עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

דקה אחת מהממת: הטריילר הראשון של Red Dead Redemption 2 במחשבים האישיים

Recommended Posts

אכן מהממת, רק שבכל הטריילרים שראיתי בשנים האחרונות המשחק לא קרוב לרמה הגראפית שיש בסרטון (כצפוי), אז ככה שזה לא משקף מציאות מסויימת.

בזמן בו כל כותרי הפרימיום החדשים עולים 60$+, בתור התחלה ללא DLC.

עדיף להשקיע במשחקי מולטיפלייר בתקופת הנסיקה שלהם. ולהמתין למבצעים וירידה בסינגל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
איפה נחום37 שאמר שהתמונות של המשחק פלסטיות וד"ר שאוורמה ו"הבוקרת" שאמרו שזה כולה משחק בן שנתיים שלקח 7 דקות להמיר מהקונסולות לPC? התנצלויות ב3 העתקים לרוקסטאר!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
למה? אנשים עשו אותו מכל הכיוונים, הרשת מלאה ב... "ספויילרים". כן הוא יפה ואולי הכי טוב השנה.... אבל מחיר מלא? זה כבר באמת עיניין של עיקרון (ולא אני דחפתי את עצמי לרעיון הזה כי אם הצעד הזה של רוקסטאר). אני יעשה אותו עם קראק כרגע, ואם ממש יצמא חן בעיניי ... אחכה ל ULTIMATE ב 18.90.! _ (שנתיים אחרי... לי, בטח לא בוער)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
GTA במדבר ועל סוסים. נחמד (ולמרות זאת... אחד הטובים שהיו השנה) _ (כל משחקי האשפה הללו של HACK&SLASH... הייתי מוותר על המון משחקים שיצאו בבאז השנה בתמורה להמשך של PROTOTYPE)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
בוקרת, מי שעשה אותו מכל הכיוונים שלא ישלם מחיר מלא ושיחכה שנתיים. המשחק נועד בראש ובראשונה למי שאין ובוכה על כל שהמשחק הכי טוב בשנים האחרונות יצא רק שם. אדם כזה בשמחה ישלם מחיר מלא מה גם שהמשחק בPC אמור להיות משופר יחסית לקונסולות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של 1stcowgirl

להמשך של PROTOTYPE

change.org - Prototype 3

ציטוט של RANNY1

שלא ישלם מחיר מלא ושיחכה שנתיים

לא חסר אנשים שלא יחכו שנתיים וגם לא ישלמו🤔

נערך על-ידי RoronoaZoro

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אכן, אך זה לא גיימפליי, נראה כמו קרעי סרטון שאפשר לנתב את העלילה ע"י הבחירה שלך.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של No-One

אכן, אך זה לא גיימפליי, נראה כמו קרעי סרטון שאפשר לנתב את העלילה ע"י הבחירה שלך.

אני לא מאמין שראית מבעד לאשלייה שזה לא Gameplay:shocked:
בכל מקרה🤔
giphy.gif

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חח הבנתי שזה קטע מהמשחק ולא טריילר או סרטון מעבר בתוך המשחק (רואים את הקונטרולר זז במסך)

פשוט יש קטעים במשחקים מסויימים, בתוך המשחק עצמו"שנראים"כמו סרטון ויש לך אפשרות בין דיבור לדיבור לבחור איך לנתב את העלילה וכך המשחק מתקדם עד שאתה חוזר לגיימפליי עצמו,מצוי יותר במשחקי תפקידים ולאחרונה כשמשחקי הSHOOTER נהיו יותר עלילתיים אז גם שם.

אם אתה חושב שהמשחקיות עצמה שאתה תעלה על הסוס ותרסס לכל כיוון תראה כ"כ ריאליסטית תעתיק שוב את התמונה הזאת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של No-One

אם אתה חושב שהמשחקיות עצמה שאתה תעלה על הסוס ותרסס לכל כיוון תראה כ"כ ריאליסטית תעתיק שוב את התמונה הזאת.

אני בדיוק חושב את ההפך כבר מהילדות אני זוכר את העניין של איזה סרטון מרשים ואז הסוף ידוע.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close