מחפש כתבות על איך נרגילה מזיקה לבריאות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כתבות על איך נרגילה מזיקה לבריאות

someone

Recommended Posts

מה גם שנרגילה מהווה מקפצה לסמים.

אני לא מבין מה יש לאנשים ... מה הקטע בלהכניס עשן לריאות ?! לא מספיק עשן המכוניות  :-\.

לנרגילה יש פגיעה בבריאות לטווח הארוך (כמו לסיגריות) ז"א שככל שהזמן עובר כך מרגישים יותר את הפגיע, הנזק מצטבר ומצטבר האדם הולך ומזדקן והגוף נחלש (באופן טבעי) עד שהגוף לא מצליח לגבור ולהתאושש מכל עישון של נרגילה\סיגריה ואז מתחילות לצוץ כל מיני מחלות ובעיות בריאותיות... אז עכשיו כולם חכמים כשהם עדיין בריאים צעירים וחזקים, אבל לא כך יהיה בעוד 10 שנים, במקום לחזק את הבריאות והגוף בגיל הזה אתם דופקים אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והכי מצחיק זה שלפחות אלו שמעשנים סיגריות מודעים לכך שזה מזיק.. מודים ויודעים אבל זה קשה להפסיק זה ברור לעומת זאת כל מעשני הנרגילות לא מוכנים להודות בזה שזה ממש ממש מזיק הרבה יותר מסיגריות... :-\ כולכם חכמים גדולים...

אבל הכי באסה זה בעישון הפאסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה הכחשה לזה שזה מזיק?

נרגילה כן מזיקה לבריאות, אבל דוגרי לא ממש איכפת לי, שנה יותר שנה פחות זה לא מה שימנע ממני מלחיות קצת.

מה גם שנרגילה מהווה מקפצה לסמים.

מה?! מאיפה הבאת את זה? כי נרגילה נראית כמו באנג??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנרגילה לא נתפסת כמאיימת מכיוון שרוב התעמולה היא נגד סיגריות ופחות הזכירו את הנושא של נרגילה וגם התעמולה נגד סיגריות קיימת כבר עשרות שנים של נרגילה לא הרבה בכלל, לפני 70 שנה אם היית אומר למישהו שהוא יכול למות מסיגריות הוא היה מצלצל לבית משוגעים הקרוב ודורש שיאשפזו אותך רק אחרי עשרות מחקרים וחוקים ותעמולה הציבור הבין שזה מזיק יקח לו הרבה זמן להבין שנרגילה מזיקה גם.

אישית לא עישנתי בחיים לא מזה ולא מזה ואני מודה לאבא שלי שתמיד אמר לי אם אני תופס אותך מעשן אתה ישן עם הכלב שלך בחוץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר באמת ובתמים שנרגילה זה :

א. ממש ממש לא ממכר...

ב. ממש ממש לא מקפצה לסמים...

אני אישתי מעשן תמיד, אם יש נרגילה ליידי, זה יוצא פעם פעמיים בחודשיים בערך...מעשן המון ונהנה המון ותמיד אחרי זה יש לי מחשבות על לקנות אחת לעצמי, אבל תמיד אומר לעצמי שזה מיותר..

אני מאמין שגם עם המון חופש שיגיע בקרוב אני לא יעבור את הפעם בשבוע שבועעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי אתה סותר את עצמך.

מהנה=ממכר. סקס מהנה והוא גם ממכר אי אפשר בלעדיו 8). במילים אחרות לכל דבר טוב(לטווח הקצר) מתרגלים מהר.( התמכרתי לתמונה של הפרופיל שלך :P)

בקשר למקפצה לסמים שמעתי בהרצעה בבית ספר מאדם אחד שמתעסק הרבה מאוד בעניין של עישון סיגריות ונרגילות ומרצה בכל הארץ ויש לו ניסיון והוא יודע על מה הוא מדבר, והוא אמר שהרבה מאוד אנשים שמעשנים נרגילה גם לא יתנגדו לאיזה חשיש שיביאו להם במסיבה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מתפלא מכם... הבן אדם שאמר את זה הוא לא סתם איזה אחד זאת העבודה שלו... הוא הביא לנו נתונים שאמרו שחלק דיי גדול ממעשני נרגילה עוברים לסמים, אבל הוא לא אמר שכולם בלי יוצא מן הכלל עוברים לסמים ואם זה לא נכון לגביך אז זה בסדר(אתה עם המיאוט), אבל כדאי להדליק נורא אדומה ולא לחשוב כל הזמן "לי זה לא יקרה" ( :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דפים.

Bug ממתי הנאה זה התמכרות?

פיינטבול זה כיף, זה אומר שזה ממכר?

גם בריכה בקיץ או כוס לימונדה קרה, ממכר? ממש לא.

הקשר לנרגילה ולסמים קלוש ומהאינספור אנשים שאני מכיר שמעשנים נרגילה, בודדים מהר מעשנים חשיש, ובטח לא בגלל הנרגילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...