אני יכול להזמין עם "ישראכארט צעיר" מחנויות מחשבים באינטרנט? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יכול להזמין עם "ישראכארט צעיר" מחנויות מחשבים באינטרנט?

Milk-Inc

Recommended Posts

היי...

אני מחר עושה ישראכארט צעיר , אז רציתי לשאול אם אני יכול להזמין דרכו בחנויות מהאינטרנט? (נועה , זיגזאג וכד')

ועוד משהו...שווה לעשות את זה בכלל? אין הגבלות כלשהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי MILK-INC (אה, יצא חרוז... ;D) למיטב ידיעתי עם ישראכרט צעיר (ועם ישראכרט חייל/אפטרכרט ונדמה גם סטודנט, דרך אגב) אין שום בעיה לרכוש מוצרים ו/או שירותים דרך האינטרנט, ואני משוכנע שתוכל להזמין איתו מחנויות באינטרנט. מה שכן יש מגבלה על הכרטיס הזה שהוא לא בינלאומי - תוכל להשתמש בו בתוך ישראל בלבד.

אתה מוזמן להכנס לאתר של ישראכרט ולחפור שם... שם כתוב שהוא מכובד בלמעלה מ90 אלף בתי עסק בישראל.זה נשמע לי די הרבה...

מה הכוונה שלך אם שווה לעשות את זה בכלל? מאיזה בחינה? ושוב לדעתי אין הגבלות ואם יש אז אל תדאג.הבנק שלך כבר ידאג להבהיר לך אותן... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כי הם לא צריכים לשים לב...אני עובד בחופש ומקבל 4,000 שקל לחודש אחד...וחנויות באינטרנט דורשות כרטיס אשראי אז בגלל זה אני צריך

היי MILK-INC (אה, יצא חרוז... ;D) למיטב ידיעתי עם ישראכרט צעיר (ועם ישראכרט חייל/אפטרכרט ונדמה גם סטודנט, דרך אגב) אין שום בעיה לרכוש מוצרים ו/או שירותים דרך האינטרנט, ואני משוכנע שתוכל להזמין איתו מחנויות באינטרנט. מה שכן יש מגבלה על הכרטיס הזה שהוא לא בינלאומי - תוכל להשתמש בו בתוך ישראל בלבד.

אתה מוזמן להכנס לאתר של ישראכרט ולחפור שם... שם כתוב שהוא מכובד בלמעלה מ90 אלף בתי עסק בישראל.זה נשמע לי די הרבה...

מה הכוונה שלך אם שווה לעשות את זה בכלל? מאיזה בחינה? ושוב לדעתי אין הגבלות ואם יש אז אל תדאג.הבנק שלך כבר ידאג להבהיר לך אותן... ;D

זה שיש הגבלה רק לארץ לא איכפת לי כל כך....והסיבה ששאלתי אם זה שווה היא אם אני יוכל לעשות איתו בערך אותם דברים כמו עם אשראי רגיל...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש לי גם כזה... ההגבלה היא 400ש"ח ליום!! ולא 600!! ולי יש דירקט ונראה לי יש דירקט נראה לי ככה זה אצל ישראכט צעיר

כאילו זה עובד ככה שאני קונה וזה ישר יוצא מהחשבון שלי ולא בסוף חודש וזה מונע ממני לגלוש למינוס כי אני יודע שיש הגבלה...

וחוץ מזה אי אפשר להיכנס למינוס אם אני מגיע ל-0ש"ח זהו :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שחשוב לי בעצם זה אם אפשר לקנות את זה מהחנויות מחשבים ברשת...

קניתי דרך KSP לא מזמן עם זה

יש לך אולי התנסות עם הכרטיס הזה בעוד חנויות דומות? וזה דיירקט מה שיש לך?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...