מחפש כתבות על איך נרגילה מזיקה לבריאות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כתבות על איך נרגילה מזיקה לבריאות

someone

Recommended Posts

אתם כנראה לא יודעים מה ההגדרה של "סמים".

אולי פה הם התכוונו למשהו בסיגנון חשיש וכו אבל סם מוגדר ככל חומר כימי כגון תרופות.. רעלים.. והסמים שלכם.. וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיקו להתווכח כמו ילדים.

אם יש לכם עובדות להוסיף או דעות זה בסדר, אבל להפוך את זה לסדרת השמצות, מיותר וממש לא ראוי!

כמה עובדות נוספות ותיקוני שגיאות למה שפורסם פה...

1. נרגילה ממכרת! שוב פעם, יותר גדול - אולי ייכנס לראש... נרגילה ממכרת - לוגיקה פשוטה - בטבק הנרגילה יש ניקוטין, ניקוטין ממכר -> נרגילה ממכרת. אין כאן על מה להתווכח, עובדה מדעית. אלא אם כן למישהו מכם אין רצפטורים ניקוטיניים בגוף ואז אשמח לשמוע איך הוא מפעיל את השרירים שלו באופן כללי  :o

2. טרחתי וקראתי את הלינק שמישהו נתן לאתר הנרגילות, שדוברו לצערי הוא ילד בביה"ס עם ידע מדעי מתאים... כמה תיקונים למה שכתוב שם : החומרים המסרטנים, בעיקר, בנרגילה הם (כפי שכבר כתבתי)

בנזופירן,ארסן, כרומיום ועופרת - חומרים הידועים בוודאות כקרצינוגנים (גורמי סרטן - הייתם קופצים לטבילה בקישון?)

כך שאין לי מושג מה ההתעקשות המוזרה על עטרן...  ::) - נכון הוא מזיק ומסרטן אך עיקר הנזק שלו הוא בהידבקות לאפיתל  מה שמאפשר לחומרים מסרטנים אחרים לבצע את פעולתם. בנרגילה לעומת זאת יש אפקט גרוע בהרבה של המים המאפשרים לרעלנים לחלחל עד לalveoli...

הוא גם טוען שהמים הם פילטר מכיוון שבלעדיהם הרבה יותר מחניק לו (טוב, אז חזק בהסקת מסקנות מדעיות הוא לא) - כפי שכבר הסברתי - תפקיד המים הוא לגרום לתחושה הנעימה יותר, עשן סיגריות (כמו נרגילה ללא פילטר) מייבש וחם ועל כן צורב, בעישון נרגילה יש לחות (המים מסננים אולי מולקולות גדולות יותר כמו העופרת, כפי שגם ציינתי פעם שעברה, אבל לא אף אחד מהמסרטנים האחרים... - אם הם אכן היו מסננים לא היה מגיע כלום לפה...) מה שנותן תחושה נעימה יותר...

ישנם אי דיוקים נוספים אליהם זמני לא מאפשר לי להתייחס.

שוב, מטרת מידע זה אינה לשכנע אף אחד לכאן או לכאן, אך אינני סובל אי דיוקים (שלא לאמר שטויות) בתירוצים מדעיים מגוכחים באף תחום. אם אתם מגבשים לעצמכם דעה לפחות עשו זאת על בסיס העובדות...

שוב, רק שמחה ובריאות לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שבכל טבק לנרגילה יש סמים!!! אבל זאת תופעה ידועה שסוחריי סמים עושים את זה בארץ ובעיקר בחו"ל.

כבר אמרתי ואני אומר שוב עשו מה שבראש שלכם שרפו את עצמכם רק תדעו מה עלולות להיות התוצאות כשתהיו גדולים יותר ותתחרטו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סמים בטבק של נרגילה, תפסיקו לבלבל בביצים.

בתחנה המרכזית ליד הבית ספר שלי היה פעם מקום כזה לעישון נרגילות, והלכנו לשם כל יום אחרי הביצפר למשך חודש, ואז המקום נסגר ולאף אחד מאיתנו לא היה שום חשק עצום להמשיך לעשן.

לאומת זאת לסיגריות אני מכור ואני מודה. עובדתית אבל סיגריות ממכר ונרגילה לא.

אז מה אתה רוצה להגיד? שגם בסיגריות שמים לך סמים? בגלל שיש פי 20 פחות ניקוטין בנרגילה, זה כמעט ולא ממכר...

