מי ראה אתמול עובדה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה אתמול עובדה?

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שאנשים מספרים לך סיפורי גבורה שהם קושרים אותם

ומצטלמים ליד הגופות שלהם זה לא אומר שזה נכון, בד"כ

זה הכל פוזות של חיילים צעירים שהרגע סיימו קיבלנו רובה

ליד ומתחילים להתרגש יתר על המידה.

העובדה הקיימת היא שתופעה של התעללות בפלשתינאים

הוא איננו דבר שבשגרה

וכל דבר אשר חורג מעבר לשמירה על זכויות האדם

מטופל בחומרה, אמנם קורים מקרים כאילו בצבא

אבל זה לא דבר מקובל וחיילים בהחלט נענשים וננזפים.

כל עוד אנשים כאן לא מדברים מניסיון כאשר הם ראו מקרוב

מה זה בכלל, מחסום, מארב או פעילות צה"ל בשטחים אין לו

מה לדבר בעד זה או כנגד זה, מה שבטוח שהתקשורת בישראל

מסלפת המון עובדות מהשטח מכיוון שזה מה שקונה את הצופה

הישראלי.

אם רק היית יודע עד כמה הצבא מבליג והחיילים שלנו מבליגים

כנגד מפגינים מתפרעים או נערים בני 16-17 שזורקים אבנים

די גדולות לעברם.

על כל מקרה שחייל הרג פלשתינאי שניסה לתקוף אותו (כמו שהצגת

במקרה החייל שנזרקה עליו אבן גדולה) יש עשרה מקרים של חייל

שהבליג ושמר על זכויות האדם של אותו מחבל\אזרח פלשתיני אשר

ניסה לפגוע בו. ככה שבמקום להקשיב לאיזה מנחה יבשה בערוץ

2, תגיע לגיל 18, תתגייס לקרבי ותתחיל לפתוח את העיניים ותראה

מה קורה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נמאס כבר ממכם שמאלנים מטומטמים מה אתם חושבים שההוא שזרק לבנה על הראש של החייל אם הם לא היו הורגים אותו?!?!

הוא היה חוזר הביתה והופך לאזרח טוב ?!!!!?!?!?! חיילים שלנו מסכנים את החיים שלהם (כולל אני... הייתי) שמה כדי שלא יפגעו בטעות בחפים מפשע ואתם עוד אומרים שהוא לא היה צריך להרוג אותו??!?!? איזה מין אידיוטים אתם?? רואים שלא שרתתם בקרבי.... אני אכול כעס על מה שקורה שמה אבל לא רק על הצד שלי אלא על שני הצדדים שנותנים לזה לקרות. צריך להרוג כל ערבי שמעיז לנסות ולפגוע בחייל!!

מה גורם לכם לחשוב שאותו ערבי לא היה מנסה דברים כאלה שוב???

תפסיקו כבר עם ההצטדקות שלכם ועד שלא תהיו בתווך הזה אל תעיזו לפתוח את הפה שלכם ולדבר כאלה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gnome מצטער אם נעלבת, אני מסכים שלערבים מגיע שוויון זכויות ואיכות חיים יותר טובה בשביל זה צריכים להקים להם מדינה ושישבו בה בשקט עם שלום איתנו או בלי העיקר שלא יהרסו לנו את החיים.

לאף אחד ואני מדגיש לאף אחד ממדינות ערב השכנות לנו אין גרעיני עד כמה שידוע לי (אולי פיספתי ויש למצריים), בכול מקרה הם אמורים לדעת שאם הם מורידים כאן פצצה גרעינית היא תורגש גם באירופה כי הקרינה עוברת גם על ידי עננים וגשם ותאמין לי שהם וכול המזרח התיכון וחלק מאירוםפה ואפריקה ירגישו בפצצה לכן הם לא יורידו אותה כאן(אלה אם הם מוכנים לעלות ולהיות שהידים כולם), בקשר לשאר צבאות ערב תישמע סוריה היא כבר לא מדינה שיש לה בדיוק אין לה חייל אויר מה שיש לה זה טנקים רוסים ישנים מצרים חזקה וירדן לא תילחם בנו(המדינה הערבית השפויה היחידה לפי דעתי היא ירדן) בקיצור מלחמה שלנו מול הערבים לדעתי תיגמר שוב באותם תוצאות על תזלזל במדינה שלך לעולם ועל תראה שום פחד הםפ פוחדים מאיתנו אחרת הם כבר מזמן היו כובשים את הארץ וזורקים אותנו לים(גם המצרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים כמה שאתם מטומטמים, אתם בחיים לא תקלטו את זה!

אף פעם לא יצא לכם לחשוב על זה, שמה גורם לבן אדם לרצות להתאבד ולהרוג איתו כמה שיותר. אף פעם לא חשבתם על זה

שאם בן אדם מגיע לכזה מצב זה אומר שהוא כבר ממש מיואש ובמצב ממש רע! תמשיכו לחשוב כמו שאתם חושבים עכשיו ואולי

באמת יהיה שלום מתישהו! ולא מה פתאום, בחיים לא הרגתם חפים מפשע, בכלל לא...

