכשיו הם רוצים גם את ירושלים?!

אתה פשוט אוכל כל דבר שהם אומרים. התקשרות שלנו שמאלנית ותנחש מה אלגזירה ואבו דאבי מה ציפית שהם ישדרו מחסום ישראלי? או את הכנת המטענים\מנהרות.

נכון יש לנו מזל ענק שיש לנו את ארה"ב. והנשיא בוש הוא באמת לטובתנו.

אז אני רוצה לשמוע את הפיתרון שלך לסיכסוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה ת'רד ארוך ואין לי כח לקרוא הכל אבל אני ראיתי את התוכנית ואני יגיד את מה שאני חשבתי על זה

אילנה דיין הזאת לקחה כמה חיילים שמאלנים שאלה אותם בערך 1000 שאלות ,לקחה מכל השאלות את אלה שמציגות את הצבא שלנו הכי חרא וכאילו אנחנו פוגעים בערבים ,לא הם הורגים לנו אנשים וזה מה שהראה בטלוויזיה.

בנוסף בכל שאלה היא ממש הכריחה את החיילים להגיד מה שהיא רוצה ,שהם יגידו דברים שלא בטוח שהיו אומרים בכלל אבל היא הובילה אותם לשם.

ועוד משהו על החיילים האלה מי בכלל שואל אותם מה לעשות הם תגייסו לצבא והם יעשו מה שהצבא אומר להם בלי לדבר בכלל זאת לא זכות זאת חובה!!

הולכים ומראים כמה שהצבא שלנו חרא וכמה הוא פוגע בערבים מה שהעולם חושב עלינו שהם מסכנים אנחנו הורגים אותם והם לא עושים כלום. כאילו שכל זה היה אם הם לא היו עושים לנו פיגועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס לויכוח (אני בצד השמאלי של המפה...), אני רק רוצה להגיב לפרקש...

1. במלחמת יום כיפור לא ניצחנו. אלפי הרוגים ומדינה שעד היום בקושי החלימה זה לא ניצחון. ה"ניצחון" היחיד שלנו הוא שהצלחנו לשמור על המדינה שלנו, וגם זה מאוד בקושי.

2. המצב של מלחמת השחרור הוא בדיוק המצב שלנו היום. אנחנו עשינו טרור לבריטים וגירשנו אותם כשהיינו מעטים, והדפנו מעלינו צבאות גדולים בהרבה משלנו. הפלשתינים עושים לנו בית ספר יפה מאוד עכשיו ואנחנו צריכים להיות הראשונים בעולם שיודעים איך זה שמיעוט נלחם נגד רוב כדי להקים לעצמו מדינה.

לידיעתך ניצחנו במלחמה הזאת ניצחון לא אומר ללכת ולכבוש את מצרים ניצחון אומר להדוף מתקפת פתע לשמור על הגבולות שלך ולהביס את צבאות האויב זה מה שעשינו תאמין לי שאם היינו רוצים היינו מגיעים עד דמשק וקהיר אז כן ניצחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה בכל מלחמה. גם הטובים ביותר מאבדים את השפיות... אני לא הייתי מאמינה אם לא הייתי שומעת מידיד אמריקאי שהועבר עכשיו מעירק לכוייט, על כך שחיילים אמריקאים שבאו עם כל הכוונות הטובות, הלכו ועשו דברים שעוד לא עלו בכותרות אבל אני מבטיחה שבעוד כמה שנים הם יצוצו כמו פטריות אחרי הגשם. זה קרה גם בווייטנאם. חיילים מוכי הלם קרב וטירוף נתנו ליצרים להשתלט על השיפוט הרציונאלי. ניתן מאד להשוות בינם לבין החיילים שלנו. גם אנו נלחמים מלחמת גרילה, וגם לנו נמאס, אנו מיואשים מהמצב ומאד מעוצבנים. מעוצבנים דיו כדי לתת לעצמינו לגיטימציה לעשות דברים שאף פעם לא חשבנו שנעשה. צרייך רק לזכור שדברים כמו אלו שצויינו רק מעמיקים את הסיכסוך ומחזקים את התמיכה בטירוריסטים, ימך שימם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפסק להגיב לתגובות של חלק מהאנשים כאן, כי חלקם פשוט נאציות ופאשיטיות.