אז אם שמים סמים בטבק של נרגילה, כנראה שזה לא ממש עובד אה? ::)

למה סתם לדבר שטויות?! אני רוצה שתצטט לי עכשיו משפט שמישהו אמר שבכל מקום יש את העניין עם הסמים ,

אתה נותן דוגמה למקום בתחנה המרכזית , ראית כאן מישהו שאמר שבתחנה המרכזית שמים שם סמים?! הם רק אמרו שיש כאלה שמוכרים את זה עם סמים

לא אמרו כל מקום תקלוט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MASTER NARGILA בקשר להודעה שאמרת בקשר ללימונדה וכל זה ... אז תדע לך שיש אנשים שמתמכרים לאוכל גם כן ... ואם יש לנו כאן באתר אנשים עם נטייה רפואית הם יגידו את אותו הדבר.

אין לי כוח להתחיל לספר לך למה אוכל כן ממכר יש מספיק הוחכות חיות (ושמנות) בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרגילה מזיקה לבריאות זה הוכח מדעית דיי להתווכח ולהאמין לאתר שילד בן 17 כתב למי אתם מאמינים למערכת רפואית עולמית שלמה שמורכבת ממומכים דוקטורים אנשים שלמדו שנים ועסקו שנים במחקר או לאיזה ילד מסכן שאין לו מה לעשות בחיים אז הוא פותח אתר על נרגילה(רק מוכיח עד כמה הוא מכור לדבר).

אנשים פה מדברים כמו אנשים מלפני 70-40 שנה שלא האמינו שסיגריות מזיקות עוד כמה שנים טובות זה יהיה מובן מאליו כמו סיגריות.

בקשר לכול התירוצים "פלאפונים ומחשב גם מסרטנים" תגידו לי למה להוסיף חטא על פשע לגוף המסכן שלנו בסדר נשחק במחשב כול היום ונדבר בפלאפון שעות כי הדברים האלה לחלק מאיתנו הם הכרחיים אבל נרגילה היא לא דבר הכרחי זה לא שאם לא תעשן נרגילה אז תמות(בדיוק להפך) נרגילה זה לא איזה מצרך יקר או משהו לכן אפשר לוותר עלייה בקלות.

בקיצור לפי מה שאתם אומרים למה למרוח קרם שיזוף?? למה לא לעשן?? למה לא לדבר כול החיים בפלאפון?? למה לא לשחות בכישון?? למה לא ללכת לארובה של חברת החשמל ולאכול שם ארוחת ערב?? בכול מקרה אני יקבל סרטן וימות, חברה עזבו אם אתם יכולים להוריד גורם מסרטן אחד שאתם נחשפים אליו(ואני מודה שיש הרבה) אז גם הורדתם את הסיכוי שתחלו בסרטן אז למה לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח Barton, התגובות שלך ממש ממש מעוררות רחמים....

אני רואה הרבה תגובות שלך בזמן האחרון (לאוו דווקא שמכוונות אליי) שבהן אתה מתגאה עד כמה אתה ילד "בוגר" שאתה בן 17 (היה לך השבוע יומולדת, הא? ;D ).

אתה אומר לכולם שהם ילדים קטנים, אתה חש בוגר/מבוגר/זקן/קשיש, הא?! אתה פשוט ילד מסכן חסר חיים שחש בן 46.

אני בדיוק בגיל שלך מבחינה פיזית (אהה, אוקיי. אתה גדול ממני בחודש/חודשיים), והרבה יותר מבוגר ממך מבחינה אינטלקטואלית. תדבר יפה ותשחק אותה כמה שאתה רוצה, אני כבר יודע איזה טיפוס מסתתר שם מאחורי המחשב...

חחח אני פשוט יושב ונקרע מצחוק. אתה כ"כ עלוב, אתה יודע? "אני בן 17, אני ילד גדול!! אני כבר עולה במעלית לבד!!!". וואו לא ייאמן כמה מסכנות יכולה להיות בבנאדם (אכן?) אחד.

ואני לא משחק אותה נרקומן ולא כלום, אבל אני מעשן נרגילה די ותיק, ויודע "קצת" יותר מילד מסכן שנראה לי בחיים שלו לא ראה נרגילה וכל האינפורמציה שלו זה מהמורים ומורפאים שתמיד יש להם נטייה להגזים בכל דבר.

בכל מקרה, אין לי כוח להמשיך להתווכח עם אידיוט בוגר ( ;D ;D ;D LOLOLOLOLOLOLOOLOLLLL ) כמוך...........

אז לך תחפש פראייר אחר שיבזבז עליך את הזמן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הכריש הנכבד....

לדעתי הגזמת בהודעתך האחרונה !!

הבנאדם בסה"כ רוצה לבטא מה בפיו, ואתה תוקף אותו בהשמצות שמתאימות לילד בן 7.. לא 17..

