מחשב ביתי בעובד סופר לאט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ביתי בעובד סופר לאט

SADOTY

Recommended Posts

הי, 

עד לא מזמן המחשב היה נהדר. אין עליו תוכנות מיוחדות ממש מחשב ביתי הכי פשוט בעולם. 

לפתע גיליתי שכשאני מדליקה אותו הוא עולה מאד לאט, כל המסכים נפתחים ב SLOW MOTION ואי אפשר לעבוד בו יותר. 

פניתי לטכנאי מחשבים שרק כמה ימים לפני כן התקין לי אנטי וירוס. לדבריו המחשב ישן (בן 3 שנים) וצריך לרכוש חדש. 

מה יכולה להיות הסיבה לאיטיות שלו? יש לו מלא פנוי. 

בברכה

יפעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר על מחשב ברמה סבירה לא צריכה להיות סיבה להחליף אותו אחרי 3 שנים, מקסימום לשדרג רכיב או שניים והוא יעבוד כמו חדש. כדי שיהיה אפשר לעזור לך תצטרכי לתת יותר פרטים על המחשב הקיים (מה המפרט שלו?) כמו כן צריך צילומי מסך של מנהל המשימות בזמן שהמחשב איטי ולא מגיב.

מה שכן יש לי הרגשה שדווקא הטכנאי דורש החלפה אם אלו התשובות שהוא נותן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי כל פעם מחדש איך טכנאים פישרים דוחפים ללקוחות דברים שהם לא צריכים או בגלל היעדר ידע או חמדנות לכסף (מה שקורה במרבית מהמקרים)
"רכיבי מחשב ישנים\עייפים" לא מראים שום איטיות במידה והם תקינים - הם אמורים לעבוד בדיוק כפי שהם יצאו הרגע מהמפעל, גם עשור לאחריו. שוב במידה והם תקינים.

סביר להניח שיש במחשב שלך או בעיה במערכת ההפעלה או קבצים המותקנים עלייה כגון ווירוסים\בעיות דרייברים\עדכוני .
או בעיית חומרה, ברוב הפעמים שנתקלתי באיטיות כזו זה נבע מהארדיסק מגמגם שעומד לשבוק חיים או בעיית חום.
כמובן שאין לשלול בעיות אחרות כגון קבלים נפוחים על הלוח אם, כרטיס מסך פגום או חוסר יציבות בעקבות זיכרונות (99% מהמקרים הם לא אשמים אם המחשב לא קופא ולא מגיע למסכים כחולים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מנת שתהיה אפשרות לענות על הנושא ברצינות אנחנו חייבים לדעת מידע על החומרה של המחשב - כמה יש - איזה מעבד יש - לוח M וכד' 

ללא מידע נוסף אין לנו אפשרות לענות בצורה מקצועית

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...