הייתי מציע לכם או לכל חוכמולוג פה שיראה פעם אחת חדשות באלג'זירה או ערוץ ערבי כלשהו אחר, תראו פעם אחת את הצד שלהם,

אולי זה בכל זאת ישנה לכם משהו בראש. אני בעצמי ראיתי איך חיילים דופקים להם את הראש בקירות כשכל הפנים שלהם בדם וקורעים אותם במכות

עם איומים בנשק מול הילדים שלהם ומשפילים אותם.

ובלי השטויות של "אנחנו לא התחלנו" אני לא יודע אבל אני חושב שאם היית גר לך בחלקת אדמה שלך, שמח עם המשפחה שלך ופתאום בא איזה מישהו

ומתנחל לך בחצר שלך ועושה בית וגר שם ובטח שכשמגרש אותך, איך תרגיש אה?! היית שונא אותו שנאת מוות אפילו אם היה מנסה לפצות אותך בשטויות שלו!

אז בלי הרבה שטויות.

ואיך אני אוהב את החוכמולוגים האלה, שאומרים "אם זה היה תלוי בי לא היה עכשיו אף ערבי". בן אדם עכשיו באמת, קצת מציאות, היא מדינה קטנה

שבקושי מופיעה על המפה, ומסביב לא חסר מדינות ערב שיפוצצו לה את הצורה עם כל מה שיש לה. ותאמין לי גם אם ארה"ב תתערב, אני לא חושב שזה יעזור אם תהיה כבר מכתש אחד גדול...

אתה מדבר שטויות אתה יודע?! אם בן אדם מגיע למצב כזה הוא לא שפוי וצריך להרוג אותו. כי אין שום סיבה שבעולם שתצדיק רצח המוני שכזה!! כשאתה אומר את הדברים האלה אתה בעצם מזדהה עם המחבל אתה מזדהה עם הרצח שהוא עשה לאחים שלך בדם ליהודים כמוך!! אתה מצדיק את זה שבגלל שחרא לו הוא רצח אנשים תמימים כמוך רק בגלל שחרא לו! חרא לו שילך להרוג את עצמו... ובכלל אתה ערבי במצב כזה שאתה יודע באיזה מצב הם נמצאים!? מה אתה מדבר שטויות! בכלל לא חרא להם עושים להם שטיפת מוח והם עושים את זה על רקע אידיאולוגי דתי או בגלל שהם רוצים לעשות את זה. לדוגמא תקח גנב שמצבו חרא אין לו כסף הוא הולך לגנוב מביאים לו לשבת בכלא, לפי מה שאתה אומר צריך לשחרר אותו כי הוא עשה את זה לא בגלל שהוא רצה אלא בגלל שמצבו היה קשה, אתה פטטי אם אתה חושב ככה!!! יש בעולם חוקים שצריך לחיות לפיהם אם אתה עובר עליהם או לא עומד בהם מסיבה כלשהי תאנש בהתאם וזה מה שערבים מקבלים עכשיו ובצדק.

בקיצור עד שלא יעיפו מפה את כל הערבים לא יהיה פה שקט ובשביל להעיף את כל הערבים צריך להעיף את השמאלנים, שמאלנים הם גם מן מחבלים מתאבדים מעודדים רצח של העם שלהם. נבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו.........כולכם להזדיין יא שמאלנים בני זונות לערבים מגיע למות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כל אחד ואחד מהם צריך למות במוות הכי איטי שאפשר לחשוב עליו........ תאמינו לי לכל ערבי ושמאלני יגיע יומו כי גם לכם שמאלנים מסריחים מגיע למות.....אתם עוד תיראו ......... הערבים הורגים את החיילים שלנו את האנשים שלנו צוחקים עלינו מסיתים את כל העולם נגדנו ואתם מצדיקים את זה.... אתם כולכם תמותו בסופו של דבר כל אחד ממכ ם וגם לחברים הכל כך טובים שלכם .............................לכל אחד ממכם ערבים ושמאלנים אוהבי ערבים יגיע בסופו של דבר כדור לראש!..............................................!!!!!

חחחחחח אתה מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, בחייך, כל התקשורת שמאלנית, מטפלים בכל המקרים האלה בחומרה..

הרי אז מה אם הבאת כאן עדויות שהמ"פ (קצין בצבא המוסרי ביותר בעולם) אמר לחייל שלו שירה מול העיניים שלו בנמלט לא חמוש ש"זה לא יקרה פעם הבאה"..

מה רצית, שיכניסו יהודים לכלא?

