אשמח לעצתכם - האם לקבל הצעת חנות להחלפת לוח אם במקום לוח אם ש"מת" אצלהם במעבדה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לעצתכם - האם לקבל הצעת חנות להחלפת לוח אם במקום לוח אם ש"מת" אצלהם במעבדה.

oceans68

Recommended Posts

נפתרה הבעיה. אין צורך להגיב....תודה :))))

אשמח לעצתכם. מעוניין לסגור סיפור בצורה הוגנת מול חנות מחשבים.

שלחתי מחשב קיים לחנות מחשבים טובה לצורך העברת התכולה למארז חדש כך שישמש את הילד למשחקים ( העברת חומרה בלבד ממחשב קיים למארז חדש)  עלות מארז 150 ש"ח + עבודה 150 ש"ח. סה"כ 300 ש"ח.

החנות היום התקשרה ואמרה שלפני שהעבירו הדליקו את המחשב הקיים והכל עלה ועבד פיקס.

לאחר ההעברה של החומרה למארז החדש, הדליקו את המחשב והוא לא נדלק והלוח אם לא הגיב יותר ניסו כל מיני דברים ומסתבר שבדרך שהל העברת הלוח משהו השתבש והלוח "מת" - כל שאר הרכיבים כנראה ( כנראה....) בסדר....

לוח האם במחשב הקיים (ש"מת" אצלהם במעבדה) הוא https://www.asrock.com/mb/Intel/P67 Extreme4/index.asp 
המעבד במחשב הקיים הוא  הוא I7-2600  ויש 16GB 1333GHZ. בשני סלוטים של 8GB

הרכיבים אכן ישנים - בני 6-7 שנים - אבל הכל עבד מצוין  במחשב עד לאותו רגע....

הצעת החנות:
החנות הציעה שאשדרג על חשבוני ללוח חדש ומעבד מתקדם/סביר בעלות וזכרון 8GB בעלות של כ 1000 ש"ח. ( וללא הנחה כלשהי....)

לוח משומש חלופי שיש להם בחנות שהציעו 
כמו כן הציעו למצוא לוח שיכול להכיל את המעבד הקיים והזכורונות הקיימים  ואמרה שהיחיד שבא בחשבון שהיא מצאה הוא 
https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H67M-D2-B3-rev-11#ov

ולפי מה שראיתי שהוא לוח די "צעצוע"  ללא 3  פחות סלוטים, ללא אודיו טוב ועוד לא נכנסתי לעוד כמה דברים.

הצעתי להם שארכוש מערכת חדשה לגמריי-מפרט שבניתי ולא הזמנתי - שעלותו 2,500 ש"ח. ואשלם 2,200 ש"ח כלומר יתנו הנחה של כ 300 ש"ח. אבל הם לא הסכימו. אני חושב שזו הצעה הוגנת. אבל זו דעתי. ואולי אני טועה.

מה דעתכם? באמת שלא נעים לי מהסיטואציה,  אבל לדעתי הם צריכים באיזה אופן לקחת אחריות על מה שקרה. ולבקש שאשדרג על חשבוני במחיר מלא ב 1000 ש"ח ללא מתן הנחה נראה לי לא הוגן מבחינתם להציע זאת ללקוח, לרבות הלוח שהציעו שנראה לי לא רציני. שלא לדבר שלא אוכל לתת את המחשב לבן ביום ההולדת שלו 😞 

תודה שסבלתם עד לפה 🙂 ותודה על כל עיצה  -  אשמח לדעת מה הצורה הכי הוגנת לסגור את זה. הן מצידי והן מצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...