בקשר למדינות ערביות מסביב תגיד לי מול מי נלחמנו במלחמת העצמעו?? במלחמת ששת הימים??? הכיפורים??? מול התחת שלי נלחמנו מול כול צבאות ערב!!!! אז לך תלמד קצת הסטוריה יש לנו צבאר שיכול לחסל את הצבאות שלהם שבע פעמים אחרת לא היינו כאן עכשיו במלחמת העצמאות היינו כאן בקושי 500000 איז ונלחמנו מול מיליונים שלהם רב ולנו בקושי שתי תותחים וטנק וניצחנו אז על מה אתה מדבר לעזעזל.

אתה אומר לו ללכת ללמוד היסטוריה ומצטט כותרות....

ב48 לא ניצחנו את כל צבאות ערב. אם היית קורא קצת היסטוריה צבאית היית מגלה שמדינות ערב פשוט זילזלו במלחמה ולמעשה ההקלשאה של מעטים מול רבים לא נכונה. מול כל חייל ישראלי היה כאן 1.2 חיילים ערביים ולא אחת לעשר כמו שכתוב בספר ההיסטוריה הבית סיפרי שלך. לא מיצריים, לא עירק ולא סוריה שלחו עלינו את כל צבאם, אלא פשוט שלחו חיילים כדי לצאת ידי חובה.

ב73, לא ניצחנו. גם לא הפסדנו אבל 3000 הרוגים בכלכך מעט קרבות לא יכולים להגדיר ניצחון. תאמין לי שאבא שלי ואמא שלי אייבדו כמעט את כל השכבה שלהם במלחמה המקוללת ההיא.

ואל תשכח שהיום זה לא אותו מצב. לנו יש מודרני, אבל גם למיצריים וירדן יש היום F16 וטנקים אמריקאים...

זהו, על נושא התראד אני לא רוצה להגיב יותר.

מי שאומר שאלא חיילים שמאלנים פשוט לא מבין.

מי שאומר שצריך להרוג שם את כולם ושאם זה היה תלוי בו לא היו נשארים ערבים בין הירדן לים פשוט מחליא אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שלא הגבתי כבר אתמול בלילה בשוט הייתי חייב ללכת לישון כמה שיותר מוקדם כדי להתעורר בבוקר

וללמוד לבגרות בהיסטוריה. (בהצלחה לכל הנבחנים בריום ראשון).

Gnome יש לי דבר אחד להגיד לך לך תגור במצרים מה אתה שונא מה זה עוד פעם מישהו בא אליך הביתה ומתנחל אז כולנו מתנחלים בוא נסגור את המדינה תגיד לי אתה חבר של וענונו או משהו בטח גם אותו אתה מצדיק זה לא יאומן.

אני לא יאמין לאף תחנה ערבית כי הם ברובם רמאים דיי להיות פטי.

בקשר למדינות ערביות מסביב תגיד לי מול מי נלחמנו במלחמת העצמעו?? במלחמת ששת הימים??? הכיפורים??? מול התחת שלי נלחמנו מול כול צבאות ערב!!!! אז לך תלמד קצת הסטוריה יש לנו צבאר שיכול לחסל את הצבאות שלהם שבע פעמים אחרת לא היינו כאן עכשיו במלחמת העצמאות היינו כאן בקושי 500000 איז ונלחמנו מול מיליונים שלהם נשק רב ולנו בקושי שתי תותחים וטנק וניצחנו אז על מה אתה מדבר לעזעזל.

אל תבין אותי לא נכון אחי, אני בכלל לא שונא , להיפך...אני רק חושב שמגיע לערבים שוויון זכויות ואיכות חייב קצת יותר טובה או לפחות נורמאלית.

