מפרט תותח ב9200 שח למישחקים סרטים ובעתיד גם לאובר קלוקינג - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט תותח ב9200 שח למישחקים סרטים ובעתיד גם לאובר קלוקינג

MATTAN

Recommended Posts

חכה ל x800xt.

ולזכרונות החדשים

ולסוקט החדשים....

אם אתה לא רוצה לחקות... אז לפחות תקנה  x800pro  וגם לקנות בחול זה עדיף , תמיד יש משו שבחופש נוסע לחול, תן לו כסף ושיקנה לך לפחות את הכרטיס הפרשי מחירים אדירים.. במיוחד של x800pro., אם אין דרך אז בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יוצאים הסוקטים החדשים והזכרונות החדשים :P??

ואם הם יוצאים בקרוב אז מתי שהם יוצאים אתם יכולים לתת לי מפרטים חדשים ומעודכנים עם הסוקטים והזכרונות הכי טובים שיצאו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX800PRO רק עכשיו יצא,המחיר שלו ישאר עוד הרבה זמן אותו דבר,הכרטיס הזה עובר בכל המבדקים את הרדאון 9800פרו כמעט פי 2 וחבל יהיה לא לקחת אותו עכשיו אם הוא נכנס בתקציב.

בקשר ללוח אם,אפשר במפרט שנתתי לקחת את האלבטרון PROII במקום הפרו שנתתי והמחיר ישאר אותו דבר אבל מכיוון שהיתרון הגדול היחיד שיש בPROII על פני הPRO ששמתי הוא הכרטיס קול אז שמתי את הפרו וכרטיס קול Hercules 7.1 מצוין בנפרד,ככה גם הכרטיס קול לא יקח משאבים מהמערכת כמו שכרטיסי קול מובנים,טובים ככל שיהיו עושים.

המארז Sonata ששמתי בא עם ספק של 380W Truepower מספיק בהחלט,ומכיוון שאפשר להסכים שהוא לא צריך לעשות אוברקלוק במערכות ברמה הזאת הוא לא צריך מארז אלומיניום,מה גם שהSonata יותר יפה ובעיקר:שקט.

גם לגבי המעבד,ההפרש במחיר לא מצדיק לקחת 3200 על פני 3000 ואם יש כבר Top of the line היום שהמחיר שלו הולך לרדת זה דווקא ה3200בגלל סדרת המעבדים החדשה שAMD הוציאה..

המחיר של ה-X800P אכן לא ישתנה הרבה בקרוב, אבל אני אמרתי לחכות חודשים ספורים לגירסאות פשוטות יותר שיעלו פחות, כמו גירסת 128 מ"ב מוחלשת טיפה שהם בטח יוציאו באיזשהו שלב.

הכרטיס קול המובנה על ה-ProII מבוסס על צ'יפסט VIA Envy24PT שהוא עד כמה שידוע לי יותר איכותי ממה שיש בהרקולס (משתמשים בגירסא דומה בכרטיסי High End של Audiotrack ו-Terratec). אבל בגלל תכנון לקוי של אלבטרון לפי מה שהבנתי ניתן להוציא ממנו את המיטב רק אם משתמשים ביציאה הדיגיטלית.

הספק של אנטק הוא אכן איכותי, אבל אני חושב גם מבחינת שידרוגים עתידיים, כמו ש- הצהירו שמערכת עמוסה (אפשר לקרוא למה שנתת לו כאן דיי עמוס, עם שני כוננים קשיחים, שני כוננים אופטיים, מעבד חזק וכו') תדרוש ספק איכותי כדי להריץ את הכרטיסים החדשים שלה. עדיף כבר מעכשיו לקנות ספק כח חזק יותר ואיכותי שהוא לא יצטרך לשדרג בעתיד.

באשר לסונטה, הוא אכן יפיפה אין ספק, העניין עם האלומיניום לא מזיז מספיק מבחינת לדעתי, השיקול הוא פשוט שהמארז הרבה יותר קל, והוא גם ממש יפה.

את המעבד 3200 הכנסתי פשוט כי הוא נכנס בתקציב ולא מצאתי משהו אחר שעדיף לשדרג (לפחות מהמלאי המצומצם של KSP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יוצאים הסוקטים החדשים והזכרונות החדשים ? ואם הם יוצאים בקרוב אז מתי שהם יוצאים אתם יכולים לתת לי מפרטים חדשים ומעודכנים עם הסוקטים והזכרונות הכי טובים שיצאו :D

אי אפשר לתת לך כי הם עוד לא יצעו למכירה. הם רק הוכרזו.

אני מאמין שבעוד שלושה חודשים +/- הם כבר יהיו נפוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים זה לא מה שגרם להבדל בין המפרטים שלנו..

אלא העובדה שאני לקחתי את הלוחות הכי "איכותיים" עם 500 מ"ה.. ומארז אלומיניום עם ספק כח איכותי של 480W..

ה-3200+ לעומת 3000+ זה לא הבדל כמו R9800P ל-X800P.. אם ההפרש במחירים היה זהה כמובן שהייתי אומר לו ללכת על זה.

אבל אף פעם לא משתלם ללכת על Top Of The Line, ולא משנה כמה כסף יש לך, הערך יורד במהירות, וזה פשוט לא משתלם.

אני לא מדבר על 2 המעבדים האלה , אני מדבר על דבר כזה -

X800 PRO + BARTON 2500 לוקח את 9800 פרו + 3200 64

וגם אתה יכול ממש אבל ממש לגמרי בקלות לעשות אובק קלוק עם ה2500 ל3200 , אומנם אובר קלוק זה לא בטוח תמיד אבל במקרה הזה זה 99.99 אחוז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...