מה עובר עליכם.. אתם אפילו לא קוראים את מה שאנשים אחרים כותבים אלא ישר מגיבים בלי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו.........כולכם להזדיין יא שמאלנים בני זונות לערבים מגיע למות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כל אחד ואחד מהם צריך למות במוות הכי איטי שאפשר לחשוב עליו........ תאמינו לי לכל ערבי ושמאלני יגיע יומו כי גם לכם שמאלנים מסריחים מגיע למות.....אתם עוד תיראו ......... הערבים הורגים את החיילים שלנו את האנשים שלנו צוחקים עלינו מסיתים את כל העולם נגדנו ואתם מצדיקים את זה.... אתם כולכם תמותו בסופו של דבר כל אחד ממכ ם וגם לחברים הכל כך טובים שלכם .............................לכל אחד ממכם ערבים ושמאלנים אוהבי ערבים יגיע בסופו של דבר כדור לראש!..............................................!!!!!

ויפה שעה אחת קודם. עדיף בתאי גז - זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויפה שעה אחת קודם. עדיף בתאי גז - זול יותר.

WoW chill dude

תאמין לי שאני גם מאוד שונא אותם אבל אסור לנו להיות כמו הנאצים אפילו לא לחשוב על זה

או שאמרת את זה בציניות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, בחייך, כל התקשורת שמאלנית, מטפלים בכל המקרים האלה בחומרה..

הרי אז מה אם הבאת כאן עדויות שהמ"פ (קצין בצבא המוסרי ביותר בעולם) אמר לחייל שלו שירה מול העיניים שלו בנמלט לא חמוש ש"זה לא יקרה פעם הבאה"..

מה רצית, שיכניסו יהודים לכלא?

מה עובר עליכם.. אתם אפילו לא קוראים את מה שאנשים אחרים כותבים אלא ישר מגיבים בלי קשר.

למה שחייל ייכנס לכלא אחרי שהרג מחבל שניסה להרוג אותו?

אין לך מה לזלזל כאן כי כאשר יש הצדקה לענישה, מענישים.

כמובן שלפעמים החומרה של הענישה מעט אבסורדית, אבל

אנחנו חייבים לזכור שאנחנו כרגע נמצאים במצב מלחמה

ואם חיילים ייקבלו בראש אחרי שהגנו על עצמם כל פעם...

המוטיבציה שלהם תקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KMA12 אתה חתיכת משוגע, שמע אתה מדבר כמו נאצי ואני לא צוחק תתחיל להרגע כי אנחנו עברנו שואה ולכן אסור לנו לדבר על דברים כאלו.

שמעו יש משהו באימרה שאנחנו עוזרים בייצור המחבלים תאמין לי שאם לבנאדם יש כסף עבודה ומשפחה הוא לא יעזוב את זה כי איזה אירגון טרור בא אליו ואומר לו כך 30000 שקל תתאבד ותיהיה גיבור הוא ישאל אותם מה אתם משוגעים?? יש לי הכול לא צריך ממכם כלום.

נכון שאין כול הצדקה לפעולות האלה וכול מי שעוסק בהם צריך למות חד וחלק עם הוא משלח או מסיט או מתאבד בעצמו הוא צריך למות!!, אבל אנחנו צריכים לראות איך למנוע מהתינוק הבא לעשות אותו דבר כי תינוק שנולד לא יודע מה ההבדלים בין ערבים ליהודים הוא לא נולד עם מן שנאה טבעית כזאת אלינו כאשר הוא עובר חינוך כמו שנותנים להם וחשוף לבעיות שיש להם יום יום לו ולמשפחה שלו הוא יהפך עם השנים לעוד שונא שכבר קנה ג'ינס בשביל החגורה.

מה שצריך לעשות זה להוריד כמה שיותר את החיכוך ם אוכלוסיה אזרחית, אני לא אומר לא להכנס ולפעול בשטח כשחייבים אבל להמנע כמה שיותר מתקריות הנה עוד דוגמא מהתוכנית עובדה חיילים יושבים בעמדת תצפית מעל בית ספר משעמם להם הם לוקחים רימון עשן וזורקים לבית ספר אתם יכולים להבין מה קורה לילדים כאשר חייל בלי סיבה זורק עליהם רימון תחשבו מה היה קורא לכם לא הייתם משתגעים קצת מזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WoW chill dude

תאמין לי שאני גם מאוד שונא אותם אבל אסור לנו להיות כמו הנאצים אפילו לא לחשוב על זה

או שאמרת את זה בציניות ?

למה לא? זה מה שחלקכם אומר כאן. לא אומר תאי גזים. אבל אומר דברים כמו "כל הערבים צריכים למות". "הארץ הייתה הרבה יותר טובה בלי ערבים". "אם זה היה תלוי בי לא היה נשאר ערבי אחד בלי כדור בראש..."

אז כשאני אומר את מה שאתם חושבים טיפה אחרת זה פתאום לא בסדר כי זה גורם לכם להרגיש לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...