ובקשר למדינות ערב, אתה יודע, ירדן לבנון סוריה ומצריים הן לא המדניות הערביות היחידות שיש בעולם הזה,

יש גם את ערב הסעודית להזכיר לך, ויש את איראן ועוד הרבה מדינוצ מזרח שלו יהססו לקרוע לישראל את הצורה.

ויש לציין שלחלק נכבד מהם יש נשק גרעיני!

כך שלמרות שניצחתם במלחמת ששת הימים, העצמאות ויום כיפור בכל זאת תצפו לשואה...

אבל זה לא הנושא של הת'רד כרגע כי זה סתם במקרה שבלה בלה בלה והיסכויי שזה יקרה הוא אפסי ולדבר על זה זה לא לעניין.

תפסיק עם הבולשיט שלך!

להעביר לאלגיזרה וכל הערוצים האלו הם יודעים בדיוק מה להראות לפני האינטרס שלהם. אם אתה חושב לרגע אחד שהם הוגנים ומראים את שתי הצצדים אז אתה אדיוט. הם מראים רק את הצד הפלשתיאני. הם לא יראו את מוחמד מלמד את הבן שלו להכין פצצת נפץ.

אל תשכח שגם החינוך והתקשורת הם באחריות ערפאת. ואני ממליץ לך לפתוח ערוץ 10 לפעמים ולראות חלקים מהסידרה הציונים (איך חכמי ציון התכוונו להשתלט על ולהרוג את כל הערבים או משהו בסיפור הזה) או איך השירים שלהם מדברים עלינו ועל איך להשמיד אותנו או בכלל. אני גם ממליץ לך ללכת לקנות אטלס מהרשות הפלשתאנית ותקנה אטלס מחנות ספרים בת"א ירושלים או כל מדינה אחרת ותפתח בעמוד שנימצאת ותעשה מצא את ההבדלים.

לפני שבוע או שבועיים הראו בערוץ 10 תשדיר קטן של בערוץ הפלשתיאני שמראים ילדים נוסעים באוטובוס והם שרים איזה שיר של איזה חג ממש לא קלטתי את השיר אבל למטה התרגום אנחנו רוצים להרוג את כל הערבים ועוד כמה משפטים שאתה לא מבין איך בכלל הגיעו לזה.

הכל הסטה אחת גדולה נגד ישראל.

בוא נשמע את הפיתרון שלך לפיתרון הסיכסוך?

נגיד החזרנו את עזה ופנינו את כל הישובים. עכשיו נזכיר לך מה אומר ערפאת שתיהיה עיר הבירה של פלשתין שתקום. ירושלים. רגע אבל יצאנו מעזה? עכשיו הם רוצים גם את ירושלים?!

אתה פשוט אוכל כל דבר שהם אומרים. התקשרות שלנו שמאלנית ותנחש מה אלגזירה ואבו דאבי מה ציפית שהם ישדרו מחסום ישראלי? או את הכנת המטענים\מנהרות.

נכון יש לנו מזל ענק שיש לנו את ארה"ב. והנשיא בוש הוא באמת לטובתנו.

אז אני רוצה לשמוע את הפיתרון שלך לסיכסוך?

באמת חבל שלא הספקתי להגיב אתמול , כי אחד הדברים שרציתי לדבר לומר ובזה אתה צודק זה שבאלג'זירה ואבא דבי מראים רק את הצד הפלסטיני

ואת היהודי ישראלי פעם ב.... ככה בדיוק זה אותו דבר בערוצים הישראליים רק להיפך. וחבל ככה זה מקטין מאוד את הסיכויים לבנה אחד של השני...

ובקשר למה שאמרת ש"עכשיו הם רוצים גם את ירושליים", אז מה כאילו ירושליים היא רק של היהודים?! רק ליהודים מותר את ירושליים?! אז זהו שירושליים

היא גם של המסולמים ושתות אחרות וגם להם מותר להנות ממנה!

