הארד דיסק 160 ג'יגה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק 160 ג'יגה

dvirf1

Recommended Posts

קניתי ממש לא מזמן מחשב חדש עם הארד דיסק של 160 ג'יגה. אחרי שהתקנתי את הווינדווס ראיתי שיש לי על המחשב רק 127 ג'יגה.

קראתי את ההודעות הנבחרות אצלכם וראיתי שהיצרניות מפרשות מס ג'יגה כ 1000*1000*X במקום 1024*1024*X אבל לפי החישוב הזה היו אמורים להיות לי 157 גיגה ולא 127.

ואכן, לפני שהתקנתי את הווינדווס באמת ראיתי שיש לי 157 ג'יגה בהארד דיסק, ופתאום אחרי שהתקנתי את הווינדווס יש לי רק 127.

על המחשב התקנתי רק ווינדווס אקס-פי וpartition magic 7.

אז אם מישהו יודע איך לפתור את הבעיה שיגיד לי בבקשה :) .

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תגובות:

MILK-INC : לא ידעתי אם זה מתאים לפה או לפורום של הווינדווס

Holy : אי אפשר להעלות תמונה כי המחשב לא מחובר לאינטרנט (אני כותב מהמחשב השני שלי עכשיו), ויש לי 127 ג'יגה סה"כ ומהם יש לי בערך 125 פנויים (התקנתי רק ווינדווס וpartition magic ולא השתמשתי במחשב עד עכשיו (אני רוצה קודם לתקן את הבעיה הזאת)

Gnome : יש לי מחיצה 1 ©. המחשב: pentium 4 2.8GHz 1024KB Cash

לוח אם 865

512X2 MB DDR

{לא יודע אם הפרטים על המחשב ישנו משהו אבל כתבתי אותם כי ביקשת עוד פרטים}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסת 1024 אחד, זה יוצא 148GB.

אבל עדיין חסרים לך כמה גי'גות.

הביוס שלך תומך ב 48BIT LBA ? הוא מזהה את הגודל הנכון של הדיסק ?

ותקרא את המדריך הזה http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=http://support.microsoft.com:80/support/kb/articles/q305/0/98.asp&NoWebContent=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס שלך תומך ב 48BIT LBA ? הוא מזהה את הגודל הנכון של הדיסק ?

לא הבנתי כלום מהמשפט הזה.. (יודע מה זה ביוס אבל אין לי מושג מה זה LBA 48BIT ואיך לבדוק אם הביוס שלי תומך בזה)

ובקשר למדריך - גם אותו לא ממש הבנתי אבל שמתי לב שהוא מתייחס לוינדווס 2000.

הבנתי משם שאם מורידים SP1 לוינדווס 200 זה יעזור. זה תקף גם בקשר לווינדווס אקס פי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שלא איבדת הג'יגות האלה בבניית המחיצות ?

תעלה את המחשב עם הדיסק של הXP תבדוק שם בPARTITIONS שלא איבדת אותם בדרך

אני אישית לא אוהב את הPartition Magik גורמת רק לבעיות

או FDISK או של הXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חייבים את SP1 בשביל לתמוך ביותר מ 128GB (אמיתיים, זה יוצא 137GB של הייצרנים).

וזה רק בתנאי שבקר ה IDE של הלוח תומך, אז איזה לוח יש לך (או שפשוט תבדוק את הביוס לפחות מזהה את הנפח הנכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חייבים את SP1 בשביל לתמוך ביותר מ 128GB (אמיתיים, זה יוצא 137GB של הייצרנים).

וזה רק בתנאי שבקר ה IDE של הלוח תומך, אז איזה לוח יש לך  (או שפשוט תבדוק את הביוס לפחות מזהה את הנפח הנכון).

יש לי לוח אם 865 שבטוח תומך בהארד דיסק הזה (לא קניתי את ההארד דיסק בנפרד אלא קניתי את המחשב בעסקה אחת)

וגם לפני שהתקנתי סופית את הווינדווס (כשנכנסתי להתקנה) המחשב אמר לי שיש לי 157 ג'יגה אם אני לא טועה..

אז אני אתקין את ה SP1 בימים הקרובים..

תודה לכולם!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלוחות מחברה ידועה מהשנה האחרונה תומכים

זה כולל את כל הלוחות המבוססים 865,875 על כל דיגמיהם, VIA KT400 וחדשים יותר, NForce2 וחדשים יותר שתומכים ב-100 אחוז

לגבי לוחות ישנים יותר צריך לברר ספציפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...