אם אין לך משהו ענייני לומר בנוגע לת'ראד הזה, עדיף שלא תומר דבר..

ואני בטוח שכל אחד ואחת בעולמנו הקט ( חרוז...) יסכים שנרגילה מזיקה... אפילו באחוזון יחיד..

תגידו.. לא נראה לכם שלהכניס עשן זה "פחות" בריא מאשר להכניס אוויר צח לריאות ?

אין צורך בתשובה..

ויוטב לכולם אם תמשיכו ת'ראד זה בנימה חברותית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הזה הוא חסר תועלת אתם רוצים תעשנו אתם לא רוצים על תעשנו אבל דבר אחד על תעשו על תצדיקו את עצמכם כמעשנים ותתנו תירוצים למה זה מותר ולמה כולם רודפים אותכם ואומרים שזה מזיק, זה הוכח שזה מזיק אתם טוענים שהמערכת הרפואית מגזימה גם בנושא של סיגריות היא מגזימה או שאתה מסכים שזה מזיק?

אני יכול להגיד לך דבר אחד הילדים שלך ידברו אחרת כי אז הדברים יהיו ברורים.

אתם רוצים תעשנו אבל על תספרו לנו סיפורים, תגידו אני מעשן כי זה כיף לי למרות שזה מזיק(עד כמה שזה טיפשי) ובכך תגאל אותנו מהויכוח הזה שהוא לא על זה שאתה מעשן אלה הוא על זה שאתה מתרץ את עצמך כמעשן בסיבות דביליות של אינטרסים והגזמות(מצד מערכת החינוך והרופאים) ובעצם מצדיק את עצמך.

כאדם שמעשן אתה לא יכול להצדיק את עצמך כי אז אתה אומר בעצם אומר לנו שמי שלא מעשן לא צודק ולא להפך ופה בעצם אתה נופל וגורם לכולנו להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הכריש הנכבד....

לדעתי הגזמת בהודעתך האחרונה !!

הבנאדם בסה"כ רוצה לבטא מה בפיו,  ואתה תוקף אותו בהשמצות שמתאימות לילד בן 7..  לא 17..

אם אין לך משהו ענייני לומר בנוגע לת'ראד הזה, עדיף שלא תומר דבר..

ואני בטוח שכל אחד ואחת בעולמנו הקט ( חרוז...) יסכים שנרגילה מזיקה...  אפילו באחוזון יחיד..

תגידו..  לא נראה לכם שלהכניס עשן זה "פחות" בריא מאשר להכניס אוויר צח לריאות ?

אין צורך בתשובה..

ויוטב לכולם אם תמשיכו ת'ראד זה בנימה חברותית..

שמע, אני מציע לך ללכת לקרוא את שתי התגובות האחרונות שלו (שהיו מכוונות אליי בעיקר). תקרא טוב, ואח"כ תבוא ותגיד לי אם סתם תקפתי אותו בשעה שהוא ניסה להביע דעה תמימה, או שפשוט השתמשתי ב"מנגנון ההגנה העצמי".

דבר שני, כנראה לא קראת מה כתבתי בתגובות שלי בת'רד הזה.

בכל התגובות שלי כתבתי שנרגילה מזיקה, ללא ספק, אבל אני מעשן ואמשיך לעשן כי זה לא מה שירתיע אותי.

אז לא להכניס לי מילים לפה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אמר לך משו אז אתה צריך להחזיר לו ? שלא תצא פראייר ?

ובקשר לנרגילה... זאת הייתה התייחסותי לתראד בכלליות.. ולא אליך...

אל תיקח קשה דברים כאלה... החיים קצרים מספיק גם מבלי שתבזבז אותם על שטויות.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה כריש מטומטם אתה כל הודעה מוכיח כמה שאתה יותר ויותר טיפש

17 לא היה לי לפני שבוע אלא קצת יותר קרוב ל8 חודשים אבל בבקשה ממך תדייק קצת ואל תבלבל תביצים

אני עישנתי נרגילה עוד כשאתה היית בשא"ש ככה שאני מבין בזה הרבה יותר ממך ואני ראיתי אנשים באים והולכים וקופצים מזה גם לסמים אז אל תשחק אותה גבר גבר שמבין מהחיים שלו כי עם זה שאתה בן 16 אתה בעם יכולת אינטלקטואלית של אחד שרק אתמול הייתו לו מסיבת סיום מבצפר יסודי וחושב שהוא כבר גדול וחש את עצמו גבר "יש אני מעשן"

אני אומר במקום לעשן לך תזיין!

עריכה*

בנות לא מתות על הטעם והריח שנשאר בפה אחר כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...