להגיד לך תאמת אני חושב גם שהרבה מטרות שארגוני הטרור נלחמים למענן הן נכונות, רק חבל מאוד שהם עושים את זה בדרך טרור זוועתית ומצמררת והסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא יצא לכם לחשוב על זה, שמה גורם לבן אדם לרצות להתאבד ולהרוג איתו כמה שיותר. אף פעם לא חשבתם על זה

שאם בן אדם מגיע לכזה מצב זה אומר שהוא כבר ממש מיואש ובמצב ממש רע! תמשיכו לחשוב כמו שאתם חושבים עכשיו ואולי

באמת יהיה שלום מתישהו!

אם באמת מעשינו בשנים האחרונות גורמים להם לשנוא אותנו, למה הערבים בכל מקום בכל זמן תמיד ניסו להרוג את היהודים?

הרי בכל ארצות אפריקה למשל, הערבים היו השולטים והיהודים אזרחים שביקשו רק שקט,

קראת פעם על הפרעות שהם ביצעו? קהילות יהודיות שלמות- מתינוקות ועז זקנים פשוט נשחטו!!!

הרציחות שלהם לאורך כל ההיסטוריה נובעות מכהני הדת שלהם(למרות שלכאורה האיסלאם לא תומך ברצח),

המופתים שמטיפים כל יום לרצוח עוד ועוד יהודים, הדוגמא הטוב היותר לכך היא השיח יאסין.

אין לי ספק שהשהייה בשטחים משחיתה את נפש החיילים שם, ולדעתי האישית אנחנו חייבים לעוף משם

כמה שיותר מהר, כצורך אידיאולוגי וביטחוני כאחד.

כמו כן אני מתנגד  להתעללות בבני אדם, כי זה רק משחיט את המתעלל.

אבל אני מכיר משפט יפה של חז"ל: "מי שמרחם על אכזרים, סופו שיתאכזר על רחמנים".

לעולם לא יהיה ביננו שלום אמיתי כל עוד האיסלם שם יטיף לרצח, זה רצח אידיאולוגי

לא משנה גם אם תקבל אותו בורדים - הם ימשיכו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רק שתדע לך שהיהודים חיו בצורה מעולה ובין הטובות שיש בארצות ערב ובמיוחד תוניסיה!

הדבר השתנה רק או בעיקר בעקבות הסכסוך היהודי ערבי בא"י כשפתאום ראו שאתם תופשים להם מקומום עבודה ובלה בלה בלה...

ובקשר לפרעות ולשחיטות, תן ל להזכיר לך את מה שקרה באקרת' וברעם, כשהערבים השאילו  את הדירות שלהם ליהודים מתוך הסכם ג'נטלמאני וגרו

בשדות לתקופה מסויימת כדי שיוכלו לגור בבתים שלהם בסוף המלחמה וכשחזרו לבתים שלהם ירו עליהם ונהפכו לפליטים והיום בג"צ הכיר בזכות

האנשים האלה לחזור לכפרים שלהם והממשלה לא מסכימה ובמקומם יש מושבים יהודיים.

2. ב"חרבת חזעא" שמו את הערבים במשאיות ועשו להם טרנספר לירדן ויש עזה ספר וסרט של "סאמח יזהר" שאבא שלי למד אותו בריאלי לפני 20 ומשהו שנה.

והתקרית הגדולה זה הרג תושבים של כפר  קאסם שאנשים שחזרו מהעבודה, וירו בהם והרגו יותר מ 25 איש ערבים אזרחי .

והתקרית האחרונה, תקרית חודש אוקטובר שניצב אלי קרון נתן הוארה וירו לפני כשנתיים וחצי ב 9 ערבים מתושבי נצרת והצפון.

ואם אתה רוצה שאני אספר לך על מעללי הלח"י ועל מעלליו של יצחק שמיר אפילו על תקרית קו 300, יש לי עוד הרבה מה לספר.

אז על מה אתה מדבר! ומה דעתך על ההומניות של שרון בסברא ושתילה, הרי הוא מבוקש כפושע מלחמה בבליגה...

אז אנא אל תתחסד

עריכה: ורק שתדע לך, היהודים חיו כמלכים בספרד באנדלוסיה בתקופת שלטון המוסלמים, והרבה פילוסופים, משוררים ורופאים המקורבים לשלטון צמחו

אז כמו, ראש"י, רשב"ג, ריה"ל והרמב"ם וכשהם חתרו תחת המוסלמים לטובת הנוצרים אחרי שהתחלף השלטון הנוצרים גירשו אותם מספרד ואז הם ברחו

לצפון אפריקה ומכאן בא המושג מגורשי ספרד.

כל עם כולל הערבים והיהודים מציג את עצמו כתלית וכולה תחלת, אבל אדם חכם (שמאלני, יהודי או ערבי) מטיל ספק בדעות שלו, ובדרך העבודה שלו.

(בגלל זה אלוהים הוא שמאלני כי יש לו מצפון ורואה גם את צרכיו של אויביו)

עריכה 2: אגב, אני ממוצא דרוזי, הדודים שלי ואבא שלי שירתו בצה"ל ואני רואה אני הצרכים של שני הצדדים, כי אני רואה את האמת כי א ני יושב באמצע.

ותפקחו עניים חבר'ה, אתם עם נאור ואינטלגנט ולדעתי גם עם מצפון, אתם יודעים מה זה לחיות טוב, חלק ניכר מכם בא מאירופה.

ממתי האדמה חשובה יותר מנפש האדם! את זה אמר גם הרב עובדיה יוסף. תראו אותכם היום,, את חיים בפחד, חסרי חיים ורק בשביל 200 אלף אנשים

שחיים בגדה1!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים כמה שאתם מטומטמים, אתם בחיים לא תקלטו את זה!

באמת יהיה שלום מתישהו!

ולא מה פתאום, בחיים לא הרגתם חפים מפשע, בכלל לא...

הייתי מציע לכם או לכל חוכמולוג פה שיראה פעם אחת חדשות באלג'זירה או ערוץ ערבי כלשהו אחר, תראו פעם אחת את הצד שלהם,

אולי זה בכל זאת ישנה לכם משהו בראש. אני בעצמי ראיתי איך חיילים דופקים להם את הראש בקירות כשכל הפנים שלהם בדם וקורעים אותם במכות

עם איומים בנשק מול הילדים שלהם ומשפילים אותם.

ובלי השטויות של "אנחנו לא התחלנו" אני לא יודע אבל אני חושב שאם היית גר לך בחלקת אדמה שלך, שמח עם המשפחה שלך ופתאום בא איזה מישהו

ומתנחל לך בחצר שלך ועושה בית וגר שם ובטח שכשמגרש אותך, איך תרגיש אה?! היית שונא אותו שנאת מוות אפילו אם היה מנסה לפצות אותך בשטויות שלו!

אז בלי הרבה שטויות.

ואיך אני אוהב את החוכמולוגים האלה, שאומרים "אם זה היה תלוי בי לא היה עכשיו אף ערבי". בן אדם עכשיו באמת, קצת מציאות, היא מדינה קטנה

שבקושי מופיעה על המפה, ומסביב לא חסר מדינות ערב שיפוצצו לה את הצורה עם כל מה שיש לה. ותאמין לי גם אם ארה"ב תתערב, אני לא חושב שזה יעזור אם תהיה כבר מכתש אחד גדול...

איחס יא מגעיל מה איכפת לנו מהצד שלהם, לפני תחילת האינדיפאדה הכל היה טוב פשוט ערבים רוצים הכל לא יעזור כלום, אתה מדבר שטויות ובקצב

לך לך תנשק לאיזה ערבי תתחת

תראה איך אתה מצדיק את כל מה שהם עושים, נראה לי אתה בכלל לא לטובת עכשיו קראתי קצת אחרי ואני רואה בכלל שאתה שמאלני, אז יופי אין לי הרבה נגד שמאלנים אבל אתה פשוט קיצוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני תחילת האינדיפאדה הכל היה טוב פשוט ערבים רוצים הכל לא יעזור כלום

אני שמח שאצלך הכל היה טוב לפני האינתיפאדה.

אתה יודע איך אנשים גרים 30 דקות הליכה מהבית שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...